Jump to content
Dogomania

Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]Pilne - potrzebna osoba do sprawdzenia domu w Szklarskiej Porębie!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[LEFT][COLOR=black]Proszę o pomoc w znalezieniu kogos z tych okolic.[/COLOR]
Tabsik ma szansę miec własny dom pod lasem i z duzym ogrodem.
Dzwoniła dzisiaj Pani, przeczytała ogloszenie w Przyjaciel Pies. Sa zdecydowani dac Tabsowi miłosc i dom.
Niedawno stracili sunię, którą kiedys uratowali od smierci.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anemon']Napisz do Lilith20 lub Agathee (to wolontariuszki schroniska w Jeleniej Gorze) - ja chetnie sluze pomoca (mam samochod i wolne do konca tygodnia), ale zero doswiadczenia w wizytach przedadopcyjnych.[/quote]
Dzięki:lol: Juz piszę.
A moze kogos sobie dobierzesz do towarzystwa:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

Toz mowie, ze jestem chetna, ale to mnie by ktos musial sobie "dobrac", bo ja nikogo nie znam... Nicki wolontariuszek znam, bo czytuje watek jeleniogorskiego schroniska.
Nigdy nie bralam udzialu w zadnej "akcji".
Poza tym one maja jakies zajecia - jedna studentka, druga uczennica, a ja sie moge w tym tygodniu dowolnie dostosowac.
Znaczy sie: JESTEM DO WZIECIA!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anemon']Toz mowie, ze jestem chetna, ale to mnie by ktos musial sobie "dobrac", bo ja nikogo nie znam... Nicki wolontariuszek znam, bo czytuje watek jeleniogorskiego schroniska.
Nigdy nie bralam udzialu w zadnej "akcji".
Poza tym one maja jakies zajecia - jedna studentka, druga uczennica, a ja sie moge w tym tygodniu dowolnie dostosowac.
Znaczy sie: JESTEM DO WZIECIA!!! :-)[/quote]

Napisałąm do [COLOR=black][FONT=Verdana][I]Lilith20[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] Podaj mi tel jak mozna jeszcze zadzwonic:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']czekamy,czekamy!!!!!!!!
oj zeby sie tabsikowi udało!
żeby nie było,że domek taki fajny i anemon sama tam zamieszkała:evil_lol:[/quote]

Jakbys tam byla! Zapytalam, czy jak mam tylko dwie lapy, to moze bym sie bardziej nadala... :evil_lol:
Domek ze snow - Tabs, pakuj sie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wyslalam obszerne PW do Toli - nie wiem, czy jest zwyczaj, zeby na forum? Ona i Jej Maz prosili mnie o te wizyte i im zdalam relacje. Oni decyduja o psie - jak pozwola - przekopiuje na forum.
Nie bylam sama - zabralam kolezanke, ktora mieszka w Szklarskiej i dzieki niej mniej bladzilam. Dziewczyna nie jest z Dogo, ale ma psy od zawsze - tez wyszla pod wrazeniem.
Poza tym prosilam o towarzystwo - chetnych nie znalazlam.

Link to comment
Share on other sites

Ale super!!! :loveu:

My dzisiaj testowaliśmy Tabsa na koty :cool3:
Test wyszedł w miarę dobrze: Tabsik zainteresowany kotem barrrdzo, ale agresji ani szczekanie nie było, najchętniej by się pobawił ;) Nawet dotknął pyskiem samego kota i tylko obwąchał. Także może i będzie gonił, ale krzywdy nie zrobi. A na pewno jest to do wypracowania ;)
Z tego co wiem kot u tych Państwa z psami potrafi sobie radzić a i sami Państwo twierdzą, że sobie poradzą, więc nie widzę problemu. Tabs nie jest agresywny wobec kotów.

Link to comment
Share on other sites

Po rozmowie (przemilej :-) ) z Tola - kopiuje:

Ludzie! Tam jest jak w bajce!
Domek maly - stary, poniemiecki - odpucowany jak z katalogu - i wszystko Pan wlasnymi rekami. Oczywiscie "w stylu". Plus dobudowal werande - bo Pani kwiatki hoduje w ilosciach ogromnych.
Z jednej strony las, z drugiej widok na gory - dech zapiera!
Ogrod przepiekny, ale "uzytkowy", a nie do ogladania wylacznie ze sciezek.
Buda - pokoj z zadaszona weranda.
Oczywiscie pies mieszka w domu - elegancki "tapczan" po zmarlej suni czeka.
Buda jest tylko po to, zeby mogl sie schronic przed deszczem, sloncem lub burza - jesli bedzie chcial. Pan jest wlasciwie caly czas w domu, wiec z wpuszczaniem i wypuszczaniem nie ma problemu.
Do tego 700 m2 laki do biegania - jak tylko Pan bramke otworzy. A za laka las.
Dom stoi na skarpie, wiec z obu stron sa schody - ale obowiazku chodzenia po nich pies nie bedzie mial, bo wejscie do domu jest z obu poziomow - ale Tabs chyba nie ma problemu ze schodami?
Panstwo przemili - zwierzat mieli mnostwo i wszystkie bidy przygarniete - ostatnia sunia dobermanka, znaleziona w lesie przywiazana na krotkim sznurku - rasowa, ale chora. 8 lat sprowadzali karme dla trzustkowcow z Francji! Pojemnik jeszcze stoi.
Aktualnie jest jeden rezydent - Gucio, kot "europejski". Bardzo niebezpieczny, bo jak sie zacznie glaskac i przestanie, to wzrokiem zabija!
Z psami mieszkal, wiec nie widac problemu.
Poza tym przez pol godziny dowiedzialam sie chyba o 1000 psow (Panstwa, rodziny i znajomych...).
Dawajcie im Tabsa ekspresowo, bo szkoda czasu (jego)!

Czemu przy kopiowaniu emotikonki znikaja? :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...