Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='inez76']Ja polecam pensjonat Delfin w Jarosławcu (tylko uwaga, bo są dwa Delfiny, a ja nie pamiętam adresu). Osobiście widziałam tam wiele piesków, wszelkich ras i wielkości. Nikt nie robił problemu z ich obecności.[/quote]

Delfin - ten na Fiołkowej obok kościoła ??

Na spacerach nie ma problemu, ale właściciele niektórych pensjonatów nie życzą sobie psów :p

Link to comment
Share on other sites

Na spacerach nie ma problemu, ale właściciele niektórych pensjonatów nie życzą sobie psów :p

dlatego my z TZ przewaznie jezdzimy z psami (mix malamut i mix czechoslowacki wilczak-czyli naprawde duze psy) i wynajmujemy caly domek zeby nikt nie mial do nikogo pretensji ale mamy tez swietny nocleg w niechorzu pensjonat "U Tomasza" warunki swietne,ludzie kochaja psy,ceny jak bylismy w zeszlym roku to 70zl za pokoj 2 - osobowy za psy nic i widok na morze gratis:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zapomnialam dodac ze widok na morze mielismy z naszego pokoju z balkonem... a do plazy rzucasz kamieniem bo nie mozna powiedziec nawet ze idziesz tam 3minuty bo bym sklamala,albo dziwnowek pensjonat "U Anny" warunki tak jak powyzej oj znalazlo by sie jeszcze wiele taki miejsc przez nas sprawdzonych...ale bede wam dawkowac wrazeń...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

przydalyby sie konktertne namiary na takie osrodki a nie tylko na przyklad miejscowosc my tez juz pomalu zastanawiamy sie gdzie pojedziemy na wakacje z dwoma wielkimi psami zawsze lubilismy odnajdywac nowe urocze zakatki a teraz myslimy tylko juz o wynajeciu domku letniskowego ale murowanego (zeby sie nie nagrzewał tak jak drewniane) bo w tym roku bylismy tylko z shilla bo seth do nas przyszedl we wrzesniu ale kolejne wakacje to bedzie na pewno wyzwanie jakby ktos mial namiary na domki letniskowe gdzie przyjmuja z psami to jestem bardzo chetna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']scheila nie rozumiem kilku rzeczy moze mi wyjasnisz?:crazyeye: piszesz ze zapraszasz z psiakami do łeby do twojego pensjonatu no ok, dostaje na wp info ze twoim pensjonariuszom przeszkadzalyby kudły psow (nie chodzi mi tu o moje tylko kazdy pies ma kudły)wiec kto moglby przyjechac do ciebie jak ma byc z psem to przeciez normalne ze beda wlosy :crazyeye:nie rozumiem i jeszcze jedno pytanie na stronie pensjonatu jest do wynajecia w twoim domu 5 pokoi (tak przynajmniej pisze) a ty na priva znow piszesz ze tylko jeden no teraz to juz zgłupialłam TO PO CO TA ZACHETA DO PRZYJAZDU?pozdrawiam:shake:[/quote]



[B][COLOR=seagreen]Ojoj,ale J bylabym z rodzina dwoma psiakami[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Tzn ze kazdy pokoj jest taki sam?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Czy osobny dla ludzi z psami?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#2e8b57]Yorki to pieski dla alergikow i nie wypadaja im wloski,wiec chyba nie ma problemu?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

To ja polecam Dom Wczasowy "Krystianek" w Jastarni:
[URL]http://www.jastarnia.pl/krystianek[/URL]
Byłam tam 2 lata temu na wakacjach, właścicielka bardzo miła, z psami jak najbardziej było można przyjeżdżać. My byliśmy z Ginger. Właścicielka pierwsze co zrobiła, jak przyszliśmy, to przywitała się z Gingerką mówiąc "Witamy pieska". Zapadło mi to jakoś w pamięć. :loveu:
Poza tym właściciele w ogóle nie interesowali się co robimy, w sumie w ogóle ich nie widywaliśmy, a na koniec, gdy oddawaliśmy klucze, nawet nie zaglądali do pokoju, żeby sprawdzić w jakim stanie go opuszczamy.
Warunki są naprawdę świetne, czyściutko, miło i przytulnie. Wyposażenie też super, zresztą fotki jak najbardziej oddają rzeczywistość.
Tylko cena może odstraszać, my płaciliśmy 50 zł za osobę/dobę. Za psa nic. :cool3:
I mimo, że spaliśmy w apartamencie 5-osobowym, to płaciliśmy tylko za rzeczywistą ilość osób, czyli za 4.

Poza tym niedalego od Jastarni, bo w Chałupach, jest plaża dla psów. :cool3:
Ale niestety nie byłam, bo wtedy jeszcze o niej nie wiedziałam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandrunia 29'][B][COLOR=seagreen]Czyli obojetnie w ile osob zawsze za dobe 50zl?[/COLOR][/B][/quote]
Nie, przeczytaj stronkę, tam jest wszystko napisane. :cool3:
Cena jest od 35 do 60 zł za osobę/dobę.
Nie wiem od czego to zależy, czy od sezonu, czy od standardu pokoju (chociaż wszystkie są bardzo ładne), ale cena jest zróżnicowana.
My akurat płaciliśmy 50 zł, ale to było w szczycie sezonu urlopowego. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Nie, przeczytaj stronkę, tam jest wszystko napisane. :cool3:
Cena jest od 35 do 60 zł za osobę/dobę.
Nie wiem od czego to zależy, czy od sezonu, czy od standardu pokoju (chociaż wszystkie są bardzo ładne), ale cena jest zróżnicowana.
My akurat płaciliśmy 50 zł, ale to było w szczycie sezonu urlopowego. ;)[/quote]


[B][COLOR=olive]Aha,to musze zerknac[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#808000]Bo Nas jest 5.Mąż,synek,Ja i ''dziewczyny''2 sztuki,a Was ile bylo?:cool3:Sztuk?:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']dziewczynki no wyglada to bardzo zachecajaco ale jak myslisz przyjma mnie z moimi 2-oma potworami (tymi ktore mam w podpisie?)i facetem...?[/quote]
Myślę, że tak, tylko zapewnij na wszelki wypadek, że psy są grzeczne, nie wyją i nie szczekają po nocach i nie poobgryzają niczego. :evil_lol:

[quote name='monita'][B]Asia & Ginger [/B]a zostawiliście chociaż porządek za sobą ;)[/quote]
No jasne, tym bardziej, że byliśmy tam wtedy z rodzicami. :evil_lol:
Ale ogólnie, to zawsze sprzątam przed wyjazdem i zdejmuję pościel, bo jakoś nie wyobrażam sobie, żebym mogła zostawić rozbebeszone łóżka, nieumyte naczynia, śmieci po kątach, itp. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Tu wcześniej, ktoś podawał adresy :p[/QUOTE]

[quote name='darunia-puma']przydalyby sie konktertne namiary na takie osrodki a nie tylko na przyklad miejscowosc my tez juz pomalu zastanawiamy sie gdzie pojedziemy na wakacje z dwoma wielkimi psami zawsze lubilismy odnajdywac nowe urocze zakatki a teraz myslimy tylko juz o wynajeciu domku letniskowego ale murowanego (zeby sie nie nagrzewał tak jak drewniane) bo w tym roku bylismy tylko z shilla bo seth do nas przyszedl we wrzesniu ale kolejne wakacje to bedzie na pewno wyzwanie jakby ktos mial namiary na domki letniskowe gdzie przyjmuja z psami to jestem bardzo chetna[/QUOTE]

coś mi się wydaje, że juz tu pisałam :niewiem::evil_lol:

byłam w tym roku z Kaną- bokserzyca w Ustroniu Morskim, pies mile widziany, warunki ekstra, teren ogrodzony, co prawda do plżay jak dla mnie więcej niż 5 min(tak piszą na stronie), ale całkiem blisko, przynajmniej pies może na siq, trochę oddalone od centrum miasta, ale to tez lepiej jesli chodzi o psa, cena domków zróżnicowana od standardu i wielkości.

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6803/
3006200709072007morzeusdu6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9205/3006200709072007morzeusxj7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6762/3006200709072007morzeusvx1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img516.imageshack.us/img516/723/3006200709072007morzeusiu9.jpg[/IMG]


jedna ze stro ośrodka....[url]http://www.turystyka.home.pl/raj/[/url]

P.S. Domki sa idealnie izolowane od zimna i gorąca, nie grozi więc wczesniej wspomniany efekt przegrzania.

Link to comment
Share on other sites

o to dobrze bo w tym roku jak chodzilismy na plaze to rozmawialismy z jednym panstwem ktorzy mieli wlasnie domek drewniany i tak sie maksymalnie nagrzewal ze szok nie mozna bylo wytrzymac z goraca ...ale tu jesli nie ma problemu to super bardzo sie ciesze tylko zawsze jest obawa czy nas przyjma z dwoma tak duzymi psami bo bez nich nigdzie nie pojade za chiny ludowe ich nie zostawie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...