Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='Patmol']tak

Ja mam dwa psy, jasnego i ciemnego-tej samej wielkości.
Jak jasny do kogoś podejdzie - ach, jaki słodki. Czy mogę pogłaskać?
Jak ciemny tez chce się przywitać - panika.[/QUOTE]

Ja tego u mnie nie widzę ;)

wręcz ludzie bardziej ciągną do czarnej kudłatej suki



w tym roku spotkałam straż (wlasnie na quadzie) w lesie miedzy grzybowem a dźwirzynem, moja suka była luzem (duża, czarna, kudłata) ale nic nie powiedział ;) więc zależy od człowieka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']A wypełniałaś tylko ten formularz, czy dzwoniłaś jeszcze? :) No właśnie jest błąd, a jeśli są wolne miejsca, to szkoda żeby ktoś mnie ubiegł :diabloti: A tam się przejmujesz, wszystkie razem wiochy narobią :evil_lol: A tak serio, to moje psiska są w obcych miejscach zadziwiająco grzeczne i spokojne, więc z naszej strony nie powinno być problemu.. Kurczę, chciałabym, żeby nam się udało, bo nie mam pomysłu na inne miejsce, gdzie mnie z psami przyjmą :roll:[/QUOTE]

[URL]http://www.naslonecznej.pl/[/URL] tu też przyjmują z psami, opłata 20 zl ale za cały pobyt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']W każdym domku jest łazienka tak?
Ja szukam czegoś na wrzesień aby pojechać z psem na weekend, najlepiej coś gdzie dojadę w dużej części autostradą, potem już nad morzem nie ma aż tak znaczenia jaką drogą.[/QUOTE]
domki są full wypas, wszystko jest :) 5 zł za psa za dobę

co do wody morskiej, byłam z Foxi nad morzem 5 razy, ona nie zna umiaru jeśli chodzi o wodę i pływanie. nigdy jej nie spłukiwałam, nigdy nic jej nie było, wodę morską też piła bo to nieuchronne. futro nad morzem zawsze ma cudownie puszyste :)

Link to comment
Share on other sites

Zu nie pływa w morzu, przynajmniej nie w Bałtyku - chyba za zimno i zbyt duże fale, woli rzeki i jeziora ;) Ale nawet jak jej się zdarzyło wbiec za aportem to spłukiwałam ją normalnie pod prysznicem później, na wszelki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zmierzchnica']Ja czytałam, że raczej powinno się psa spłukać z morskiej wody. Ciekawa jestem jak u mnie będzie, ale nie wierzę, że będą pływać ;) Raczej się popluskają trochę i będą szaleć na plaży, jeśli się uda je puścić...:)

No, my już mamy zamówione Grzybowo na początek września :)[/QUOTE]

No to fajnie, może mój link się jeszcze komuś przyda - ja się zdecydowałam ze względu na dwuosobowe domki i przecenę po 19 sierpnia ;)

Sama jestem ciekawa jak mój szczeniak zareaguje na morze. Starszy pies już był i ponoć kąpał się chętnie, aż mu sierść pojaśniała ;) Tzn dobrze się wyprał ;)

Link to comment
Share on other sites

W których konkretnie?
Wiele ośrodków zamyka się po końcu września bo pewnie mają za mało chętnych, ale myślę, że nadal można spokojnie jechać też gdzieś do pokoju. Może nawet lepiej, bo w październiku jednak potrafi być raczej chłodno, a domki zwykle nie są ocieplane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']pewnie tak

czy wasze psy kąpią się w morzu?
w sensie -czy wchodzą chętnie? czy raczej tylko spacerują po plaży?
i czy trzeba je kąpać po takiej kąpieli?[/QUOTE]



U mnie starsza suka od małego pływa w morzu. Od samego początku wskakiwała do wody, nie było z tym problemu.
NIgdy przez 13 lat swojego życia nie była spłukiwana po morskich kąpielach ;) zresztą zasolenie Bałtyku to jakiś żart, tam woda smakuje prawie jak w jeziorze.

Natomiast druga, młodsza pływa tylko gdy fale nie są zbyt duże. Na początku w ogóle nie chciała wchodzić, szczekała na fale :roll:

Starsza za młodu największą frajdę miała podczas sztormu, ale to na lince żeby jej przypadkiem woda nie porwała :eviltong:

Ale trzeba zwracać uwagę na temperaturę wody żeby potem pies wieczorem nie wył z bólu, zwłaszcza jeśli nie jest przyzwyczajony do kąpieli w zimnych zbiornikach. Temperatura w Bałtyku potrafi być na prawdę niska, chociaż w tym roku w wakacje jest w sam raz i nie ma sinicy ;)


Zaopatrzcie się w raczej ciepłe ciuchy jak chcecie wpadać we wrześniu/październiku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='brzośka']Pięknie proszę o jakiś namiar na miejscówkę (najlepiej domki) w Łebie/okolicy
tylko w tam ma być względna pogoda podczas mojego urlopu :roll:

PILNE!!! bo wyjazd już za tydzień :modla:[/QUOTE]
o tej porze to można wybiuerac na kiejscu bo pewnie wszedzie pustki beda
poza tym na miejscu widac co i jak i mozna wybrac najlepszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WEIMAR']ja bylem z jednym psem
wlasciciele pensjonatow widzac ze maja pustki nie mieli nic przeciwko[/QUOTE]

Uwierz mi, że naprawdę jest różnica, jeśli jedzie się z jednym psem... A tu dziewczyna ma dwa i do tego jeszcze kot.
Sama za czasów, gdy miałam tylko jednego psa, mogłam jechać "na żywioł" i bez problemu znalazł się nocleg. Teraz, gdy mamy dwa psy, jest niestety trudniej i żeby znaleźć jakieś miejsce trzeba trochę podzwonić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WEIMAR']napisane jest ze tylko male zwierzeta po uzgodnieniu[/QUOTE]

mamy erę telefonów a to co napisane jest najczęściej tylko jedną z wielu informacji
znajoma była z psem , uzgodniła to z właścicielami obiektu i wszystko grało , zadzwoniła i dopytała , to zadna filozofia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beti-Buba']Cześć Psiarze! Polećcie PROSZĘ jakiś fajny ,kameralny ośrodek z domkami /też fajnymi;)/ w okolicach Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Sianożęt-OCZYWIŚCIE taki gdzie psiak też miałby OK! DZIĘKS!;)[/QUOTE]
Z czystym sumieniem [URL]http://kotki2.com.pl/o-nas/[/URL] w Grzybowie, rzut beretem od Kołobrzegu (no chyba że od dwóch lat coś się zmieniło ;) )
Nie są to wprawdzie domki, ale do każdego pokoju jest wejście bezpośrednio z podwórka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...