Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Obawiam sie ze ta dziewczyna zainteresowana jest tylko Antosiem nie innym psem.I dalej czeka na odpowiedz.[/QUOTE]
Nie rozumiem na jaka odpowiedz :nie_wiem: Na wszystkie maile odpowiedzialam. Gwaracji nie da nikt jak sie zachowa Antos wobec owczarkow zainteresowanej Pani, moze pojdzie spac, a moze bedzie sie bali trzasl, nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Wiadomosci nt. zdrowia Antka maja byc jutro jak powiedzial kiero do Irenki.

[SIZE=3][COLOR=darkslateblue][B]PS. A mnie rozwalila kompletnie sprawa hodowli tosa inu[/B][/COLOR][/SIZE] :placz:
Nie mam juz takich nerwow jak kiedys :-([/quote]

Tak, też to widziałam. Najgorszym jest fakt, że polskie prawo nie ma na to paragrafów tak na prawdę :shake::shake::shake:
Jak do cholery walczyc z takim draństwem????

Link to comment
Share on other sites

Ja Wam zaraz dam emerytury!!!:diabloti: W tym kraju nie przewidziano takich wcześniejszych emerytur:eviltong:
Kombinuję z jakimś tymczasikiem dla Antosia "na już"- do świąt (z inną cioteczką z Dogo - znaczy ona ma więcej pomysłów niż ja).
Te owczarki mi się nie podobają - to nie dla niego domek - zanim znalazłam info o 4:crazyeye:psach to myślałam ... "Może jednak?" i szybko pisałam, ale potem mój entuzjazm opadł - nie oszukujmy się... To nie dla niego...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Tak, też to widziałam. Najgorszym jest fakt, że polskie prawo nie ma na to paragrafów tak na prawdę :shake::shake::shake:
Jak do cholery walczyc z takim draństwem????[/quote]
Zawsze można do sądu za znęcanie się (dopuszczanie do zagryzania się zwierząt).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Ala i to samo pytanie do Ciebie - miesiecznie, stala oplata?[/QUOTE]

Przepraszam nie napisałam.Oczywiście miesięcznie ,dotąd dopóki Antoś będzie w potrzebie. Przykro mi tylko ,że tak mało mogę wpłacać.:-(Jeżeli tylko będzie taka możliwość to coś jeszcze wpłacę na Jego bieżące potrzeby;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Świruja gwiazdy!nam do nich daleko:evil_lol:Reno poczytaj na "Mielec ,zbiór..."rozmowe z Kiero,śmieje sie do teraz.[/quote]

Poczytałam, poczytałam :cool3:. Nawet Jarkowi czytałam z podziałem na głosy. Kiepsko mi tylko wyszedł tubalny głos Kiero :diabloti:. Też sie pośmialiśmy. I tak powinno byc :cool2:. Nie ma to jak sie pośmiac. Od razu lżej na duszy. I człek o urlopie zapomina :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala']Przepraszam nie napisałam.Oczywiście miesięcznie ,dotąd dopóki Antoś będzie w potrzebie. Przykro mi tylko ,że tak mało mogę wpłacać.:-(Jeżeli tylko będzie taka możliwość to coś jeszcze wpłacę na Jego bieżące potrzeby;)[/quote]

Ala, to wcale nie jest malo, liczy sie kazdy grosik i sama chec pomocy Antośkowi
Bardzo Ci dziekuje, Anciaahk - Tobie rowniez:loveu:

Uaktualniam ostatni post dotyczacy wplat i raz jeszcze dziekuje wszystkim za pomoc finansowa
Ciesze sie ze tak szybko udalo nam sie zebrac cala kwote:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']
U mnie momentami niestety daje o sobie znac "zmęczenie materiału". Co pewien czas muszę wrzucac na luz i dac upust tej negatywnej energii wyssanej z dogo, która się we mnie kumuluje[/quote]

Ja mam niestety ten sam problem ze soba:angryy: i niestety - przyznaje ze smutkiem - coraz czesciej:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Ja mam niestety ten sam problem ze soba:angryy: i niestety - przyznaje ze smutkiem - coraz czesciej:oops:[/quote]

To jest niestety chyba problem większości nas, zaangażowanych w pomoc zwierzakom. Ten ogrom nieszczęśc nie jest możliwy do przyswojenia ot tak sobie. To nie może pozostawac bez echa. Ja mam dośc silną psychikę, ale są momenty, że mówię: dośc, przerwa. Choc na chwilkę. Na złapanie głębszego oddechu.
Dlatego tak ważne jest wspieranie siebie nawzajem. My sie poddac nie możemy. Bo kogóż poza nami mają te wszystkie potrzebujące istnienia?

Tak więc Cioteczki kochane. Spokojnej nocki. Do jutra.
"Bo jutro jest zawsze nowe i wolne od błędów "...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala']Przepraszam nie napisałam.Oczywiście miesięcznie ,dotąd dopóki Antoś będzie w potrzebie. Przykro mi tylko ,że tak mało mogę wpłacać.:-(Jeżeli tylko będzie taka możliwość to coś jeszcze wpłacę na Jego bieżące potrzeby;)[/quote]
to nie mało, tylko DOKLADNIE tyle ile brakowało :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...