Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='Bobryna']zmierzchnica ja jadę do Grzybowa (kotki2) we wrześniu ;) z trzema psami ;P Sprawdź jeszcze raz stronę, wczoraj mi działała...[/QUOTE]

A sprawdź może, czy Tobie teraz działa? Bo mi nie, jest błąd połączenia z bazą danych :( A kiedy dokładnie jedziesz, może się spotkamy - jeśli jest jeszcze miejsce ;) Byłoby zabawnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Teraz mi też nie działa, wyskakuje jakiś błąd :-?
31 sierpnia jedziemy ;) [SIZE=1]może się spotkamy, ale nie wiem czy moje psy nie narobią mi wiochy - Czesio i Blue nie są aniołkami, a na doczepkę jeszcze szczeniaczek ;P[/SIZE][/QUOTE]

A wypełniałaś tylko ten formularz, czy dzwoniłaś jeszcze? :) No właśnie jest błąd, a jeśli są wolne miejsca, to szkoda żeby ktoś mnie ubiegł :diabloti: A tam się przejmujesz, wszystkie razem wiochy narobią :evil_lol: A tak serio, to moje psiska są w obcych miejscach zadziwiająco grzeczne i spokojne, więc z naszej strony nie powinno być problemu.. Kurczę, chciałabym, żeby nam się udało, bo nie mam pomysłu na inne miejsce, gdzie mnie z psami przyjmą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']Najpierw dzwoniłam (nawet 2 razy ;)), a później wypełniłam formularz, wysłałam skan, zapłaciłam zadatek i tyle.
To może zadzwoń? Dowiesz się czy są wolne pokoje jeszcze :)[/QUOTE]
Aha, tylko strona nie działa ;) Więc nie mam numeru ;) Masz go jeszcze? Podałabyś na PW?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Ja planuję jechać nad morze dopiero we wrześniu, był ktoś w tym okresie? To już sezon pourlopowy i martwi mnie, czy znajdziemy miejsce, skoro duża część właścicieli pensjonatów wpada do nich tylko na okres wakacji.

Myślałam o kotki2 w Grzybowie, ale strona nie działa :shake: Skoro są plaże dla psów w Kołobrzegu to może po prostu się tam wybierzemy i zostaniemy (akurat do Kołobrzegu dojeżdża pociąg).

Jak ja byłam z psami na wakacjach nad jeziorem rok temu to też się nie dziwiłam zakazom wprowadzania psów. W pokoju obok był mały pies w typie shih-tzu, który darł się ciągle, nie mogłam z moimi psami wyjść, bo dostawał szału, biegał luzem albo był przywiązany do stołu na podwórku... Jeśli tak to wygląda częściej, to ja dziękuję :roll: Niby na terenie pensjonatu miał być "kaganiec i smycz", ale moje psy tak grzeczne były, że nikomu nie przeszkadzało, że bez kagańców chodziły i czasem nawet luzem ;)[/QUOTE]

Ja właśnie mieszkam dokładnie w Grzybowie ;)

Kotki2 są baaardzo blisko zejścia na plażę, na którą teoretycznie jest zakaz wstępu z psami. Ale ja bym się nie przejmowała bo wrzesień to jednak koniec sezonu, jeszcze dwa lata temu zakaz wtedy nie obowiązywał (pojawiał się tylko na sezon). Plaża dla psów jest na granicy Grzybowa i Radzikowa, dość długi pas, ale prawda jest taka, że wszyscy wchodzą i tak z psami na plażę, przynajmniej jeśli chodzi o zwykły spacer. We wrześniu nie ma wielu ludzi, więc tym bardziej nie powinno być problemów.


Uwaga na autobusy- od września chcą zawiesić linię 6 i nie będzie dojazdu komunikacją miejską do Grzybowa. Jedynie busy (pks) zostaną, a tam różnie jeśli chodzi o transport psów. No i nie wjeżdżają wgłąb Grzybowa tylko jadą główną ulicą na Dźwirzyno-Rogowo-Trzebiatów/Mrzezyno


Wydaje mi się że do większości pensjonatów przyjmują już z psami patrząc po ilości ludzi z czworonogami która zalała Grzybowo w tym roku ;)


Jak chcecie mieć blisko do lasu, na łąki i nad morze to szukajcie pensjonatów zwłaszcza przy ul. Nadmorskiej i odchodzących od niej.

Jak ktoś chce mieć towarzystwo koni to są też pokoje w Dworku pod Kasztanami, ale to tak 1,5 km od morza. Z tego co się orientuję to ludzie tam z psami wpadają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Kurcze w 2010 temu nie było w Grzybowie znaku zakazu , odjeżdżałam jak zaczynał się sezon to po prawej była strzeżona i tam z psami już nie można było ( wczesniej tak ) a na lewo szło się z psiakami wybiegać[/QUOTE]

No, tak było. Ale mnie mimo to zatrzymała tam Straż, zeszli na plaże z wydm. Ludzie uciekali od razu z psami, tylko ja z koleżanką miałyśmy pecha :evil_lol: a było to jakoś w 2005 roku więc dość dawno temu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']No, tak było. Ale mnie mimo to zatrzymała tam Straż, zeszli na plaże z wydm. Ludzie uciekali od razu z psami, tylko ja z koleżanką miałyśmy pecha :evil_lol: a było to jakoś w 2005 roku więc dość dawno temu[/QUOTE]

oj muszę Andzi podpytać jak tam teraz ....planowaliśmy teraz wrzesien albo przed sezonem w czerwcu 2014wypad

Link to comment
Share on other sites

Ja za tydzień jadę do Rowów,sprawdzone miejsce, tam jest plaża dla psów, więc ze spokojną głową jadę z dwoma ;) . Jako ciekawostka, domki, w których będę mieszkać mają zamykany ogródek co miało ogromne znaczenie przy wyborze noclegów z dwoma futrzakami z czego jeden robi za postrach :evil_lol:
[URL]http://lentia-rowy.eu/img/rowy-domki.jpg?v=96285604adea63ae0ec411af6a7576f9[/URL]
minus,że domki tak jeden przy drugim, ale zaklepałam sobie taki zewnętrzny żeby mieć tylko jednego sąsiada jak już w ogóle muszę mieć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']Ja właśnie mieszkam dokładnie w Grzybowie ;)

Kotki2 są baaardzo blisko zejścia na plażę, na którą teoretycznie jest zakaz wstępu z psami. Ale ja bym się nie przejmowała bo wrzesień to jednak koniec sezonu, jeszcze dwa lata temu zakaz wtedy nie obowiązywał (pojawiał się tylko na sezon). Plaża dla psów jest na granicy Grzybowa i Radzikowa, dość długi pas, ale prawda jest taka, że wszyscy wchodzą i tak z psami na plażę, przynajmniej jeśli chodzi o zwykły spacer. We wrześniu nie ma wielu ludzi, więc tym bardziej nie powinno być problemów.


Uwaga na autobusy- od września chcą zawiesić linię 6 i nie będzie dojazdu komunikacją miejską do Grzybowa. Jedynie busy (pks) zostaną, a tam różnie jeśli chodzi o transport psów. No i nie wjeżdżają wgłąb Grzybowa tylko jadą główną ulicą na Dźwirzyno-Rogowo-Trzebiatów/Mrzezyno


Wydaje mi się że do większości pensjonatów przyjmują już z psami patrząc po ilości ludzi z czworonogami która zalała Grzybowo w tym roku ;)


Jak chcecie mieć blisko do lasu, na łąki i nad morze to szukajcie pensjonatów zwłaszcza przy ul. Nadmorskiej i odchodzących od niej.

Jak ktoś chce mieć towarzystwo koni to są też pokoje w Dworku pod Kasztanami, ale to tak 1,5 km od morza. Z tego co się orientuję to ludzie tam z psami wpadają.[/QUOTE]

Kurczę, z tą komunikacją miejską to kiepska sprawa. Chyba trzeba będzie liczyć na łut szczęścia i miłego kierowcę busa... Będziemy mieć dużo czasu, więc nie musimy mieć domku tuż przy lasach czy plaży, bo pewnie będziemy łazić po całym mieście i sobie wszędzie możemy dojść :) Ale dziękuję bardzo za informację. Cieszę się bardzo, że dużo ludzi z psami przyjeżdża, może nasza zaściankowa Polska zaczyna się zmieniać... Im więcej ludzi z psami będzie jeździć, tym bardziej właściciele hoteli i pensjonatów zauważą, że nie warto ich olewać, bo stracą dużo klientów. I tak trzymać :)

Ten brak komunikacji o tyle mnie martwi, że planowałam się kilka razy do Kołobrzegu wybrać.. To już pewne, że tę linię usuną? :(

Ps. Ten adres w Rowach to [URL]http://lentia-rowy.eu/[/URL], znalazłam ;)

Edit: Jupi, linia 6 jest zawieszona, ale dopiero od 14 września, a ja planuję być 1-9 :)
[URL]http://www.km.kolobrzeg.pl/[/URL]
No, więc mogę spokojnie wybrać się do Grzybowa :)

Edited by zmierzchnica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Kurczę, z tą komunikacją miejską to kiepska sprawa. Chyba trzeba będzie liczyć na łut szczęścia i miłego kierowcę busa... Będziemy mieć dużo czasu, więc nie musimy mieć domku tuż przy lasach czy plaży, bo pewnie będziemy łazić po całym mieście i sobie wszędzie możemy dojść :) Ale dziękuję bardzo za informację. Cieszę się bardzo, że dużo ludzi z psami przyjeżdża, może nasza zaściankowa Polska zaczyna się zmieniać... Im więcej ludzi z psami będzie jeździć, tym bardziej właściciele hoteli i pensjonatów zauważą, że nie warto ich olewać, bo stracą dużo klientów. I tak trzymać :)

Ten brak komunikacji o tyle mnie martwi, że planowałam się kilka razy do Kołobrzegu wybrać.. To już pewne, że tę linię usuną? :(

Ps. Ten adres w Rowach to [URL]http://lentia-rowy.eu/[/URL], znalazłam ;)

Edit: Jupi, linia 6 jest zawieszona, ale dopiero od 14 września, a ja planuję być 1-9 :)
[URL]http://www.km.kolobrzeg.pl/[/URL]
No, więc mogę spokojnie wybrać się do Grzybowa :)[/QUOTE]

Może w ogóle nie zawieszą- zależy jak się politycy ugadają bo oczywiście jak zwykle chodzi o kasę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Ja za tydzień jadę do Rowów,sprawdzone miejsce, tam jest plaża dla psów, więc ze spokojną głową jadę z dwoma ;) . Jako ciekawostka, domki, w których będę mieszkać mają zamykany ogródek co miało ogromne znaczenie przy wyborze noclegów z dwoma futrzakami z czego jeden robi za postrach :evil_lol:
[URL]http://lentia-rowy.eu/img/rowy-domki.jpg?v=96285604adea63ae0ec411af6a7576f9[/URL]
minus,że domki tak jeden przy drugim, ale zaklepałam sobie taki zewnętrzny żeby mieć tylko jednego sąsiada jak już w ogóle muszę mieć:evil_lol:[/QUOTE]
mogę prosić jakieś namiary? :)


w Grzybowie, w "Kotkach" byłam w 2010 albo 2011, polecam!
do Kołobrzegu plażą spokojnie można dojść spacerkiem ;)
też byłam we wrześniu, więc wszędzie cisza, spokój, jak dla mnie sielanka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Ja za tydzień jadę do Rowów,sprawdzone miejsce, tam jest plaża dla psów, więc ze spokojną głową jadę z dwoma ;) . Jako ciekawostka, domki, w których będę mieszkać mają zamykany ogródek co miało ogromne znaczenie przy wyborze noclegów z dwoma futrzakami z czego jeden robi za postrach :evil_lol:
[URL]http://lentia-rowy.eu/img/rowy-domki.jpg?v=96285604adea63ae0ec411af6a7576f9[/URL]
minus,że domki tak jeden przy drugim, ale zaklepałam sobie taki zewnętrzny żeby mieć tylko jednego sąsiada jak już w ogóle muszę mieć:evil_lol:[/QUOTE]

W każdym domku jest łazienka tak?
Ja szukam czegoś na wrzesień aby pojechać z psem na weekend, najlepiej coś gdzie dojadę w dużej części autostradą, potem już nad morzem nie ma aż tak znaczenia jaką drogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']No, tak było. Ale mnie mimo to zatrzymała tam Straż, zeszli na plaże z wydm. Ludzie uciekali od razu z psami, tylko ja z koleżanką miałyśmy pecha :evil_lol: a było to jakoś w 2005 roku więc dość dawno temu[/QUOTE]

I co? Mandacik czy pouczenie? ;)

Link to comment
Share on other sites

To zależy gdzie się jest z psami, i czy ma się słodkiego i niewychowanego yorka, czy też wychowanego pit bulla. Niestety, tak ja zaobserwowałam, co prawda jeszcze nie nad morzem, ale na ulicy tak właśnie jest. Jak york rzuca się na wszystkie psy, to nikt nie powie właścicielowi, by kupił kaganiec dla niego albo go uśpił. Ale jak jest wychowany pit bull, który grzecznie idzie przy nodze, jest przyjazny dla wszystkich, to ludzie od razu i wprost w oczy mówią że mamy kupić kaganiec dla zabójcy.
Wy chyba tez to widzicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...