Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

[quote name='Iza.']Ooo, szukasz grzywka, fajnie :)
Ja mam chłopaka pp ;)
Wybrałaś już hodowlę?[/QUOTE]

ładny Twój chłopak :) aż z wrażenia cały wątek od wzięcia chłopaka :lol: zresztą obaj panowie piękni są :evil_lol::evil_lol:
na razie szukam powoli hodowli

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='akaka']ładny Twój chłopak :) aż z wrażenia cały wątek od wzięcia chłopaka :lol: zresztą obaj panowie piękni są :evil_lol::evil_lol:
na razie szukam powoli hodowli[/QUOTE]

Dzięki, dzięki :loveu:
A na kiedy chcesz szczenka ? Suńke czy chłopaka ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']suńkę. moja mała ma teraz 8 miesięcy więc tak za 2-4 miesiące najwcześniej[/QUOTE]

W Warszawie masz dużo hodowli, na pewno sobie coś znajdziesz.

[quote name='Unbelievable']jak chcesz poznawać to Mańki, reszta jest goopia :evil_lol:[/QUOTE]

sama jestes glupia ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ale tu bialo :lol:
oba chlopaki piekne !
widze nastala jakas moda na dogo na grzywki :razz: juz z 3 osoba sie do grzywkowala ;)
ja nigdy nie mialam okazji poznac psa tej rasy , a bardzio bym chciala[/QUOTE]

dzięki!
racja, sporo ich teraz jest :) to zapraszamy do Białegostoku, trochę ich tu mamy :lol:

[quote name='Unbelievable']jak chcesz poznawać to Mańki, reszta jest goopia :evil_lol:[/QUOTE]

:loveu::evil_lol::evil_lol:
Maniek trochę mi się buntować zaczyna, delikatna szajba odwala jak pieski widzi, prawie jak Axel z młodzieńczych lat :diabloti: ale z Axelem się udało to i z nim się uda.. :lol:


[quote name='Iza.']sama jestes glupia ;p[/QUOTE]

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Mam nadzieje, że Feigned się nie pogniewa jak podam przepis na ciasteczka tutaj ;)

Podaję przepis:
400g gorzkiej czekolady
100g masła
175g cukru
1 jajko
1 laska wanilii
1 łyżeczka aromatu waniliowego
180g mąki
1 łyżeczka sody
1/2 łyżeczki soli
3 łyżki kakao
papier do pieczenia

Sposób przygotowania:
Posiekać 120 g czekolady i rozpuścić w kąpieli wodnej, lekko przestudzić. Pozostałą czekoladę posiekać na grube kawałki.
Masło utrzeć z cukrem na gładką masę (ja ucieram ok. 8 min.). po ok. 4 min. dodać jajko i aromat waniliowy z nasionkami z laski wanilii. Na koniec wlać rozpuszczoną czekoladę i całość dokładnie połączyć.
Mąkę wymieszać z sodą i kakao i dodać do masy. Wymieszać z posiekaną czekoladą.
Dwie blachy wyłożyć papierem do pieczenia. Z ciasta formować okrągłe ciastka. Mnie wychodzi 18 sztuk, każde ciastko lekko spłaszczyć.
Blachy jedna po drugiej wkładać do piekarnika nagrzanego do 175'C. Piec 10-12 min. Zdjąć z blachy, podawać na ciepło z gorącą, aromatyczną kawą.
Zapach w domu cudowny, smak ciastek przewspaniały.

Smacznego i pozdrawiam[/QUOTE]
może też skorzystam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']czyżby Maniusiowi się nie podobały obce psy? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

podobają się i to aż za bardzo :diabloti:
prawie za każdym razem odwala cyrk pt. "mamo, muszę podejść do tego pieska!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']dzięki! :)
tak, Magnus też teraz zaczyna. We wrześniu jest dzień otwarty u nas w klubie :cool3:
dzięki, jesteście przed nami, więc my trzymamy pierwsi :diabloti: pewnie i również liczę na mizianko Boogiego :loveu:[/QUOTE]

a kiedy we wrzesniu? moze bym sobie wolne zalatwila :D
ok 3majcie mocno bo to bedzie nasza 2 w zyciu wystawa;) pewnie, Boogiego nie trzeba prosic, sam sie bedzie domagal o mizianie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']to grzeczny chłopak :evil_lol: myślałam że może chce je pożreć :mad: a tu niespodzianka :evil_lol:[/QUOTE]

niektóre pewnie tak, ale głównie chodzi mu o przywitanie się/gwałcenie :lol:

[quote name='*anusia&ajlu*']a kiedy we wrzesniu? moze bym sobie wolne zalatwila :D
ok 3majcie mocno bo to bedzie nasza 2 w zyciu wystawa;) pewnie, Boogiego nie trzeba prosic, sam sie bedzie domagal o mizianie;)[/QUOTE]


4 września :)
a wy trzymajcie jeszcze mocniej, bo nasza pierwsza :lol: to dobrze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_0940.jpg[/url]
jakie słodziczki:loveu:

[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_0887.jpg[/url]
Jeden ćwiczy a drugi tylko patrzy;)

[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_0883.jpg[/url]
Słodki lot:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...