Jump to content
Dogomania

tymuś

Members
 • Content Count

  2,101
 • Joined

 • Last visited

About tymuś

 • Rank
  Banned
 • Birthday 10/19/1982

Converted

 • Biography
  człowieczkiem
 • Location
  Gorzyce koło Wodz.Śl.
 • Interests
  zwierzęta kwiaty-ogród, góry
 • Occupation
  przedsiębiorca/biolog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. byście go widzieli jak on uciekał jak szukał i jak w tym polu leżał..................smutne to naprawdę :-(
 2. [quote name='stzw']To ja się dołączam; Mój TZ nigdy nie wie ile w domu jest kocich tymczasów. Bo i po co mu ta wiedza? Przez pewien okres czasu utrzymywałam, że są 3 koty; łaciaty, bury i czarny. Pewnego dnia TZ zadzwonił i powiedział: " Jak wchodziłem na schody to na dole siedział czarny kot. Żaden kot nie wchodził ze mną po schodach. Jak wszedłem na górę to przeszdł mi przez drogę czarny kot. Albo on ma zdolność teleportacji albo ty mnie okłamujesz i w tym domu jest więcej niż 3 koty".[/QUOTE] to widzę TZ w temacie haha znowu moja TZ-ka zawsze ze mną konsultuje nowego psiaka czy się u nas nada (mamy małe dziecko) czy sie zgra z naszymi nosami itd ;)
 3. [quote name='DORA1020']Dzisiaj bylam odrobaczyc Szakala.Kobiecie szkoda sie zrobilo,ze psinka zostanie zabrana.Ta rodzina i jej zycie,to wszystko takie skomplikowane.Oprocz uposledzenia,niezaradnosc zyciowa i bieda.Byla tam dzisiaj Krystyna i kudlataja.Magda byla w szoku jak zobaczyla biede tych ludzi.Krystyna od razu dzwonila do Opieki Spolecznej.Szakal byl bardzo glodny. To wszystko takie przykre,i dla ludzi i dla zwierzat:([/QUOTE] wierzę że tym ludzią szkoda Szakala jeżeli maja w sobie choć krztę człowieczeństwa ................... to wszystko naprawdę przykre jest i myślę że jeżeli on im naprawdę nie był obojętny to należy im się choć informacje o tym jak się Szakal ma i zdjęcia , co wy o tym myślicie?? ja uważam że trzeba zachować szacunek, jeśli naprawdę choć trochę się nim interesują a problem tkwi w niemożności utrzymania psiaka wizyt wet i zapewnienia mu bezpiecznej starości szczególnie jak ślepnie biedak..............
 4. tymuś

  Hexi i Gacek

  odwiedzam piękne nosy :cool3:
 5. my się też cieszymy oby mu się u nas spodobało:cool3: Wiola !!!! ja Ci juz gadałem nie dziękuj mi , no...................:mad::eviltong::lol:
 6. ode mnie do katowic jest jakieś 50km może 55km, więc jasne że odpowiada;)
 7. Rejko to naprawdę piękny i dobry psiak sam jestem ucieszony że ma dom ...............w przeciwieństwie do Loli
 8. Wiola !!! jestem facetem nie wiem nic o tych wdechach i wydechach ale wiem jedno..................będziesz niesamowicie szczęśliwa takiego małego dzwonka będziesz miała:loveu:
 9. [quote name='maarit'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat-a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6474/cindy2baner1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] święte słowa !!!:-(
 10. [quote name='kolejna kobietka']jestem na zaproszenie ewu, jutro zrobie cegielkowy, dzisiaj niestety juz nie dam rady...[/QUOTE] dzięki Ci wielkie już raz pomogłaś z bazarkiem na Batusia i udało sie go z tak daleka ściągnąc więc jak Ty zrobisz bazarek to wiem że skończy się powodzeniem wielkie dzięki kobietko!!!!:multi:
 11. szakalku zbieraj się , pakuj się bo dziś cie właśnie ominęły gotowane świńskie szłapki ps ciekawe czy ty dziś coś ciepłego u tej patologi jadłeś:-(
 12. [quote name='megii1']Ja jeżdzę fordem Mondeo i nie ma żadnego problemu:)[/QUOTE] mondeem jak dojedziesz to nie jest źle ale moja alfą to kurde chyba już by nie dało rady :shake: ona jest 9cm od asfaltu :roll:
 13. [quote name='Marinka']Tymek, ale Ty nie jesteś przyszłą mamą ;)[/QUOTE] no tak .......:eviltong:wiem..............
 14. [quote name='Marinka']Posłuchaj Miłosza i kładź się do wyrka...za chwilkę i tak będzie ranek...a wypocząć trzeba <3 <3 <3[/QUOTE] eeee tam żartujesz ,,, ja wstaję o 7.00 i nie jest źle:eviltong:
 15. ta buda naprawdę jest dobra mówiłem Ci to nie byle co:lol:
×