Jump to content
Dogomania

Paulina717

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Paulina717

 • Rank
  Member
 1. Dzisiaj, jadąc autobusem, starsza Pani mnie przechytrzyła, i wysiadając wyciągnęła rękę i trochę pomiziała, moją sunię, tak że nie zdążyłam nic powiedzieć!
 2. [quote name='omry']A bierzesz pod uwagę to, że ktoś może bać się rzucającego się w jego stronę psa? Odpowiedzialny człowiek swoje zwierze wychowuje, a nie ma go w dupie i zachowuje się jak księżniczka, której nikt nie ma prawa zwrócić uwagi. [/QUOTE] Mówię tu o szczekającym, mój pies się nie "rzuca" Najbardziej drze morde, jak ktoś obcy na nią ciumka lub mówi coś do niej. Tak to jest spokojna :>
 3. [quote name='evel']Jak to "mieć nie może"? Żartujesz? Gdyby na mnie wyleciał pies z jadaczką to też bym powiedziała, co o tym myślę. [/QUOTE] Nie moja wina, że tak bardzo przeszkadza ci szczekający na ciebie pies. Z moim psem, nieufnym, do ludzi jest ciężko, postępy idą powoli, ze słowem "nieprzeszkadza mi to" mam na mysli że się już do takiego zachowania przyzwyczaiłam .
 4. [quote name='evel']Jak się ma psa wyskakującego z mordą do ludzi to nie ma się co dziwić na niemiłe komentarze. Pies ma być wychowany, nieważne, czy to chihuahua czy bernardyn.[/QUOTE] Mam akurat takiego psa, nie przeszkadza mi to, i nikt nic do tego mieć publicznie nie może, nawet jakby miał mam to głęboko
 5. To zostało już wyemitowanie?
 6. Młody urzędnik ulegając gorączce złota porzuca spokojną pracę i wyrusza do amerykańskiego buszu. Jego nieodłącznym towarzyszem jest wspaniały myśliwski pies - Jock. W trakcie wielu razem przeżytych niebezpiecznych przygód rodzi się między nimi niezwykła przyjaźń. Film jest ekranizacją powieści pod tym samym tytułem. Dodam jeszcze że to film o staffiku, z roku 1992. Jakby ktoś miał link do obejrzenia, proszę wstawić.
 7. Mam ten sam problem, moja suczka jest wielkości yorka, kiedy jest na kolanach lub ktoś obcy do nas podchodzi, [COLOR=#ff0000]strasznie szczeka[/COLOR](muszę psa przekrzykiwać), i jest nieufna do obcych, co robić?
 8. [quote name='Beatrx'][INDENT][CENTER]REGULAMIN PARKU[/CENTER] [CENTER]na terenie Parku obowiązuje zakaz:[/CENTER] [B]1.[/B] spożywania alkoholu oraz przebywania na terenie parku w stanie nietrzeźwym [B]2.[/B] palenia tytoniu na placu zabaw dla dzieci [B]3. [/B]zaśmiecania terenu [B]4.[/B] niszczenia roślinności [B]5.[/B] niszczenia urządzeń parkowych (takich jak: ławki, ogrodzenia), kosze na śmieci, rzeźb, pomników, urządzeń zabawowych [B]6. [/B]wyprowadzania psów bez smyczy i bez kagańca [B]7.[/B] pozostawiania psich odchodów na trawnikach i alejkach (psie odchody można wrzucać do wszystkich koszy) [B]8. [U]kąpania psów w zbiornikach wodnych[/U][/B]:cool3: [B]9.[/B] palenia ognisk [B]10.[/B] jeżdżenia rowerami w sposób zagrażający bezpieczeństwu użytkowników parku [B]11.[/B] wjazdu do parku pojazdami mechanicznymi [B]12.[/B] prowadzenia działalności handlowej[/QUOTE] [/INDENT] Czemu psom jest zakazane przebywanie w zbiornikach wodnych? Zaraza powstanie czy jak?
 9. Czytam, i nie rozumiem jaka jest różnica między psem, który sika na krzak na smyczy, i kiedy sika na krzak luzem ?
×
×
 • Create New...