Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='Renata5']Pytałam się 2 różnych wetów o badanie serca.Obydwoje stwierdzili,że jeżeli osłuchowo serce jest ok,to nie ma sensu robić ekg.Ekg jest badaniem drugiego rzutu,dopiero jak stwierdzi się nieprawidłowości przy osłuchiwaniu.Popytajcie się jeszcze innych wetów czy tak jest.Jeżeli tak by było,to ekg nie koniecznie trzeba by robić.
[/quote]

W razie czego mamy juz pieniadze na ekg, dzisiaj Pani, ktora zna Lara dorzucila 100 zl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red][B]STALE DEKLARACJE:[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Aneta355 - 40 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Gonia13 - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Majka50 - 30 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Maszaberla - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]MyrkurDagur - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Anielica - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Negri 2008 - 35 zl[/COLOR]
Gonia66 - 5 zl
Terra - 10 zl
Gabi1983h - 20 zl
Kaskadaffik - 15 zl
Zachary - 30 zl
Ulka18 - 10 zl
Anciaahk - 15 zl
Ala - 10 zl
Ra dunia - 40 zl
[COLOR=red][B]Razem: 340 zl :multi:[/B][/COLOR]



[B][COLOR=teal]JEDNORAZOWO:[/COLOR][/B]
Lu Gosiak - 50 zl
Bico - 50 zl
Yoko100 - 10 zl
Mila Pani za posrednictwem Lary - 100 zl
Martka1982 - 30 zl
[COLOR=red][B]Razem: 240 zl:multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla'][B]W razie czego mamy juz pieniadze na ekg,[/B] dzisiaj Pani, ktora zna Lara dorzucila 100 zl[/quote]
Jeżeli ekg byłoby jednak wskazane,to ktoś inny niż ja musiałby się tym zająć,bo jak pisałam u nas nie robią tego badania:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki zanim jeszcze Antoś do mnie przyjedzie,to piszę otwarcie i szczerze...mamy w planach zrobienie w głębi podwórka 4 ścian z dachem.W środku będzie wykładzina z filcem pod spodem a na wierzchu takie ślizgie,żeby można było mopem przelecieć(kiedyś dawno temu były takie modne w domach).Będzie tam wstawiona stara wersalka(albo tapczan),fotele i będzie zrobiony nie za duży wybieg.Wersalka i fotele będą dla psów na posiedzenie albo poleżenie;).Na wybiegu będzie stał stoliczek i krzesełka dla nas na posiedzenie,na kawkę i takie tam.Chcemy tak zrobić na lato,poniewaz dużo czasu spędzamy na dworzu i szkoda,żeby psy w piekną pogodę kisiły się same w domu.Oczywiście na noce(nigdy byśmy ich nie zostawili samych na dworzu i to jeszcze nocą,broń nas boże!),albo w jakieś padające,brzydkie dni psy bedą w domu tak jak my.Maszaberla napewno nas odwiedzi,a i innych serdecznie zapraszam.Tylko czy odpowiadają Wam takie warunki na lato dla Antosia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Dziewczynki zanim jeszcze Antoś do mnie przyjedzie,to piszę otwarcie i szczerze...mamy w planach zrobienie w głębi podwórka 4 ścian z dachem.W środku będzie wykładzina z filcem pod spodem a na wierzchu takie ślizgie,żeby można było mopem przelecieć(kiedyś dawno temu były takie modne w domach).Będzie tam wstawiona stara wersalka(albo tapczan),fotele i będzie zrobiony nie za duży wybieg.Wersalka i fotele będą dla psów na posiedzenie albo poleżenie;).Na wybiegu będzie stał stoliczek i krzesełka dla nas na posiedzenie,na kawkę i takie tam.Chcemy tak zrobić na lato,poniewaz dużo czasu spędzamy na dworzu i szkoda,żeby psy w piekną pogodę kisiły się same w domu.Oczywiście na noce(nigdy byśmy ich nie zostawili samych na dworzu i to jeszcze nocą,broń nas boże!),albo w jakieś padające,brzydkie dni psy bedą w domu tak jak my.Maszaberla napewno nas odwiedzi,a i innych serdecznie zapraszam.Tylko czy odpowiadają Wam takie warunki na lato dla Antosia?[/quote]

Psy byly zawsze z Wami - bo Wasze psy sa takie otwarte i spokojne bo maja caly czas kontakt z czlowiekiem

[B]A w nocy beda wracac i spac na dole w domu - tam gdzie sa ich poslanka i fotele z kanapa tak?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Dziewczynki zanim jeszcze Antoś do mnie przyjedzie,to piszę otwarcie i szczerze...mamy w planach zrobienie w głębi podwórka 4 ścian z dachem.W środku będzie wykładzina z filcem pod spodem a na wierzchu takie ślizgie,żeby można było mopem przelecieć(kiedyś dawno temu były takie modne w domach).Będzie tam wstawiona stara wersalka(albo tapczan),fotele i będzie zrobiony nie za duży wybieg.Wersalka i fotele będą dla psów na posiedzenie albo poleżenie;).Na wybiegu będzie stał stoliczek i krzesełka dla nas na posiedzenie,na kawkę i takie tam.Chcemy tak zrobić na lato,poniewaz dużo czasu spędzamy na dworzu i szkoda,żeby psy w piekną pogodę kisiły się same w domu.Oczywiście na noce(nigdy byśmy ich nie zostawili samych na dworzu i to jeszcze nocą,broń nas boże!),albo w jakieś padające,brzydkie dni psy bedą w domu tak jak my.Maszaberla napewno nas odwiedzi,a i innych serdecznie zapraszam.Tylko czy odpowiadają Wam takie warunki na lato dla Antosia?[/quote]Renatko...kurna...Ty się jeszcze pytasz czy nam to odpowiada???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Toż Ty jesteś "wariat" psi...gorszy niz my wszystkie razem do kupy...pierwszy raz slysze, ze ktos buduje dla swoich psow "letnią rezydencję" ...ale to jeszcze nic...w środku będzie łóżko i fotele...to mnie juz rozwalilo na łopatki- slowo honoru...W ŻYCIU JESZCZE O CZYMS TAKIM NIE SLYSZAŁAM....naprawdę, a żyję troszke na tym świecie..o matenko....przecież chyba nic lepszego nie mogłas wymyślić...latem..psiaki na dworze...w swojej rezydencji(to naprawde rezydencja, dlatego świadomie usunęłam cudzysłów)...ale teraz to ja już chcę oddać wszystkie staruszki do Reni...RENIU...WEŹMIESZ JESZCZE Z 10 SZTUK???NAWET PO 400..??żarty żartami, ale myślę, że na takie warunki warto- a na pewno znalazłybyśmy na dogo conajmniej 10 dla ktorej i kasa by się znalazła....RENIU....ech...ale mi się zamarzyło.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']A czy ktoś wie czy Antosia można zobaczyc??Bo musze sie wybrac do schroniska po okulary i mam dla piesow karme 15 kilowa:):)[/QUOTE]
Yoko, a kiedy chcesz isc do schroniska? To dam znac kierownikowi.
Antos powinien byc nadal w izolatce, chociaz moze juz wrocil do swojego boksu nr 29.

Gonia13, ta pania z KRK z Naszej Klasy, ktora chce przyjechac zobaczyc Antosia i ewentualnie adoptowac na podstawie polubienia sie z jej synem, trzeba by odwiezc od tego zamiaru. Antos na pewno z 10-11 letnim chlopakiem sie nie zaprzyjazni, nie zwroci w ogole na niego uwagi, a oni pewnie sie spodziewaja wybuchu radosci u Antka.

Link to comment
Share on other sites

specjalnie z mysśą o psich staruszkach organizowana jest akcja pomocy oraz grupa wsparcia dla nich.

Wszystko na tych wątkach ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psow-prosze-dodawac-psy-reklamowac-127014/[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/siwa-mordka-jak-zachecac-do-adopcji-starszych-psow-134345/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ulka napisałam pani że Antoś musi przejść jeszcze badania i dlatego będzie zabrany do Warszawy przez "znajomą". Noi żeby ten przyjazd na razie odłożyła. Jak Antoś jak podreperuje zdrowie (a my ją sprawdzimy:cool1: ) to będzie wtedy do adopcji. A nie na zasadzie- "jak polubi się z moim synkiem".

Link to comment
Share on other sites

[URL="[url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img34.glitterfy.com/85/glitterfy154819372D33.gif[/img][/url]"][url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img34.glitterfy.com/85/glitterfy154819372D33.gif[/img][/url][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Psy byly zawsze z Wami - bo Wasze psy sa takie otwarte i spokojne bo maja caly czas kontakt z czlowiekiem

[B]A w nocy beda wracac i spac na dole w domu - tam gdzie sa ich poslanka i fotele z kanapa tak?[/B][/quote]
Nie jestem panią Martusią od Nikiforka:shake:
Wszystkie psy moje i tymczasy mają swoje miejsce w domu.Na dworze będą wtedy kiedy i my będziemy,a na noc będą maszerowały do domu.Zresztą łatwo jest sprawdzić,czy pies przebywa cały czas poza domem.Pies po prostu po pewnym czasie zaczyna mówiąc prosto z mostu-śmierdzieć,Pies będący cały czas na podwórku ma inny zapach niż pies mieszkający w domu i tylko określony czas przebywający na dworze.Moje psy też będą w tej gromadce.Jak się zrobi ciepło i psiaki będą miały zrobiony swój "pokój" na dworku to zapraszam na kawkę;)
Odnośnie tego,że jestem zakręcona na punkcie psów...jak mieszkałam jeszcze z rodzicami w bloku,to miałam pod blokiem ....16 psów.Przybłąkały się,karmiłam je,leczyłam,kochałam,ale niestety sąsiedzi powiedzieli DOŚĆ.I musiały jechać na Paluch.Do dzisiaj kazdego z nich pamiętam i każde imię:-(,mimo że minęło ponad 20 lat.Wszyscy w mojej rodzinie wiedzą,że gdyby zwierzęciu działa sie krzywda,to utłukłabym sprawcę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...