Jump to content
Dogomania

tymuś

Members
 • Content Count

  2,101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About tymuś

 • Rank
  Banned
 • Birthday 10/19/1982

Converted

 • Biography
  człowieczkiem
 • Location
  Gorzyce koło Wodz.Śl.
 • Interests
  zwierzęta kwiaty-ogród, góry
 • Occupation
  przedsiębiorca/biolog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='Ania_i_Kropka']Dziesiejszy dzień kota był bardzo udany. Olsztyniacy chętnie odwiedzali naszych podopiecznych. Zwierzaki dostały sporo prezentów w postaci karmy i akcesorjów. Najważniejsze, że od dzisiaj 4 dorosłe koty: Basta z DT, Amber z lecznicy, Jankes i Doli z kociarni maja kochające domki :multi: Psiakom też się dzisiaj poszczęściło: Wera i Lamus mają domki :multi: Kot Franki pojechał do DT. Labrador Dżamal był na zapoznawczym spacerze z nową koleżanką Tosią. Jutro po kastracji jedzie do DT :multi: Dzisiaj wydarzyło się coś co sprawiło, że tan dzień zapamiętamy na długo jako jeden ze szczęśliwszych dni roku: po 12 latach i 4 miesiącach spędzonych za kratami do nowego, cudownego domu pojechał Mono. :multi: :multi::bigcool: Monuś zamieszkał u Pana Romana, naszego opiekuna i przyjaciela psich seniorów. Pan Roman w schronisku był najlepszym przyjacielem Mono. Mono dużo zdrowia, bo miłości na pewno Ci nie zabraknie[/QUOTE] Panie Romanie .................. Dziękuję myslę że ten dom u Pana jest najodpowiedniejszy .................. jeszcze raz ukłony Panie Romku!!!!!!!!
 2. byście go widzieli jak on uciekał jak szukał i jak w tym polu leżał..................smutne to naprawdę :-(
 3. [quote name='ewu']Bardzo niedobrze,że Szakal wraca...:( Z takimi ludźmi nigdy nie wiadomo co zrobią... Jedno powiedzą, drugie myślą..... Może trzeba było dać mu trochę czasu... Pierwsze chwile są zawsze szokiem...[/QUOTE] miałem z wieloma sami do czynienia , odebranymi z interwencji też i wiem jak sie zachowuje psiak skrzywdzony a jak psiak któremu było , mimo biedy dobrze w domu, on tam nie był bity. wiem trochę więcej niż jest tu na dogo i wiem że oprócz biedy tak źle tam nie było , Szakal swoim zachowaniem to udowodnił , on naprawdę chciał do domu poczekamy na relację Gutek jak go dowiezie do domu , jak się zachowa co ci ludzie powiedzą bo wiem że nie chcieli go oddać..............
 4. [quote name='kolejna kobietka']czy ja dobrze zrozumialam, Szakal ma wrocic z powrotem do tej patologicznej rodziny?[/QUOTE] przykro mi cokolwiek napisać...................:-(Szakal to wspaniały psiak spokojny ; puściliśmy go na podwórko , nie chciał wyjść w ogóle z klatki z bagażnika (za to wskoczył chętni - jakby to był jedyny pomost łączący go z domem) :-( Gutek posiedziała u nas z godzinkę już miała jechać a tu ..............Szakalka nie ma!!!! kombinujemy jak mógł uciec przecież on ma na tylnych nogach jakiś przykurcz czy niedowład , patrzymy a on całą siatkę stalową biedak zębami potargał i fru na główną drogę i tak szedł i szedł i szukał domu a potem w chaszcze cały się podrapał a przed nami zwiewał jak sarna z tymi chorymi łapkami tak mi smutno było na niego patrzeć ta panika w oczach , znaleźliśmy go na polu jak leżał w śniegu , biedak już nie miał sił iść:-( wszedł pod auto jak go zagoniliśmy i nie chciał wyjść potem już usnął na w aucie w bagażniku żal naprawdę żal pieska ; on tęskni mimo że miał biedę , przecież tam mieszkał i nie uciekał a ogrodzenia nie miał trzeba mu pomóc tam na miejscu , wozić karmę pomagać tym ludziom i monitorować wszystko; a oko to nie zaćma tylko uraz mechaniczny - uderzenie auta albo...............cios:-(
 5. [quote name='Wiola&Miłosz']Widzisz dlatego uwazam zes ty dobry czlowiek nie to co ja.... Ja bym niestety poslala do diabla... Ale ja podla jestem wiec wiecie:roll:[/QUOTE] co Ty Wiolka pie...................dolisz?! przecież to Ty znalazłaś Szakalowi dom u mnie jaka podła?! doła załapałaś czy co......????
 6. [quote name='stzw']To ja się dołączam; Mój TZ nigdy nie wie ile w domu jest kocich tymczasów. Bo i po co mu ta wiedza? Przez pewien okres czasu utrzymywałam, że są 3 koty; łaciaty, bury i czarny. Pewnego dnia TZ zadzwonił i powiedział: " Jak wchodziłem na schody to na dole siedział czarny kot. Żaden kot nie wchodził ze mną po schodach. Jak wszedłem na górę to przeszdł mi przez drogę czarny kot. Albo on ma zdolność teleportacji albo ty mnie okłamujesz i w tym domu jest więcej niż 3 koty".[/QUOTE] to widzę TZ w temacie haha znowu moja TZ-ka zawsze ze mną konsultuje nowego psiaka czy się u nas nada (mamy małe dziecko) czy sie zgra z naszymi nosami itd ;)
 7. [quote name='DORA1020']Dzisiaj bylam odrobaczyc Szakala.Kobiecie szkoda sie zrobilo,ze psinka zostanie zabrana.Ta rodzina i jej zycie,to wszystko takie skomplikowane.Oprocz uposledzenia,niezaradnosc zyciowa i bieda.Byla tam dzisiaj Krystyna i kudlataja.Magda byla w szoku jak zobaczyla biede tych ludzi.Krystyna od razu dzwonila do Opieki Spolecznej.Szakal byl bardzo glodny. To wszystko takie przykre,i dla ludzi i dla zwierzat:([/QUOTE] wierzę że tym ludzią szkoda Szakala jeżeli maja w sobie choć krztę człowieczeństwa ................... to wszystko naprawdę przykre jest i myślę że jeżeli on im naprawdę nie był obojętny to należy im się choć informacje o tym jak się Szakal ma i zdjęcia , co wy o tym myślicie?? ja uważam że trzeba zachować szacunek, jeśli naprawdę choć trochę się nim interesują a problem tkwi w niemożności utrzymania psiaka wizyt wet i zapewnienia mu bezpiecznej starości szczególnie jak ślepnie biedak..............
 8. to ja się tu wbije do odmiany jako ta druga strona !!!!! ale powiem wam że faceci też łatwo nie mają szczególnie jak mają młode o..............11lat żony które dopiero uczą się obowiązków domowych a facio musi tak: robic 10h dbać o finanse robic zakupy itd :lol:
 9. odpowiem tyle dajcie mi siekierę i tak jak mu ten ogon ciachnęli ja też ich ciachnę !!!! dla takich sk.....................synów nie mam skrupułów .....psy są dla mnie najważniejsze!!!!
 10. tymuś

  Hexi i Gacek

  odwiedzam piękne nosy :cool3:
 11. [quote name='Wiola&Miłosz']Ktos musi... I bede to ja;) Niestety ale wiesz jak dzisiaj jest ze dobrych domow tymczasowych jest malo a jeszcze takich jak Ty to juz prawie;)[/QUOTE] :oops::oops::oops:
 12. my się też cieszymy oby mu się u nas spodobało:cool3: Wiola !!!! ja Ci juz gadałem nie dziękuj mi , no...................:mad::eviltong::lol:
 13. ode mnie do katowic jest jakieś 50km może 55km, więc jasne że odpowiada;)
 14. Rejko to naprawdę piękny i dobry psiak sam jestem ucieszony że ma dom ...............w przeciwieństwie do Loli
×
×
 • Create New...