Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='Kar0la']No właśnie. Ja także słyszałam, że w sezonie jest tam masa ludzi. ja nie lubię tłumów, dlatego byłam tam w czerwcu. Dodatkowo chodziliśmy na zachodnią plaże, tam jest mniej ludzi, plaża piękna, szeroka i [B]w czerwcu prawie pusta.
[/B]
Jeśli chodzi o Jastarnię to kiedyś jeździłam tam bardzo często, tylko wtedy jeszcze bez psa. Spacerowac można do woli. Piękne plaże. Kilka kilometrów dalej jest Jurata. Można spcerkiem dojść spokojnie. Na zatoce w Juracie jest molo. Można wybrać się do Helu. Jest tam ciekawe fokarmium, tylko wtedy trzeba mnieć co zrobić z psem. No i pociąg dojeżdża bezpośrednio na miejsce.[/quote]
[I]Teraz będzie już mniej pusta:razz::diabloti::eviltong:
W Gdyni, Gdańsku itd. nie można - namalowali znaki...ale i tak wszyscy tam chodzą! :loveu:
Ostatnio chłopak szedł ze ślicznym sheltie :loveu: <- sheltie, nie chłopak (chociaż...:cool3:)
Albo dziewczyny z dwoma ślicznymi czarnymi labradorami:p
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']No właśnie. Ja także słyszałam, że w sezonie jest tam masa ludzi. ja nie lubię tłumów, dlatego byłam tam w czerwcu. Dodatkowo chodziliśmy na zachodnią plaże, tam jest mniej ludzi, plaża piękna, szeroka i w czerwcu prawie pusta.

Jeśli chodzi o Jastarnię to kiedyś jeździłam tam bardzo często, tylko wtedy jeszcze bez psa. Spacerowac można do woli. Piękne plaże. Kilka kilometrów dalej jest Jurata. Można spcerkiem dojść spokojnie. Na zatoce w Juracie jest molo. Można wybrać się do Helu. Jest tam ciekawe fokarmium, tylko wtedy trzeba mnieć co zrobić z psem. No i pociąg dojeżdża bezpośrednio na miejsce.[/QUOTE]
też byłam w łebie i Jastarni, Helu i Juracie.
Za każdym razem musieliśmy szukać plaży nie strzeżonej takiej, gdzie z psem można wejść. Ogólnie wakacje mile wspominam, trochę dłuższy spacer na plażę, ale za to oddychanie świeżym powietrzem:loveu:
W tym roku byłam w Pogorzelicy i też były zakazy wprowadzania psów, ale poszło się kawałek dalej i można było psa wprowadzić na plażę:)

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłam z Chłapowa. Byłam tam z jednym z mojej trójki psów- i to tym najstarszym, 16- letnim, który na dodatek jako jedyny nie lubi jeździć samochodem. Okazało się, że wszystko poszło super, zniósł ekstra podróż (wcześniej odwiedziliśmy weta, aby dokonać przeglądu technicznego mojego piesa) i dodam, że mieszkaliśmy pod namiotem.
Warunki plażowe okazały się bardzo dobre, wprawdzie plaża z zakazem wstępu dla psów, ale ku mojej radości wchodziła tam masa ludzi z psami- ta plaża jest oddalona o 2 km od centrum Władysławowa, nie ma tłoku. Pies się nie denerwował, bo nie było tłumów, spokój, przyroda, spacerował na miarę swoich matuzalemowych możliwości:)) Na campingu było sporo psów, od labradorów przez dogi do yorczków. Camping tez bardzo psom przyjazny, jest gdzie z nimi wyjść, w dodatku położony na pięknej skarpie nad samym morzem, nazywa się "Pomarańczowe".
Także życzę wszystkim takiego odpoczynku z psiakami, jaki i ja miałam:)

Link to comment
Share on other sites

My byliśmy z naszym labem nad morzem w Darłówku. Parę lat temu byliśmy tam z TŻ i bardzo nam się podobało, ale wtedy jeszcze nie mieliśmy psa. A dzień przed wyjazdem przeczytałam, że w Darłówku nie lubią turystów! I muszę to przyznać, przekonałam się na własnej skórze: [B]W Darłówku nie lubią turystów!!![/B] Na każdym kroku odczuwaliśmy niechęć, głupie komentarze o psie. No i mały drobiazg: [B]wstęp na plaże psom wzbroniony!!![/B] Straszenie policją i strażą miejską było normalnością. Poza tym tłum ludzi na plaży, tak że nie dało się przejść, nie mówiąc o przejściu z psem i z dziećmi i z manelami plażowymi :angryy: Horror!!! No i nie było mowy o spuszczeniu psa ze smyczy! Chodziliśmy bardzo daleko od wejścia a i tak było ciasno i gęsto. Do tego te pełne złości, krzywe spojrzenia, komentarze, uwagi itp. itd. I tak zrobiliśmy sobie wycieczkę 20 km od Darłówka do miejscowości Wicie [IMG]http://labradory.info/images/smiles/s.gif[/IMG] Było dużo lepiej! Doszliśmy z całą rodziną do jednego wniosku: [B]NIGDY WIĘCEJ NIE POJEDZIEMY DO DARŁÓWKA!!! I GORĄCO WSZYSTKIM ODRADZAMY![/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]polecam władysławowo 15 minutek spacerkiem za miasto i pieski moga biegac do woli :) zadnych zakazów i ograniczen chyba ze jakis nie dobry ludz;) sie znajdzie :D:D:D:D [/I][/B][I] moge dac namiar na nocleg gdzie pieski sa mile widziane a i warunki mieszkanle super blisko centrum i morza :):):): [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga_psiaki']było aż tak źle :([/quote]
było męcząco, szczególnie że kwatera też nie była delikatnie mówiąc normalna, tzn. z psem przyjęto nas bez problemu bez dodatkowych opłat, no i przez telefon podczas rezerwacji pani była słodka jak miód i dałam się nabrać na miłe słówka :oops: Na miejscu okazało się, że to totalna porażka. Nie polecam tego pensjonatu: [url]http://www.admiral.darlowko.pl/[/url] Jak jeżdżę z mężem od 10 lat nad morze i zawsze sami załatwiamy kwatery, tak ta była najgorsza i najbardziej się nacieliśmy. Jedno wielkie oszustwo, pokój miał być 4 osobowy a był 3-osobowy, do tego połamane łóżko i w rzeczywistości niezbyt już miła pani po opłaceniu rachunku :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja się jutro wybieram nad morze.
Jednak do Białogóry! :)
Koleżanka bierze samochód, więc zapowiada się fajny wyjazd.
Kupiłam psu kilka nowych pływających piłeczek i już się nie możemy jutra doczekać. Obyśmy znalazły jakies fajne pole namiotowe i żeby tylko nie padało za bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

PALATINA zazdroszczę własnie nasi przyjaciel sa w białej i kilka newsów mam ale mało miłych może zabrało spor plaży ale i tak jest cudownie a poza tym postawiono zakazy wprowadzania psów, ale nikt ich nie przestrzega :cool3: bo oprócz głównego jest masa bocznych wejść :)
Może ich spotkacie są z Seterem irlandzkim :razz:

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyj tutaj:
[URL]http://www.mielno.popracy.pl/[/URL]
Możesz tam zamieścić ogłoszenie, że poszukujesz noclegu, a właściciele pokoi czy domków odpiszą Ci czy mają coś wolnego w tym terminie. Ja tak znalazłam nocleg. Polecam. :cool3:
Możesz też podzwonić po ośrodkach, które ogłaszają się na tej stronie.

Link to comment
Share on other sites

namiotowcy-kempingowcy poproszę o namiar na fajny kemping jak najbliżej plaży w fajnym ,spokojnym miejscu,chętniej w lesie niż na patelni łąkowej.Dowolny kawałek wybrzeża z wyjątkiem może kurortów typu Władysławowo,Krynica itp.Znacie coś? Ktoś zbadał np.Lubiatowo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']Juz pisałam-ja jade tu: [URL="http://www.fajnepole.pl"]www.fajnepole.pl[/URL]
Zarezerwowałam pokoje. Oczywiście nie jest to hotel pięciogwiazdkowy ale wszędzie blisko-do morza i zatoki puckiej rzut beretem;) jadlodalnie, bary, kawiarnie, sklep do 100m.

Psy jak najbardziej:lol:[/QUOTE]
Witam serdecznie!!!!!
Szczerze polecam Gąski koło Sarbinowa!!!!!Właśnie wrocilismy z urlopu.Mamy dwa psiaki Amstaffy i jest to dla niektorych problem ale nam sie udalo.Rewelacyjna pusta plaza na ktorej psiaki moga biegac do woli!!!!
Pozdrawiam
Ivona

Link to comment
Share on other sites

My już niestety znów w Warszawie. Właśnie wróciliśmy (jeszcze piach mam na całym ciele, nie wspominając o piachu, jaki ma na sobie Czata!)
Było super! :)
Piękne miejsce, z dala od tłumów turystów (porównaliśmy też z Lubiatowem i Dębkami, gdy doszliśmy do nich plażą).

Spotkaliśmy się miedzy innymi z 2 akitami, kilkoma spanielami, posokowcem, masą całą goldenów, labków, 2 dalmatyńczykami, jamnikami, yorkami, 1 berneńczykiem, 1 nowofunlandem, 1 beaglem, całą masą kundelków i innych. Niestety żadnego setera nie widziałam.
Morze już wypluło plażę, ale za to bardzo twardo się zrobiło (tzn. po tym jak piasek nasiąkł wodą i powoli schnie).

Trafiliśmy na świetne i tanie pole namiotowe ("Bryza" - polecam! Baaardzo pro-psie ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:)

Zabieram sie za pisanie-wczoraj wróciłam w Chałup-zwiedziłam cały Półwysep Helski. Bylismy też w Gdańsku i Sopocie:)

Chałupy:

Mała miescinka-to plaży 2 minuty przez tory i lasek. Do Zatoki Puckiej 2 minutki-wystarczy przejść przez ulicę:)

Chałupy są malutki, spokojne i ciche-minusem sa pobliskie tory kolejowe i pociagi ale nie ma tragedii.

W Chałupach z psem chodziłam do restauracji-polecam BAR KARINA:) Smacznie, dużo i cenowo nie najgorzej:)

Do sklepu tez mogłam wejść z psem.
Plaża cudna, duża, piaszczysta-woda jak szklanka:)Pies na plazy latał luzem, nikomu to nie przeszkadzało-kopał dołki aż się kurzyło. Spokojnie kąpał się w morzu. Na poczatku bał się fal ale potem mu przeszło. Śmiało polecam Chałupy na wypoczynek z psem!!


[COLOR=red]Teraz uwaga!!!!!![/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[B][COLOR=black]Odradzam ośrodek w którym byliśmy-www.fajnepole.pl[/COLOR][/B]

[B]Tragedia!!!![/B]

[B]Jeden natrysk na 20 osób:mad: W zlewie myło sie gary i zęby...kuchnia obok toalety:angryy: Wody ciepłej prawie nie było:shake: [/B]

[B]Pokoje stare, śmierdzące stęchlizną, łóżka stare...syf, kiła i mogiła.[/B]

Szukałam innej kwatery jak przyjechalismy ale niestety nie było miejsc więc musiałam sie jakoś przemeczyć.

Ceny kwater to od 30 do 40zł (czysto, łazienka własna, tv)
Ja płaciłam 25zł ale to i tak duzo za to, co zastałam.

Link to comment
Share on other sites

Chałupy...rewelacja:)

Cisza i spokój. W sam raz, jak ktos chce wypocząć bo tam rozrywek raczej nie ma.

Pełno barów, jadłodajni.

Do morza-50m-2 minuty spacerkiem przez tory i lasek. Plaża duża, czysta, piaszczysta-woda jak kryształ!!Ludzi mało nawet w południe chodziłam z psem. Nikomu pies nie przeszkadzał, kazdy sie nim zachwycał i tylko chciał go głaskać;) Chodziłam z nim do sklepu, nad morze-kąpał sie ile chciał, kopał dołki i bawił sie na całego:)

Do zatoki Puckiej mielismy 2 minutki-woda na całej zatoce do kolan-psiak tez się kąpał:)

Tam w stroju kapielowym szłam na plaże, potem na obiad-wszędzie tak blisko, że szok-plaże to miałam właściwie pod domem:multi: Jedyny monus to tory kolejowe i pociągi ale mozna wytrzymać.

Jak potrzebujecie spokoju i ciszy i chcecie wszędzie chodzić z psem-Chałupy to najlepsze miejsce.

[B]Jedyne, co było straszne to nasz ośrodek-[/B][url]www.fajnepole.pl[/url]

Jeden natrysk-20 osób-ciepła woda była czasem bo bojler nie dawał rady jej grzać:angryy:

W 2 umywalkach myje się naczynia i zęby:angryy:
Kuchnia obok toalety-tfu!Pokoje byle jakie, stare, śmierdzące stęchlizną...Ogólnie bardzo niesympatycznie. Strome schody na pierwsze piętro, po których pies bał się chodzić a i na stawy to nie jest dobrze:shake: Pajaki w oknach, pajeczyny...to prawda, że w Chałupach jest duzo pająków ale inni właścieciele pensjonatów pryskali okna i po problemie-u mnie ktoś o tym zapomniał...

Na szczęście tam jest tyle pieknych kwater, że jest w czym wybierać tylko trzeba wcześniej rezerwować:)



Szukałam innej kwatery ale wszystko było zajęte:(

Link to comment
Share on other sites

W Chałupach tez jest psia plaża ale oddalona o 1km.

W Kużnicy tez byliśmy-ale na "ludzkiej" plaży. Psów było mnóstwo:)

Plaże (oprucz samego Helu) nie sa "przeludnione"-jest cisza, spokój. Ludzie są, owszem ale ludz nie lezy na ludziu jak w np oddalonym o 6 km Władysławowie.

W Chałupach jest mało ludzi-cisza, spokój-o 22 idzie sie lulu:p

Ja codziennie zabierałam na plaże psa-było wspaniale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']:Cool!:
poprawiłaś mi humor, już się nie martwię - właśnie Chałupy sobie wymyśliłam i zastanawiałam się, jak tam z psem będzie ;)[/quote]


Jak Bedziesz w Chałupach to idz do baru Karina-smacznie i do syta-ceny jak nad morzem -w sam raz:) No i mozna z psiakiem wejść:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...