Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

weszlam na strone i nadal 16 sztuk do adopcji-watek umarl-jak ty marzenka nie masz czasu to wszystko kuleje- nie mam pomyslu jak to rozkrecic- dzwonic tez nie chce bo boje sie uslyszec ze bodzio znowu ktoregos zagryzl.powiedz temu panu co rowniez wplaca ze moze to robic na konto psiego aniola z opisem warka- wtedy mozna czesc odliczyc jako 6 procent od podstawy dochodu a wplacajac na prywatne to nic nie odliczy w PIT-cie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Barry, Koka, Bodzio, Berta, Szara i Madzia vel Maja, mają wykupione i już zrobione po 30 ogłoszeń na bazarku PatSi, może jeszcze ktoś się odezwie. Wczoraj dzwoniła do mnie jakaś pani (własnie z jednego z tych ogłoszeń), która niestety nie może adoptować żadnego psiaka, ale chce wysłać trochę karmy dla przytuliska, bo w kazdym ogłoszeniu dołączona jest równiez prośba o to, wczoraj wysłałam jej na maila adres przytuliska. W każdym ogłoszeniu podane sa po dwa numery, pani Ali i mój lub Twój Marzenko.

Link to comment
Share on other sites

Może poproście moda aby zmienił tytuł na bardziej krzyczący o pomoc. Pierwszy post jest ładnie uaktualniony, może trochę powysyłać pw, albo wstawiać link w innych wątkach.
Umieszczę go na baloniarkach może ktoś więcej zajrzy.
Chciałam zapytać o tego łobuza, który zagryza psiaki, czy dałoby radę gdyby był materiał zrobić mu kojec i tylko wypuszczać na spacerki albo na smyczy go wyprowadzać?
Wiem, że nie znam sprawy, ale może warto coś pomyśleć w tym temacie, w stadzie psy mają różne pomysły niestety i warto je grupować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Pani Ala w większości trzyma psiaki w domu. Nie wiem jak ona podejdzie do Bodzia i trzymania w kojcu. Osobiście uważam to za dobry pomysł, tylko gorzej z wykonaniem.[/QUOTE]

Wykonanie to nie taka trudna sprawa, tu nie chodzi o bunkier. Kilka słupków, siatka ogrodzeniowa - wylanie podmurówki to też nie problem - aby się nie podkopywał. Warto pomyśleć o komforcie psychicznym własnym (pani Ala) oraz o bezpieczeństwie stada. Ja mam 20 zwierząt i nie ma możliwości wrzucenia ich wszystkich do jednego wora. Są pogrupowane w domu i bywa, że w kojcach jak jest potrzeba.
W sprawie tego psiaka trzeba coś zrobić bo to nie w porządku wobec innych zagrożonych zwierząt.
Łobuz, ale ja mam nawet taką sukę, że by zagryzła jak sobie coś ubzdura więc co dopiero samiec? I nie ma zmiłuj się, spaceruję z nią osobno, a nie ze stadem.

Bodzio to syn Astry ten z pierwszej strony?
Fajny pies, ale najlepiej mu będzie bez stada. Czy ma ogłoszenia?Wiem, że robicie, ale jednak zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Bodek to syn Astry. Ogłoszenia ma.

Ja wiem, że łatwo się mówi i łatwo się robi, bo ja sama zrobiłam nawet budę dla psa, ale problem nie leży w wykonaniu
jako takim ale w chętnych do owego wykonania. Facet, który zawsze pomagał p Ali nie chce już do niej przychodzić.
Ludzie się boją tego stada, pomimo tego że one są zamykane. Gdybym wiedziała, że dam radę to bym to zrobiła sama.
Ale wylewka, naciąganie siatki - ponad moje możliwości. Gdybym znalazła kogoś do pomocy kto ma oprócz chęci i umiejętności
było by znacznie prościej.

Pani Ala separuje go na ile to możliwe, ale prędzej czy później coś się znów może wydarzyć.

Link to comment
Share on other sites

Zaznacze, poczytam jak bede wiecej czasu miala..
Jakby ktos z Wroclawia robil bazarek na potrzeby przytuliska, to przekopie mieszkanie i na pewno kilka fantow dorzuce. Tylko bym prosila info na pw zeby czegos nie przeoczyc.

Jak sa gotowe teksty do ogloszen + fotki to tez /powiedzmy wstepnie/ ze 3-4 psiaki oglosze na 20-30 stronach w najblizszym czasie.. Z tym ze nie jestem w stanie okreslic czy to za 2 dni czy za tydzien, bo w 90% z netu w pracy korzystam i nie zawsze moge wystarczajaco czasu poswiecic na to, ale zrobie co bede mogla.
Standardowe informacje: tytul + tekst + fotki + wojewodztwa + dane osoby zajmujacej sie adopcja (koniecznie mail - zeby na mnie ew. odp. nie przychodzily do mnie bo sie gubie a tablice.pl mam pelna i zeby cos dodac musze inne usunac, tylko na kogos zorientowanego + tel. + imie) mozna mi na maila wyslac [email][email protected][/email] lub tu na watku.

Poki co tylko tyle moge zaoferowac, mam nadzieje ze sie przydam.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To sie bardzo ciesze :D zawsze mi brakowalo roboty na nockach w pracy i sama musialam sobie znajdowac :)

W domu mam popsuty kabel od netu - na bierzaco go 'upycham' , ale moje futra chyba wziely sobie za punkt honoru wyciaganie i zabawa nim :angryy:
[COLOR=red][COLOR=black][B]
Dam fanty na bazarek komus z Wrocławia [/B]- ja bazarkow nie potrafie prowadzic i jestem w czestym kontakcie (raczej niechcianym) z komornikiem, wiec przez moje konto nie moga wplywy przechodzic
Jest:
-kwietnik - nowy - raczej do osobistego odbioru
- maskotki
- ksiazki/slowniki
- ciuchy
- chusta/nakrycie - nieuzywana - przeplukana w plynie bo dlugo lezala
- 2 szt ubran do walk wschodnich dla dzieciakow ok 140 cm - nieuzywane, stary kroj, moga byc lekko zrzulkniece na zlozeniach (po pierwszym praniu zejdzie) -ale to naprawde lekko

[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam w Górach Świętokrzyskich. Mam hotelik i swoje prywatne przytulisko dla psów i kotów.
Bardzo mnie wzruszył los pieska bez łapki oraz p. Ali. Sama do niedawna byłam w podobnej sytuacji.
Teraz mogę jej pomóc. Chętnie przejmę pieska. Mam tu w Starachowicach świetnego weta a koleżanki już zapowiedziały mi pomoc.
Tylko prosiłabym o transport. Ja wprawdzie mam samochód ale nie mogę swoich domowników zostawić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...