Jump to content
Dogomania

Fuks miał fuksa znalazł wspaniały dom


ULKA12

Recommended Posts

Aż podskoczyłam jak mi to powiedziałaś Amiga :multi: Trzymam mocno kciuki!

[B]tamb[/B] będę jutro dzwonić do Ciebie - dzisiaj jak dzwoniłaś byłam w ferworze pracy i nie mogłam rozmawiać a teraz już padam na ryjek i nie mam siły na nic poza obowiązkowym spacerem. Ale musiałam tu zajrzeć jeszcze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 787
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czyżby błędny wniosek jaki wyciągnęła Tamb z mojej wypowiedzi okazał się proroczy?Oby!!Niech imię Fuksa okaże się dobrze dobranym.
Weszka widzę zmianę awatarka,czyżby "pocałunek" był za długi?
A mój (i nie tylko mój) awatar czasem rzeczywiście znika,Nie wiem dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Coś wiem. [B]Tamb[/B] nadal nie ma netu, bo jej się coś w kompie porobiło.
Pani chętna na Fuksia miała dzisiaj dzwonić, żeby się umówić na dzisiaj albo na jutro na wyprawę do hotelu do Fuksia. Ale jakoś nie zadzwoniła, z czego zresztą [B]tamb[/B] się cieszy, bo i tak by nie mogła pojechać.
Jej piesek niestety musiał przejść drugą operacje, bo puściły mu szwy po pierwszej operacji - i to szwy na otrzewnej!!:roll:
Dlatego [B]tamb[/B] musi przy nim teraz siedzieć, żeby sobie nie zrobił krzywdy. Nie wolno mu wskakiwac na łóżko, czy na fotele a niestety on tego nie rozumie.
Teoretycznie adopcja Fuksiorka jest zaplanowana na poniedziałek. Jeśłiby (tfu tfu tfu trzy razy przez lewe ramię) by coś nie wypaliło, to po prostu szukamy dalej. Znowu Fuksik będzie ogłaszany w gazecie i gdzie się da i tak az do skutku.

Link to comment
Share on other sites

Pani miała jechać na obustronne poznanie do hotelu. A w poniedziałek miałoby się juz z Fuksiem jechać z zastrzeżeniem, że gdyby coś się okazało nie tak, to Fuksior miałby wrócić do hotelu. Tak to zrozumiałam z rozmowy z [B]tamb[/B]

Link to comment
Share on other sites

oj jest ten nasz Fuksior nie wyzyty....Dzis wzielam go na dluga linke,zeby sobie pobiegal na lace...i biegal,az postanowil sie pobawic....oczywiscie jego zabawa wygladala tak,ze skakal z rozpedu na mnie lub Jagienke a potem gryzl rece,tzn zaczepnie do zabawy oczywiscie.
Nie raz spotkalam sie juz z tym,ze pies wracal bo nowi ludzie zle odebrali podobne zachowanie jako agresywne....Trzeba przestrzec nowych wlascicieli,ze Fuks sie tak bawi.Oczywiscie nie nalezy mu na to pozwalac,bo naprawde boli.
Ostrzejszy ton i stanowcze NIE,potrafi go uspokoic,ale jak sie rozbawi na dobre moze byc ciezko.

Link to comment
Share on other sites

NIe bardzo rozumiem linku Ulki 12 ,czyżby nie wypaliło?
Czy Pani była w niedzielę w hoteliku.Dziś miała być adopcja.Ktoś coś wie?
Przy okazji.Czy któraś ze sznaucerowych "Cioteczek" ma w swoich zbiorach (lub zna wątek) sznaucerowatego Gabrysia,którego na aukcję wystawiała fundacja "Niczyje".Bardzo bym prosił o informację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']Czy któraś ze sznaucerowych "Cioteczek" ma w swoich zbiorach (lub zna wątek) sznaucerowatego Gabrysia,którego na aukcję wystawiała fundacja "Niczyje".Bardzo bym prosił o informację[/quote]

Gabryś nie ma osobnego wątku - jest na ogólnym Ostrowskim, Gabryś ma PRA
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/11985543-post12419.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...