Jump to content
Dogomania

HEKSA warta całego nieba. FILIP chwat i najmilsza SIENKA.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bjuta']Dziewczyny - czosnek! Biały serek z rozdrobionym czosnkiem. Nie można się co prawda całować, ale jak człowiek chory to co mu z całowania?[/QUOTE]

Bjutko, dzisiaj wypróbuję, serio. A ja lubię czosnek, także nie mam nic przeciwko ;) Mąż i tak mnie teraz nie całuje :(

Musimy się leczyć żeby wreszcie wpaść do schronu!

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj cały dzień w Krakowie spędziłam. Wczoraj mnie brała gorączka, ale dziś już nie pamiętałam... Jeszcze 2 dni jest wystawa Turnera w Muzeum Narodowym. Dosyć mi się podobała (nie znam się nic a nic) ale niektóre z tych akwarel, to dokładnie takie jak moja chrześnica mazała, jak miała 4 lata :evil_lol: (No nic się nie znam! :shake:) Kolejka za biletami była na 1.5 godziny... W sumie fajnie, że ludziska chodzą obrazy oglądać. (Mnie się nigdy nie chce... zawsze mnie ktoś musi za uszy wyciągnąć).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja dzisiaj cały dzień w Krakowie spędziłam. Wczoraj mnie brała gorączka, ale dziś już nie pamiętałam... Jeszcze 2 dni jest wystawa Turnera w Muzeum Narodowym. Dosyć mi się podobała (nie znam się nic a nic) ale niektóre z tych akwarel, to dokładnie takie jak moja chrześnica mazała, jak miała 4 lata :evil_lol: (No nic się nie znam! :shake:) Kolejka za biletami była na 1.5 godziny... W sumie fajnie, że ludziska chodzą obrazy oglądać. (Mnie się nigdy nie chce... zawsze mnie ktoś musi za uszy wyciągnąć).[/QUOTE]

Ja jakoś też się nie umiem tym zachwycić i się na obrazach nie znam ;) Jak była wycieczka szkolna kiedyś to też poszliśmy obrazy oglądać,wynudziłam się i tyle z tego było :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja dzisiaj cały dzień w Krakowie spędziłam. Wczoraj mnie brała gorączka, ale dziś już nie pamiętałam... Jeszcze 2 dni jest wystawa Turnera w Muzeum Narodowym. Dosyć mi się podobała [/QUOTE]

Kraków wita i pozdrawia!! :multi:
ma nadzieje, ze oprocz ducha, ciało tez cos dostalo, np. dobre jedzenie w jakiejs knajpie :cool3:
ja lubie takie malarstwo - mozna przed nim bezkarnie marzyc i dumac :p

Link to comment
Share on other sites

To prawda! Zawszeć odmiana... A Kraków przystrojony świątecznie - bardzo, bardzo ładny! Jotpeg, ja myślałam, że Ty znacznie dalej mieszkasz od swoich ulubionych beskidzkich tras! Ale jak to rzut autobusem - to może się spotkamy latem na pierogach na Obidzy? A co do dobrego obiadu (z winem) rzecz jasna (mój wuj produkuje wino bielskie - mocne i słodkie ale bardzo dobre!) to ostatnio przeprowadziliśmy na psach eksperyment. Wylałam kieliszek (niechcący oczywiście) i podsuwam Filipowi. A ten. Góral, z miejsc, gdzie jak ktoś trzeźwy wstaje to znaczy chory, albo przez pomyłkę. Powąchał i ze wzgardą odszedł. A Sienka wymyła ceratę do czysta :p !! Heksa też lubiała wino. Może te z psitula tak mają? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Na fb jest nawoływanie do szybkiej moblilizacji w sprawie nowej ustawy dla zwierząt!!!:
[B]WAŻNE!!![/B] Proszę, wyślijcie maila o takim tekście: "Nie zgadzam się na odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy o zwierzętach w pierwszym czytaniu, żądam odesłania go do rozpatrzenia w komisji sejmowej." (i oczywiście Wasz podpis) na ten adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] Ludzie z PO planują odrzucenie ustawy o ochronie zwierząt, proszę, nie pozwólcie im na to! Wyślijcie maila, powiadomcie znajomych

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;18372416]może Filip po prostu woli inne trunki? :evil_lol:

a Kraków jest piękny, o tak! :) uwielbiam i za każdym razem czuję się tam jak u siebie. (m.in stąd też mój plan przeprowadzki do krk pod koniec roku :))[/QUOTE]

Ojej... Ale mnie zmartwiłaś... No tak, Kraków piękny, ale jak daleko od Psitula!!!!

[quote name='deer_1987']Nie zaluj nam fotek ja tak lubie ogladac Twoje relacje :loveu:[/QUOTE]

Zaraz zobaczę czy coś mam :) Pogoda teraz taka, że mi się nie chce wyciągać aparatu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A Kraków przystrojony świątecznie - bardzo, bardzo ładny! Jotpeg, ja myślałam, że Ty znacznie dalej mieszkasz od swoich ulubionych beskidzkich tras! Ale jak to rzut autobusem - to może się spotkamy latem na pierogach na Obidzy? [/QUOTE]
Kraków i tak skromniejszy, jesli chodzi o dekoracje swiateczne, niz rok temu... ale moze sie podobac, choc bez sniegu.
Mam - fizycznie - niedaleko w Beskidy, co z tego, jak na przeszkodzie stoi moja praca w weekendy i sprawy osobiste, ktore mnie jednak oddzielily skutecznie od gor, ale pewnie - trzeba probowac to zmienic, wiec umawianie sie na Obidzy - pewnie, bardzo chetnie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta'](...) ostatnio przeprowadziliśmy na psach eksperyment. Wylałam kieliszek (niechcący oczywiście) i podsuwam Filipowi. A ten. Góral, z miejsc, gdzie jak ktoś trzeźwy wstaje to znaczy chory, albo przez pomyłkę. Powąchał i ze wzgardą odszedł. A Sienka wymyła ceratę do czysta :p !! Heksa też lubiała wino. Może te z psitula tak mają? :roll:[/QUOTE]

Ja też zrobiłam niedawno taki eksperyment. :evil_lol: I okazuje się, że u nas jest odwrotnie niż u Was.
Nasza malutka dama - Tapi od wina odwraca się ze wstrętem!
A Fredzio pije, ale tylko wino i piwo.:razz::p:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj, po 10 miesiącach, od adopcji Sieny - Filip i Sienka się bawiły razem! Pewnie mniej niż minutę! AniaCsernak mi to przepowiadała! :) Ale się naczekaaaałam! Ale i tak jestem szczęśliwa. :) Sienka leżała na tapczanie nogami do góry i łapała Filpa za kudełki, a Filip ją ugniatał łapkami! Wyglądało to słodko. I Sienka, potem wylizała mu pyszczek, co on przyjął z należną godnością! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']Kraków i tak skromniejszy, jesli chodzi o dekoracje swiateczne, niz rok temu... ale moze sie podobac, choc bez sniegu.
Mam - fizycznie - niedaleko w Beskidy, co z tego, jak na przeszkodzie stoi moja praca w weekendy i sprawy osobiste, ktore mnie jednak oddzielily skutecznie od gor, ale pewnie - trzeba probowac to zmienic, wiec umawianie sie na Obidzy - pewnie, bardzo chetnie!!![/QUOTE]

Teraz to Ci nie popuszczę! :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Dzisiaj, po 10 miesiącach, od adopcji Sieny - Filip i Sienka się bawiły razem! Pewnie mniej niż minutę! AniaCsernak mi to przepowiadała! :) Ale się naczekaaaałam! Ale i tak jestem szczęśliwa. :) Sienka leżała na tapczanie nogami do góry i łapała Filpa za kudełki, a Filip ją ugniatał łapkami! Wyglądało to słodko. I Sienka, potem wylizała mu pyszczek, co on przyjął z należną godnością! :)[/QUOTE]

no i super ! :multi: moze kiedys uda się to uchwycić na zdjęciach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...