Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='gabi1983h']Juz pretensje. Po prostu przejmuje sie tym wszystkim, zarówno ja jak i YOKO, [B]ale jakoś mam wrażenie ze nikogo to nie interesuje [/B]przepraszam ale takie są moje odczucia...Co postanowicie tak zrobicie ja juz sie nie wtrącam na wątek[/quote]
No to juz Gabi wypalilas z grubej rury :mdleje: Jakos nie mozna zauwazyc po ilosci postow i osob zaangazowanych w Antosia, sie nikogo on nie interesuje. Kazdy robi w jego sprawie ile moze, pisze na watku w zaleznosci od posiadanego czasu. Powiedzialabym, ze na innych watkach jest totalna plaza w stosunku do tego co jest tutaj np. na watku Agusia, do ktorego zaglada sporadycznie jakas dogomaniaczka. Albo na inne mieleckie watki, nie wspomne o psach, o ktore nikt nie pyta i nie maja watkow. W schronisku w Mielcu jest 540 psow.

[B]Wspanialy dom znalazl starenki JOZEF bez oczka, czy ktos sie z tego powodu ucieszyl, napisal jakis komentarz?[/B]

[quote]Facet tylko sie zapytał czy mamy transport,bo jak nie to on mógłby zawieźć Antosia,bo juz był w Mielcu i zna trasę.Powiedziałam,że transport juz jest,ale gdyby cos sie zmieniło,to dam mu znać.[/quote]
No wlasnie, ten Pan tylko zapytal, chcial pomóc, zna juz mieleckie schronisko, byl, widzial, wiózl Agusia do DT, chcial po prostu byc pomocny. Do schroniska nie dzwonil, nikt z nim transportu nie ustalal. To tyle. Nie ma sie o co obrazac, a cieszyc, ze dolaczyl kolejny sponsor :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']No to juz Gabi wypalilas z grubej rury :mdleje: Jakos nie mozna zauwazyc po ilosci postow i osob zaangazowanych w Antosia, sie nikogo on nie interesuje. Kazdy robi w jego sprawie ile moze, pisze na watku w zaleznosci od posiadanego czasu. Powiedzialabym, ze na innych watkach jest totalna plaza w stosunku do tego co jest tutaj np. na watku Agusia, do ktorego zaglada sporadycznie jakas dogomaniaczka. Albo na inne mieleckie watki, nie wspomne o psach, o ktore nikt nie pyta i nie maja watkow. W schronisku w Mielcu jest 540 psow.

[B]Wspanialy dom znalazl starenki JOZEF bez oczka, czy ktos sie z tego powodu ucieszyl, napisal jakis komentarz?[/B]


No wlasnie, ten Pan tylko zapytal, chcial pomóc, zna juz mieleckie schronisko, byl, widzial, wiózl Agusia do DT, chcial po prostu byc pomocny. Do schroniska nie dzwonil, nikt z nim transportu nie ustalal. To tyle. [SIZE=3][COLOR=red][B]Nie ma sie o co obrazac, a cieszyc, ze dolaczyl kolejny sponsor[/B][/COLOR][/SIZE] :multi:[/quote]

O to to, właśnie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nikt się tu nie obraża,Gabi tez nie.Chodziło tylko o to ze byl watek o transporcie ja powiedziałam ze moge zawiesc Antosia i padlo tylko pytanie czy mialabym mozliwosc to powiedzialam ze tak tylko musze wiedziec troche wczesniej.To chyba normalne ze pasuje sie przygotowac urlop itp.Ale do konca to sie nie dowiedzialam czy mam go zawiesc czy nie bo temat ucichl. Napisalam ale nic.Dobra pomyslalam sobie ze ok bede czekac.Ale nagle pojawil sie watek znow o tym Panu i i o tym ze moglby on zawiesc Antosia noi nie bylo wspomnaine o tym ze ja sie deklarowalam.A wiec mozna bylo sobie roznie pomyslec.Ze moze to juz nieaktulane czy cos .Nitk tu nie mial nic zlego na mysli. Tylko jak ktos jest nowy to wiadomo ze jest troszke inaczej spoistrzegany.Normalne.

Link to comment
Share on other sites

Tylko się nie kłócić :mad: :evil_lol:
Słuchajcie, czy już wiadomo na jakie konto robić przelewy? Ja to stara już jestem i mam sklerozę :eviltong: więc miesięczne deklaracje ustawiam sobie od razu jako przelew stały i mam spokój ;) a że początek miesiąca się zbliża... to bym sobie już mogła tę stałą wpłatę ustawić :roll:

Renatko - ale fajnie z tym domkiem letniskowym dla psiaków :loveu: Ja też taki chcę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wiem bo moj kot byl tam tylko tydzien i z 3 tygodnie jeszcze ten zapach sie utrzymywal ale to nic.Pomimo ze go wykapalm odrazu jak go do domu przywiozlam.Tylko dtae tak chwile przed pasowalo by ustalic bo trzeba bedzie urlop wypisac.I zeby to nie bylo blisko przed 19 a nie daj boze 19 bo mam egzamin wtedy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Tylko się nie kłócić :mad: :evil_lol:
Słuchajcie, [B]czy już wiadomo na jakie konto robić przelewy?[/B] Ja to stara już jestem i mam sklerozę :eviltong: więc miesięczne deklaracje ustawiam sobie od razu jako przelew stały i mam spokój ;) a że początek miesiąca się zbliża... to bym sobie już mogła tę stałą wpłatę ustawić :roll:

[B]Renatko - ale fajnie z tym domkiem letniskowym dla psiaków[/B] :loveu: Ja też taki chcę :cool3:[/quote]
Jak Wam wygodnie.Może ktoś podjąłby się zbierania pieniążków i potem całą kwotę przelał do mnie?Bardzo by mi to ułatwiło życie.Ale będzie tak jak zadecydujecie
A ten domek letniskowy to Wam powiem szczerze,że będzie zrobiony dla wygody psiaków,ale też z obawy o moje zdrowie psychiczne;).
Uwielbiam sie opalać(no i se tam postawie fotel,cobym mogła się trzaskać na heban:grins:).No ale jak tu sie spokojnie opalać,jak psy w domu same?:???:.Bo moja teściowa dosłownie cały dzień latem jest na dworzu(ucieka do domu tylko na jakieś 4 godziny jak jest największe słońce).Ja też większość dnia urzęduję na podwórku.Więc taki domek letniskowy to jest moim zdaniem dobre rozwiązanie na letni czas.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Matko nie ma mnie dzień i już mam tyle do czytania.... Cieszę się, że plany się nie zmieniły! Aczkolwiek Panu trzeba podziękować i jeśli chce pomóc, to nie mamy mu co "przykrości":cool3: robić:evil_lol:
Ta pani z Krk ucieszyła się, że ją poinformowałam że Antoś na razie będzie regenerował siły. Nie wycofuje się.... ale kto wie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Lara - jeszcze nie wiadomo na jakie konto będą zbierane pieniążki :shake: Może warto tej Pani w tej chwili podać konto Renatki :roll: ?
[B]Renata5 [/B]- czy coś przydałoby się Twoim podopiecznym? Wiem, że w hotelikach przeważnie potrzebne są obróżki, smyczki, zabawki, kocyki... taka pomoc też wchodzi w grę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']

Ta pani z Krk ucieszyła się, że ją poinformowałam że Antoś na razie będzie regenerował siły. Nie wycofuje się.... ale kto wie...:roll:[/quote]

A co to za Pani? Czy ja czegoś nie doczytałam?
Dopiero teraz na baczność stoję, jak czytam Krk:evil_lol:
Toż ja właśnie z Krk, może coś sprawdzić trzeba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Lara - jeszcze nie wiadomo na jakie konto będą zbierane pieniążki :shake: Może warto tej Pani w tej chwili podać konto Renatki :roll: ?
[B]Renata5 [/B]- czy coś przydałoby się Twoim podopiecznym? Wiem, że w hotelikach przeważnie potrzebne są obróżki, smyczki, zabawki, kocyki... taka pomoc też wchodzi w grę?[/quote]
Nie wiem,czy ktoś podał swoje konto Larze dla tej Pani,więc podałam swoje,bo szkoda byłoby stracić te 100zł.Będzie ono przeznaczone na dokładkę do badań Antosia,bo jestem za tym,żeby go jednak ten okulista zobaczył...a może da się uratować wzrok,chociażby częściowo:roll:
Ra_dunia wiesz,generalnie to mi nic nie brakuje.Za dużo koców to mi nie trzeba,bo mam na zmianę,a jak jest floga na dworze,to psiaki są wycierane z błota i tak bardzo nic nie brudzą.Co innego jak ludzie mają kojce i budy.Tam to pewnie jest bardzo potrzeba różnych rzeczy do wyścielenia bud,a wiadomo jak pies mokry i brudny wejdzie do budy,to zaraz koc tez mokry i trzeba zmieniać.Zabawek tez mi nie potrzeba,bo mam ich troche po moich psach,które juz nimi nie są zainteresowane.Zresztą tymczasy tez nie koniecznie sie tym bawią.One wolą usadzić dupki koło nas i sie wtulać,więc trzeba je głaskać i głaskac i głaskać,bo to takie przytulachy są...wszystkie się pchają na raz:).Smyczki i obrózki tez mam,bo każdy psiak przyjeżdża do mnie z tym ekwipunkiem...ale dziękuje serdecznie za pamięć i propozycję pomocy:loveu:.Narazie wszystko mam.Gdyby Antoś nie miał swojej obróżki i smyczki to bym tylko prosiła,żeby mu to sprezentować.Może jakies witaminki dla Antosia na wzmocnienie tez...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Nie wiem,czy ktoś podał swoje konto Larze dla tej Pani,więc podałam swoje,bo szkoda byłoby stracić te 100zł.Będzie ono przeznaczone na dokładkę do badań Antosia,bo jestem za tym,żeby go jednak ten okulista zobaczył...a może da się uratować wzrok,chociażby częściowo:roll:
[/quote]

Renatko!:loveu:
Jestem za badaniami krwi u Antosia ( pełny wypas) jak również okulistą.
W Warszawie ( pewnie wiecie), jest dr Garncarz, który ma specjalizację w tym temacie. Ciężko się tam dostać, często facet wyjeżdża, ale jest świetny.
Na dodatek ma ogromne serce dla psów schroniskowych i przekłada się to również na poziom cen dla naszych podopiecznych.
Może warto, jak już będzie ustalony termin przyjazdu Antosia do Ciebie zaklepać sobie jakiś termin.
To oczywiście tylko propozycja, może wet bez specjalizacji wystarczy?
Wpisuję się tylko po to, abyście wiedzieli, że taki facet istnieje.
A może już Go znacie?

Link to comment
Share on other sites

Jakby coś to 2 dobre duszki z N-K zadeklarowały się pomóc gdyby środków na badanie Antosia brakowało....:multi: Jedna to pani która ma już 7psów w tym jednego z Olkusza:roll: Popatrzcie - Ci co mogą i mają to nie dadzą a Ci co i tak już dużo pomogli to pomagają dalej - mimo wszystko-bo łatwo jej napewno nie jest:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Renatko!:loveu:
Jestem za badaniami krwi u Antosia ( pełny wypas) jak również okulistą.
W Warszawie ( pewnie wiecie), jest dr Garncarz, który ma specjalizację w tym temacie. Ciężko się tam dostać, często facet wyjeżdża, ale jest świetny.
Na dodatek ma ogromne serce dla psów schroniskowych i przekłada się to również na poziom cen dla naszych podopiecznych.
Może warto, jak już będzie ustalony termin przyjazdu Antosia do Ciebie zaklepać sobie jakiś termin.
To oczywiście tylko propozycja, może wet bez specjalizacji wystarczy?
Wpisuję się tylko po to, abyście wiedzieli, że taki facet istnieje.
A może już Go znacie?[/quote]

Tak, ja o nim slyszalam.
Nie tylko wybitny specjalista ale tez podobno przemily czlowiek, pracujacy z fajna ekipa - zyczliwa dla zwierzat
Dobry pomysl - mimo ze Antos mial wczesniej badania chyba nic nie szkodzi zeby takowe powtorzyc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5'][B]Nie wiem,czy ktoś podał swoje konto Larze dla[/B] [B]tej Pani,więc podałam swoje[/B] [/quote]

[B][COLOR=red]Ja tez poprosze o konto do wplat[/COLOR][/B], pisza do mnie cioteczki i prosza o dane do przelewu


Do deklaracji dopisuje tez moja dogowska cioteczke-przyjaciolke Martke1982, ktora nie tylko wspaniale opiekuje sie swoimi podopiecznymi ale odpowiedziala na moj wczesniejszy apel i chce wplacic na Antosia 30 zl:multi: - dopisuje do deklaracji

Martuś dziekujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...