Jump to content
Dogomania

Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matrioszka2']Jestem w szoku.:crazyeye:[/quote]

Ja w wiekszym... :evil_lol:
Znalam kiedys taki dom, ale juz dawno go nie ma - Gospodyni, tworzaca atmosfere, umarla; corka sprzedala...
Nie sadzilam, ze w jednym zyciu moge spotkac taki drugi!

Mialam piekny dzien i tak sie ciesze za Tabsa! :multi:

Link to comment
Share on other sites

BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE TABSIK ZNALAZŁ DOBRY DOM :multi: :multi: :multi: !!!
Sami wiecie, że piesek o trzech łapkach to może mieć utrudnione zadanie ale udało się - to faktycznie było szczęście - bo ta Pani to przypadkiem znalazła to stare ogłoszenie Tabsika.
Mam nadzieję, że piesek będzie tam bardzo kochany i bardzo szczęśliwy.
I pomyśleć, że jeszcze niedawno oglądał świat tylko zza krat. Ach, łza się w oku kręci.
Tolu, jeślibyś miała jeszcze jakieś domki chętne z ogłoszeń na Tabsika to daj innym namiary, niech żaden domek się nie zmarnuje.
:)
To już kolejny piesek, w którego los się angażuję, który znajduje swój dom od początku tego roku.

SZCZĘŚCIA i MIŁOŚCI w nowym domku Tabsiku :loveu: !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE TABSIK ZNALAZŁ DOBRY DOM :multi: :multi: :multi: !!!
Sami wiecie, że piesek o trzech łapkach to może mieć utrudnione zadanie ale udało się - to faktycznie było szczęście - bo ta Pani to przypadkiem znalazła to stare ogłoszenie Tabsika.
Mam nadzieję, że piesek będzie tam bardzo kochany i bardzo szczęśliwy.
I pomyśleć, że jeszcze niedawno oglądał świat tylko zza krat. Ach, łza się w oku kręci.
Tolu, jeślibyś miała jeszcze jakieś domki chętne z ogłoszeń na Tabsika to daj innym namiary, niech żaden domek się nie zmarnuje.
:)
To już kolejny piesek, w którego los się angażuję, który znajduje swój dom od początku tego roku.

SZCZĘŚCIA i MIŁOŚCI w nowym domku Tabsiku :loveu: !!!![/quote]

dogo to ty sie może zaangazuj we wszystkie wątki na dogo ,bo ja tu czuje szczęśliwa reke:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - ja jeszcze nie wierzę, że to prawda:loveu:
Tabsik ma swój własny domek, i to jaki:loveu:
Jutro TZ o 7 jedzie do Murki po Tabsika.
Zabiera naszego księcia do Warszawy i tam przekazuje psiula jego nowemu Panu.
Tak jak napisala Anemon - Pan Tabsika juz dzisiaj wyjechał, bo to "kawałek" Polski do przejechania.
TZ wiezie równiez do hoteliku nasza zamojską malenką Inkę.
Dziękuje Wam wszystkim za obecnosć na wątku, za ogłoszenia i zaineresowanie losem psiulka.
Dziękuję za wpłaty, bo bez Waszej pomocy dziewczyny Tabs nie szykowałby się dzisiaj do drogi.
Dziekuje Murkom za opiekę i Anemon za wizytę; przekazała nam takie cudowne wiesci:loveu:
Ale ja sie cieszę:bigcool::bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Boskie wieści. Teraz to tylko niech Murkowie spakują Tabsa i w drogę, taki wspaniały pies i dom nie powinni na siebie czekać!!! Tola, pomyślałabyś, że Tabsik tak szybko podbije czyjeś serce? Radość Cię chyba rozpiera???[/quote]
Cieszę się bardzo, bo powiem szczerze, ze jak szeptałam Tabsowi w schronie, ze zabiore go zza tych krat to nie sadziłam, ze tak szybko znajdzie wymarzony dom.
Kolejny cud :loveu:
Tabsiku, niech ta bajka trwa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...