Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

Ja też polecam, podobnie jak Alicja - ja byłam u Andzi ze swoim zakapiorem małym. Miło, czysto, pełna kulturka, do plaży blisko, z psem można na plażę wchodzić przez las, ogólnie bardzo pozytywnie :)

[QUOTE]Nie pobieramy dodatkowych opłat za psa. Przy większej ilości psów prosimy o kontakt telefoniczny, w celu najlepszego dobrania miejsca.[/QUOTE]

[url]http://www.kotki2.com.pl/page,,Cennik-i-rezerwacja,6a7d1cf5ee0a71e3def983d21d051fda.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Przejrzałam kilka stron ale nie znalazłam tego co mnie interesuje, może orientuje się ktoś czy są jakieś kwatery gdzie akceptuja pieski w Unieściu? Ewentualnie w Mielnie? Mam jamniczka, więc duży nie jest. Nie musi być jakoś super blisko morza, ale najlepiej aby nie było za drogo, wybieramy sie pod koniec czerwca.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mam pytanie odnośnie Władysławowa, wyskoczył mi dość nie planowany wyjazd teraz w weekend.
Czy był ktoś tam w ostatnim czasie?? Można natknąć się na plaży na straż miejską lub policję?? (oczywiście mowa o plażach nie strzeżonych)

Byłam we Władku 3 i 4lata temu z psem, ale bardziej w sezonie (lipiec- sierpień) ludzi było multum, ale pies nikomu nie przeszkadzał, chodziliśmy na plażę nie strzeżoną (koło portu).
Ogólnie bardzo dużo ludzi z psami chodziło ulicami.
Chciałabym też wybrać się na klif do jastrzębiej góry, czy tam na plaży jest zakaz??

z góry dziękuje za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

mam jeszcze wolne terminy , miejscowość[B] Dźwirzyno[/B]-10km od Kołobrzegu-Ogród Resko-blisko morza i jeziora.Działka500m,dobrze ogrodzona,przystosowana do pobytu czworongów(ja jeździłam tam na całe wakacje ze sfora moich psów). Kuchnia całkowicie wyposażona,łazienka z prysznicem,ciepła woda oczywiśce. Liczba osób 4-5,zwierzęta oczywiście gratis:smile:) Dogomaniacy już nie raz tam gościli ze swoimi pupilami ,na watku więcej info:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187513-Letnisko-nad-samym-morzem-dla-rodziny-z-dowolną-ilością-zwierząt-)/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

U Andzi to jest jak w domu, nie ma to, tamto:)

Andziula, zrób na FB stronę Kotków;)) będziemy polecać Kochana:))


[quote name='evel']Ja też polecam, podobnie jak Alicja - ja byłam u Andzi ze swoim zakapiorem małym. Miło, czysto, pełna kulturka, do plaży blisko, z psem można na plażę wchodzić przez las, ogólnie bardzo pozytywnie :)



[URL]http://www.kotki2.com.pl/page,,Cennik-i-rezerwacja,6a7d1cf5ee0a71e3def983d21d051fda.html[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

w okolicach Świnoujścia lub Kołobrzegu są jakieś specjalne plaże dla psów?
tak żeby można było psa swobodnie spuścić na plaży?

czy we wrześniu na plażach jest już pusto?

czy to prawda, że po kąpieli w morzu psa trzeba wykąpać?

Edited by Patmol
Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Ja chyba w tym roku po raz drugi Rowy, ale w drodze chcielibyśmy zahaczyć o Bory Tucholskie, ma ktoś coś fajnego do polecenia w tamtej okolicy ?[/QUOTE]

Ośrodek Funka nad jeziorem Charzykowskim - jest pięknie, a przynajmniej było 5 lat temu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']w okolicach Świnoujścia lub Kołobrzegu są jakieś specjalne plaże dla psów?
tak żeby można było psa swobodnie spuścić na plaży?

czy we wrześniu na plażach jest już pusto?

czy to prawda, że po kąpieli w morzu psa trzeba wykąpać?[/QUOTE]

W Świnoujściu jest plaża dla psów, w Kolobrzegu i oolicach. ma być wyznaczona w przyszlym roku - tak wyczytałam w gazecie. Przed sezonem i poza nim nikt się nie czepia psów na plaży.We wrześniu są pustki. Ja nigdy nie kapałam swoich psów po wejściu do morza;) i nic im nigdy nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']ja też chcę we wrześniu -żeby nie było dużo ludzi i pusta plaża dla psów[/QUOTE]




he he to moze sie spotkamy ? jezeli bedziemy w tym samym terminie;)
my jezdzimy we wrzesniu poniewaz jest maly ruch (a ja nie lubie jak jest tloczno....)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...