Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

"Zareklamuję" Łazy, z których wczoraj wróciłysmy z moją sunią. Spokojnie polecam pieskom. To typowo letniskowa miejscowość: morze, plaża i tzw. "miasto" czyli plac z kilkoma kramami z pamiątkami i lokalami z małą gastronomią, w których pieski są mile widziane. przy wejściu na plażę strzeżoną jest, jak chyba wszędzie tablica z zakazem wejścia dla psów, ale nie wiem, czy zakaz jest respektowany i egzekwowany, bo wchodziłam kilkadziesiat metrów dalej. Na plaży stosunkowo "luźno", ale jeżeli ktoś potrzebuje całkowitej samotności, wystarczy odejść ok. kilometr (może nawet mniej" ) od centrum.
Większość ośrodków wczasowych a także 2 pola namiotowe (prawie puste) jest w pasie nadmorskim, tzn. po drugiej stronie ulicy, z wejściem na plaże oddalonym najwyżej o 100 metrów. W lasku nadmorskim pole biwakowe (nie jestem jednak pewna, czy ogólnodostępne).
Myślę, że większość ośrodków wczasowych akceptuje pobyt ze zwierzętami, bo widziałam bardzo dużo wczasowiczów w psim towarzystwie. Ten, w którym mieszkałam miał nawet psie WC i extra recepcjonistkę Korę :lol:

[FONT='Times New Roman'][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/37/170807081913rj6.jpg[/IMG][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][/FONT]
[FONT='Times New Roman'][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

my też wróciliśmy z Zuławek koło Mikoszewa domek super przystosowane tereny dla psiaków plaza dzika mało ludzi psów dużo świetna zabawa[IMG]http://images24.fotosik.pl/56/4955690e64973968.jpg[/IMG]
[IMG]http://images30.fotosik.pl/56/1b8180971354353c.jpg[/IMG][IMG]http://images25.fotosik.pl/55/e30bfe7400bbc597.jpg[/IMG][IMG]http://images28.fotosik.pl/56/89cfc5987eed2008.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

witamy (;
byliśmy niestety nie w Chałupach, a w Białejgórze [czy Białogórze, ja tam nie wiem :p ] miejscowość piękna :loveu: te wrzosy... ach :loveu:
ze znalezieniem noclegu był pewien problem ale daliśmy radę.

plaża szeroka, Dusiak miał gdzie latać, zakaz wprowadzania rzeczywiście na małym odcinku... [i tak latały tam psy :p]

ogólnie - było suuper.

Link to comment
Share on other sites

a ja bardzo polecam Sarbinowo ;)
na plazy mimo zakazów mnóstwo ludzi z psami, na mieści tez jeszcze w zadnej miejscowosci nadmorskiej nie widziałam tylu psów, co tutaj. Nie ma tłoku, więc raczej nikt psa nie zdepcze. Byliśmy na kwaterze bardzo propsiej (właściciele mają dwa amstaffy) i mile widziani są goście z psami (moge dac namiar zainteresowanym - bo cena tez korzystna).

Ogólnie było fajnie, zdjęcia mozna obejrzeć w galerii Soni -> link w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B][COLOR=olive]Cioteczki bylas w tym samym miejscu z moimi 2 psiakami i synkiem.Wrocilismy 2-go wrzesnia.Spalismy w przyczepce,bo nie bylo wolnych pokoi.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#808000]Kozystalam z prysznica na zewnatrz,ale nie bylo duzo ludzi moze dlatego mialam ciepla wode.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#808000]Jadlam w tym samym barze-jedzonko dobre.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#808000]Wszystko sie zgadza z postem wyzej.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#808000]Mimo niskich cen nie wybiore sie juz tam.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#808000]Kibelek i prysznic na zewnatrz to nie dla mnie.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że niestety już po wakacjach, ale w tym roku bylam w świetnej miejscowości, bez psa niestety. Ta miejscowość to Rogowo obok Mrzeżyna to jest 18km od Kołobrzegu. Są tam uwaga! dwa sklepy spożywcze i kiosk i żadnych straganów ani nawet smażalni ryb. Plaża jest bardzo bliziutko, bo jest jedna ulica i tam prawie nie ma ludzi. Żeby pies miał absolutną swobode i nikomu nie przeszkadzało wystarczy pójść troche dalej od głównego wyjścia naprawde troszeczke. Do Mrzeżyna jest 2,5km plażą i spokojnie można sobie z psem pójść plażą do jakiegoś baru. Było tam kilka większych psów na wakacjach. My mieszkaliśmy w domku i mieliśmy mały ogródek odgrodzony od drogi i innych ludzi, był tylko nasz. I jak my byliśmy to u nas na kwaterze inni byli z chihuahua i jamnikiem. Nie wiem czy można większe, bo nie pytałam. Ale już mamy zaklepany termin na za rok. Polecam strasznie Rogowo!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie czytałam całego wątku, być może się powtarzam... Ja polecam pensjonat Delfin w Jarosławcu (tylko uwaga, bo są dwa Delfiny, a ja nie pamiętam adresu). Dzwoniłam w tym roku i mówiłam, że przyjadę ze szczeniakiem nowofundlanda - nie było problemu. Ostatecznie nie wyszło, bo szczeniaka nie było :-(, ale pojechałam tam już drugi rok z rzędu. Osobiście widziałam tam wiele piesków, wszelkich ras i wielkości. Nikt nie robił problemu z ich obecności.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ania_pelka']Wiem, że niestety już po wakacjach, ale w tym roku bylam w świetnej miejscowości, bez psa niestety. Ta miejscowość to Rogowo obok Mrzeżyna to jest 18km od Kołobrzegu. Są tam uwaga! dwa sklepy spożywcze i kiosk i żadnych straganów ani nawet smażalni ryb. Plaża jest bardzo bliziutko, bo jest jedna ulica i tam prawie nie ma ludzi. Żeby pies miał absolutną swobode i nikomu nie przeszkadzało wystarczy pójść troche dalej od głównego wyjścia naprawde troszeczke. Do Mrzeżyna jest 2,5km plażą i spokojnie można sobie z psem pójść plażą do jakiegoś baru. Było tam kilka większych psów na wakacjach. My mieszkaliśmy w domku i mieliśmy mały ogródek odgrodzony od drogi i innych ludzi, był tylko nasz. I jak my byliśmy to u nas na kwaterze inni byli z chihuahua i jamnikiem. Nie wiem czy można większe, bo nie pytałam. Ale już mamy zaklepany termin na za rok. Polecam strasznie Rogowo![/quote]



[B]Moglabys podac dokladniejszy adres lu link?[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

scheila nie rozumiem kilku rzeczy moze mi wyjasnisz?:crazyeye: piszesz ze zapraszasz z psiakami do łeby do twojego pensjonatu no ok, dostaje na wp info ze twoim pensjonariuszom przeszkadzalyby kudły psow (nie chodzi mi tu o moje tylko kazdy pies ma kudły)wiec kto moglby przyjechac do ciebie jak ma byc z psem to przeciez normalne ze beda wlosy :crazyeye:nie rozumiem i jeszcze jedno pytanie na stronie pensjonatu jest do wynajecia w twoim domu 5 pokoi (tak przynajmniej pisze) a ty na priva znow piszesz ze tylko jeden no teraz to juz zgłupialłam TO PO CO TA ZACHETA DO PRZYJAZDU?pozdrawiam:shake:

Link to comment
Share on other sites

To nieporozumienie(pisałam do Ciebie fragmentami,bo coś się zacinało)Mam 5 pokoi ale dla psiaków wynajmuję tylko jeden.Najchętniej przyjmowałabym tylko ludzi kochających zwierzaki ale w życiu nie jest tak różowo.Czasami zdarza się ktoś z silną alergią na sierść i miałabym problem.Poza tym nie wszyscy lubią zwierzęta i to też muszę tolerować:diabloti:Cała sprawa dotyczy tzw.sezonu.W innym terminie nie ma żadnego problemu.W lipcu moja znajoma wynajęła pokój parze z pieskiem.Państwo zostawiali psinę na całe dnie w pokoju i leżeli sobie spokojnie na plaży a pies wył zamknięty w obcym miejscu.W drugim pokoju było maleńkie dziecko i rodzice nie mieli pretensji do właścicieli psa tylko do znajomej-zażądali zwrotu części pieniędzy i wcale się im nie dziwię.Pokoje wynajmuję od niedawna.Było już u mnie parę osób z psami i na razie nie miałam takich problemów ale muszę być przygotowana na różne sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...