Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ - ZŁOTNO zginął ast - Spajki schwytany


luka1

Recommended Posts

noo widze, że się wsyscy biją o to, zeby zapłacić za wyróżnienie :roll:
ZWŁASZCZA CI CO TWIERDZĄ, ŻE włAściciel jest BE.......

[url=http://www.allegro.pl/item593485844_lodz_zaginal_pies_dla_znalazcy_nagroda.html]ŁÓDŹ - ZAGINĄŁ PIES, DLA ZNALAZCY NAGRODA (593485844) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Proszę ;)
Pan Andrzej Jankowski tel.: 504-243-788[/quote]

Dziękuję Ziutka.


EDIT:
Asior :oops: , pozwoliłam sobie dodać Twoją aukję na do obserwowanych. Allegro chodzi mi zdecydowanie lepiej niż DGM, która przy moim internecie czasem nawet odmawia posłuszeństwa.
A to może być istotne jeśli na przykład będę chciała pokazać komuś zdjęcia.

Piszę o tym, żeby nie wprowadzać nikogo w błąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaki24']To po co [B]wypisujecie[/B] głupoty wtakim razie na Shirki forum:angryy: skoro to nie prawda. Asior rozni sa ludzie... wemnie niema jadu wiele juz widziałam wiec naprawde... daj spokuj[/quote]

[FONT=Arial][B]
to nie[U] MY[/U] tam piszemy tylko LILUtosi .... a warto się nauczyć , ze niesprawdzonych wiadomości się NIE POWIELA


POszukiwacze ...powodzenia ....Spajki a Ty wyłaź i do domku ...u nas dziś -6 :-([/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']LILUtosi, szkoda, ze nie mozesz tam pojechac. On do Ciebie by przyszedl...I do Twojej psicy. Wyczulby Was. Mysle, ze on uciekl Was szukac.[/quote]


LILU myślę, że w Tobie największa nadzieja.... jest duże prawdopodobieństwo, że Spajki zareaguje na Twojego pieska...

Jedź tam proszę, znadź małego i zabierz go do siebie....w jego smutnym, krótkim psim życiu nie ma już miejsca na eksperymenty i błędne decyzje...

[SIZE=3][B]Tak wiele dla niego zrobiłaś; przygarnęłaś, wyprowadziłaś z traumy i co najważniejsze pokochałaś.[/B][/SIZE]

Jeśli potrzebujesz wsparcia w jakiejkolwiej formie proszę daj mi znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior'][B][SIZE=3]Zaraz wystawiam allegro, ale to powinno być allegro wyróżnione....... Bo wystawienie innego zginie w tłumie innych.. Wyróżnienie to 12 zł, nie mam kasy zeby wyłożyć ze swoich... Moze ktoś "fundnie" wyróżnienie????????[/SIZE][/B][/quote]
Wyróżniaj...i podaj numer konta to Luka przeleje Ci pieniążki na wyróżnienie.

Link to comment
Share on other sites

Dobrym rozwiązaniem byłoby krążenie po Łodzi kogoś z cb-radiem i nadawanie komunikatów o zaginionym Spajku z prośbą o rozsyłanie dalej... np. w promieniu 10 km od Łodzi...


i koniecznie ogłoszenia w szkołach, dzieci są wspaniałe i bardzo uczynne...
zwłaszcza jak jest przewidziana nagroda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Dobrym rozwiązaniem byłoby krążenie po Łodzi kogoś z cb-radiem i nadawanie komunikatów o zaginionym Spajku [/quote]
SWIETNY POMYSL!!!!!

[B]CB-radio[/B]!!!!! Do wszystkich kierowcow- to sie rozniesie jak palaga!!!!

ma ktos[B] CB[/B] w aucie Łodzianie?

Co pol godziny zeby nie denerwowac kierowcow.... moze co 15 minut.... bedzie dobrze :)))

Super pomysl Alojzyna!

Link to comment
Share on other sites

To ja ,właśnie drukuję ogłoszenia i zaraz jadę na Złotno .Teqquila ,po polach da się chodzić,trzeba tylko mieć odpowiednie buty ,najlepiej gumowce ,Jak zobaczysz grubą babę z torbą miotającą się po polach i ulicach ,albo zielonego golfa i przy nim grubą babę ubraną w niebieski polar w "gustownej " czapie i kaloszach to będę to ja .Myślę ,że faktycznie trzeba w miarę możliwości sprawdzić tereny budów ,oraz jakieś pustostany .Oby psina się znalazła bo zaczynam tracić nadzieję co do celowości latania po polach....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra73']To ja ,właśnie drukuję ogłoszenia i zaraz jadę na Złotno .Teqquila ,po polach da się chodzić,trzeba tylko mieć odpowiednie buty ,najlepiej gumowce ,Jak zobaczysz grubą babę z torbą miotającą się po polach i ulicach ,albo zielonego golfa i przy nim grubą babę ubraną w niebieski polar w "gustownej " czapie i kaloszach to będę to ja .Myślę ,że faktycznie trzeba w miarę możliwości sprawdzić tereny budów ,oraz jakieś pustostany .Oby psina się znalazła bo zaczynam tracić nadzieję co do celowości latania po polach....:roll:[/quote]

:evil_lol::evil_lol:

ciotka nie znam Cie a już lubię :loveu:
nie dość, ze działasz kobieto, to jeszcze masz taki dystans do siebie, który bardzo w ludziach cenię :loveu:

trzymam kciuki i gdyby cos było trzeba sprawdzić w internecie w miedzyczasie, to dzwon 698-908-208

Link to comment
Share on other sites

[B]koniecznie ogłoszenia w pobliżu szkół!!![/B]

Prawie wszystkie starsze dzieciaki mają komórki, korzystają z internetu... poza tym dzieci mają mniejsze obawy w stosunku do psów niż dorośli... w ten sposób "zarzucicie sieci" w całym mieście. Jeżeli Spajk jest jeszcze w Łodzi to informacja o nim musi wypłynąć. Przynajmiej będzie wiadomo gdzie go szukać

jak ja się chcę czegoś dowiedzieć, co się dzieje "w mieście" to zawsze pytam córki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dostałam sms od Aleksandry!

cytuję:

w okolicach Rabienia był widziany amstaff biały w brązowe łaty na zadzie, uszy zwichrowane. Pies biegał w towarzystwie bokserki, którą moja znajoma dokarmia. Rabien - okolice przystanku autobusowego. Widoczny w pobliżu lasek. Okolica nie fajna dla psów - ludzie wredni.
Może ktoś da rade podjechać ja się zakopałam, pada mi akumulator i komórka. Jak się wygrzebię, to zaraz pojadę. Trzeba sprawdzić każde info.


Może ktos tam pojechać???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andrew65']Wieści nie są dobre.
przez godzinę w 3 samochody krążyliśmy po Rąbieniu i nic. Bokserkę widziałem ale bez Spajkiego. Przed chwilą żona ponownie pojechała szukać ale tam są same pola i lasy i na nieszczęście pokryte śniegiem.[/quote]

cholera, to niedobrze :shake: gdzie ten gowniarz sie podziewa? Normalnie jak kamien w wode :-( Moze zonie sie uda znalezc Spajkiego. 3mam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Jak już jest takie poruszenie i poszukiwania to może komuś wpadnie w oko mój porzedni ast "Kamel". Bardzo ufny, przytulanka i kochający ludzi. Kto do niego zagada to kupił go całkowicie i pójdzie z nim wszędzie. Zaginą ok miesiąca temu - wsiadł do autobusu nr 74 na ul. Huta Jagodnica - kierowca na starym Złotnie go wygonił i umarł w butach.
Charakterstyczne dwie blizny na grzbiecie po szyciu i wygolona sierść w tych miejscach.
Coś te asty są trefne i głodne wolności.
Poniżej jego zdięcia.

[IMG]http://sklepgracja.pl/andrzej/KAMCIO1.jpg[/IMG]

[IMG]http://sklepgracja.pl/andrzej/KAMCIO2.jpg[/IMG]

[IMG]http://sklepgracja.pl/andrzej/KAMCIO3.jpg[/IMG]

[IMG]http://sklepgracja.pl/andrzej/KAMCIO4.jpg[/IMG]

[IMG]http://sklepgracja.pl/andrzej/KAMCIO5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

my tez przed chwila wrocilismy , pytalismy ludzi nie widzieli ,za jakis zas znow pojedziemy tylko mowili o czarnym labradorze i my znalezlismy wilkawata suke staojaca na samej drodze , nie chciala jesc ale wygladala tak jak by czekala jak by ktos ja tam zostail i leciala za autem wieczorem pojedziemy ja nakarmic jesli bedzie jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...