Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='rafantynka']Wróciliśmy, psiaki spisały się na medal , torba transportowa 1 klasa !! Jeśli chodzi o kleszcze , w przed dzień wyjazdu znalazłam na każdej po dwa . U młodszej jeden łaził śnięty , jeden wkręcony, u starszej jeden na kudełkach i jeden wkręcony. Prócz tego łażącego pozostałe były nieżywe ( ususzone ) . Wnioskuję więc , że fiprex + obroża kiltix działają ! :D[/QUOTE]

i gdzie w końcu byliście , jakie warunki , ceny ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sauatka']a my za tydzień będziemy się byczyć w Grzybowie :eviltong:
mam nadzieje, że psisko da radę i nie każą nam się wynieść wcześniej :lol:[/QUOTE]

pozdrówcie zdeptane naszymi stopami i 4 łapkami Ozzulca okolice ;)

tutaj cała masa fot z Grzybowa (czerwiec 2010)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/15076-Teraz-OZZY-.........i-nie-tylko-%29/page3440[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sauatka']a my za tydzień będziemy się byczyć w Grzybowie :eviltong:
mam nadzieje, że psisko da radę i nie każą nam się wynieść wcześniej :lol:[/QUOTE]
Ja dopiero dzisiaj zaczęłam myśleć o wakacjach i własnie myślę o Grzybowie. Chciałabym wyjechać w pierwszej połowie sierpnia. Oczywiście z psem a dokładnie z Fraszką Byłabym wdzięczna za jakieś namiary.:Dog_run:
Byłam w Grzybowie kilka razy ale ostatnio kilka lat temu. Pewnie wiele się tam zmieniło? Fraszka dla ludzi jest niekłopotliwa ale ludzie dla niej tak:cool3:. Jest lękliwa, dlatego potrzebujemy możliwie najspokojniejszego miejsca, nie tylko do mieszkania, ale przede wszystkim dojścia do plaży no i na samej plaży. Kiedyś mieszkałam w okolicach kościoła, ale towarzyszyła mi wtedy Punia, która nie wymagała takich specjalnych warunków. Fraszce najlepiej byłoby na obrzeżach Grzybowa.

Link to comment
Share on other sites

A ja się natknęłam na coś takiego. Może kogos zainteresuje....
[INDENT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]a ja zapraszam wszyskich posiadaczy czworonogów (bez względu na ilość) na [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][U][COLOR=blue]ws[/COLOR][COLOR=blue]paniałe wakacje nad morzem:cool1::cool1::cool1:[/COLOR][/U][/SIZE][/FONT]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187513-Letnisko-nad-samym-morzem-dla-rodziny-z-dowoln%C4%85-ilo%C5%9Bci%C4%85-zwierz%C4%85t"][FONT=Arial Black][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/187513-Letnisko-nad-samym-morzem-dla-rodziny-z-dowolną-ilością-zwierząt[/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Arial Black][COLOR=red]-)[/COLOR][/FONT]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_-SD5xS1zwfo/TH071_W64UI/AAAAAAAAAFw/aMceV-gLDGk/D%C5%BAwirzyno%20Aneta%2010.jpg[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']A ja się natknęłam na coś takiego. Może kogos zainteresuje....
[INDENT][FONT=Arial Black][SIZE=3]a ja zapraszam wszyskich posiadaczy czworonogów (bez względu na ilość) na [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][U][COLOR=blue]ws[/COLOR][COLOR=blue]paniałe wakacje nad morzem:cool1::cool1::cool1:[/COLOR][/U][/SIZE][/FONT]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187513-Letnisko-nad-samym-morzem-dla-rodziny-z-dowoln%C4%85-ilo%C5%9Bci%C4%85-zwierz%C4%85t"][FONT=Arial Black][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/187513-Letnisko-nad-samym-morzem-dla-rodziny-z-dowolną-ilością-zwierząt[/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Arial Black][COLOR=red]-)[/COLOR][/FONT]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_-SD5xS1zwfo/TH071_W64UI/AAAAAAAAAFw/aMceV-gLDGk/D%C5%BAwirzyno%20Aneta%2010.jpg[/IMG]
[/INDENT][/QUOTE]


to jest w Dźwirzynie , kilka km od Grzybowa , moja prywatna działka do wyłącznej dyspozycji :lol:

Link to comment
Share on other sites

My 9 lipca wybieramy się tutaj:
[URL]http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/ustronie_morskie/agroturystyka/11048[/URL]

Po powrocie zdamy relację, jak było, chociaż pierwsze wrażenia są (odpukać) super.
Pani bardzo uprzejma, konkretna, mimo że miejsce rezerwowaliśmy dopiero dzisiaj, to znalazło się bez problemu;).
Mam nadzieję, że będzie super!

Link to comment
Share on other sites

35zł to dla Ciebie drogo?? Bo wg mnie jak na sezon i rezerwację praktycznie tydzień przed wyjazdem to cena jest w porządku. A to, że ktoś liczy 5zł za psa? Są ośrodki, które biorą i 10zł.
Dwa lata temu też szukaliśmy noclegów (duuużo wcześniej niż tym razem) i obdzwoniłam kilkadziesiąt ośrodków, w których na hasło "pies" ludzie kończyli rozmowę.
Podsumowując:
uważam, że 35zł to cena wcale niewygórowana (na miejscu pełno atrakcji), a za psa też te parę złotych zapłacić mogę, przecież po naszym wyjeździe właścicielka tę górę futra, która zostanie po lokatorze, będzie musiała posprzątać:evil_lol:.
Ale to oczywiście moja opinia;)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie osobiście to jest za drogo. Gdy szukałam, to w sezonie lipiec-sierpień mozna bylo sporo fajnych miejsc zarezerwować po 30zł + opłata za psa rzędu 15-30zł za cały pobyt. A sprawdziłam kilkadziesiąt ofert, bo niestety z kasą rodziny w tym roku krucho.
Do psa też zwykle gospodarze nie mieli zastrzeżeń, pod warunkiem ze nie jest to groxna rasa. Chyba tylko w 2 m-cach akceptowali tylko yorka, choć w ofercie było napisane AKCEPTACJA ZWIERZAT DOMOWYCH. Oczywiscie nie pisałam do miejsc, gdzie z góry okreslano,ze ze zwierzakami nie przyjmują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felkanowakowa']A znacie może jakieś namiary na domek letniskowy, przyczepę lub domek holenderski nad morzem na samodzielnej ogrodzonej działce, bo jeden z moich psów nie nadaje się do ośrodków wczasowych, a tak nam się marzy morze...[/QUOTE]

patrz post 1286

Link to comment
Share on other sites

tak widziałam, dzięki, przejrzałam wątek tak mniej więcej rok wstecz, ale ten domek jest dla mnie za drogi, szukam czegoś w granicach 120-140 zł/dobę, nie musi być 300 m od morza, może być dalej 3-4 km od plaży. Widziałam też na wątku taki domek holenderski na samodzielnej działce bodajże w Dębinie, ale niestety jest już zarezerwowany:(

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję czegoś na krótki pobyt od `13- 16 max 17 sierpnia, w miarę blisko morza (jamnik na wózku) dla dwóch osób i dwóch jamniczek. Może to być kwatera cokolwiek, byle by było czysto , niezbyt daleko do morza (max 1km) i najlepiej nie w jakiś zatłoczonych miejscach. Myślicie że możliwe będzie znalezienie czegoś na tak krótko w sezonie? Może ma ktoś coś do polecenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wagens']Poszukuję czegoś na krótki pobyt od `13- 16 max 17 sierpnia, w miarę blisko morza (jamnik na wózku) dla dwóch osób i dwóch jamniczek. Może to być kwatera cokolwiek, byle by było czysto , niezbyt daleko do morza (max 1km) i najlepiej nie w jakiś zatłoczonych miejscach. Myślicie że możliwe będzie znalezienie czegoś na tak krótko w sezonie? Może ma ktoś coś do polecenia?[/QUOTE]

Kilka stron wcześniej na wątku jest mowa o pensjonacie Kotki 2 (300 m od morza), przyjaznym dla zwierzaków, może tam spróbujesz? Strona: [url]http://www.kotki2.com.pl/o_nas,pl.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felkanowakowa']tak widziałam, dzięki, przejrzałam wątek tak mniej więcej rok wstecz, ale ten domek jest dla mnie za drogi, szukam czegoś w granicach 120-140 zł/dobę, nie musi być 300 m od morza, może być dalej 3-4 km od plaży. Widziałam też na wątku taki domek holenderski na samodzielnej działce bodajże w Dębinie, ale niestety jest już zarezerwowany:([/QUOTE]

a kiedy " się marzy" ten wyjazd nad morze psem indywidualistą? może jakoś wynegocjujemy cenę :) najlepiej do mnie zdzwoń i powiedz ,że z dogo :)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Bylismy wlasnie w Pobierowie z naszą ONką i wchodzilismy na plażę za ostatnim wejsciem na plaze przy ul Granicznej i szlismy kawalek w strone Trzesacza.Ludzie nic nie mowili.Wtedy nie wiedzielismy ze tam mozna wejsc z psem.Poza tym zadnej Strazy Gminnej na plazy nie uraczylismy a wieczorem w oddali na innych plazach bylo duzo psow.[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[SIZE=2] [/SIZE]
[SIZE=2] [/SIZE]
[SIZE=2] [/SIZE]
[LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]9. Zmianie ulega załącznik Nr1 – WYKAZ MIEJSC NA PLAŻACH WYZNACZONYCH DLA[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]WPROWADZANIA PSÓW W OKRESIE CZERWIEC – WRZESIEŃ[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Pobierowo:[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]1) Zejście na plażę przy ul. Ciechanowskiej na odcinku 300 m od zejścia w kierunku zachodnim (kierunek[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Dziwnówek) w działce nr 991/4;[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]2) Zejście na plażę przy ul. Granicznej na odcinku 100 m od zejścia w kierunku wschodnim do Pustkowa[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]w działce nr 991/6;[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Pustkowo:[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]1) Zejście przy ul. Bałtyckiej na odcinku 100 m od zejścia w kierunku zachodnim do Pobierowa w działce nr[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]203/5;[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Trzęsacz:[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]1) Zejście na plażę przy ul. Kamieńska na odcinku 100 m w kierunku zachodnim do Pobierowa w działce nr[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]284/1;[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Rewal:[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]1) Zejście przy ul. Szczecińskiej na odcinku 100m od zejścia w kierunku zachodnim w stronę Trzęsacza,[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]w działce nr 585/4;[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]2) Zejście przy ul. Klifowej na odcinku 100 m od zejścia w kierunku wschodnim w stronę Niechorza , w działce[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]nr 438/7;[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Niechorze:[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]1) Zejście przy latarni morskiej na odcinku 300 m od zejścia w kierunku zachodnim w stronę Rewala, w działce[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]nr 911/20;[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Pogorzelica:[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]1) zejście przy ul. Morskiej na odcinku 300 m w kierunku wschodnim, w stronę poligonu wojskowego, w działce[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]nr 299/3.[/SIZE][/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Dalsze ustalenia zawarte w uchwale pozostają bez zmian.[/SIZE][/FONT][/LEFT]

[/FONT][B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=2]§ 2. [/SIZE][SIZE=2][/SIZE]
[/FONT][/FONT][/B][LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Rewal.[/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2][/SIZE]
[LEFT][/FONT][B][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][FONT=TimesNewRomanPS-BoldMT][SIZE=2]§ 3. [/SIZE][/LEFT]
[/LEFT]
[/FONT][/FONT][/B][LEFT][FONT=TimesNewRomanPSMT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa[/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][SIZE=2][/SIZE]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=2]Zachodniopomorskiego.[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

u andzi już niestety nie mają wolnych miejsc w terminie który nas interesuje, ale za to u tomasza są miejsca i chyba się tam wybierzemy chociaż ceny wydają mi się wygórowane 65-75 za osobę. Chociaż może ja się po prostu nie znam, 5 lat nie byłam nad polskim morzem.

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wczoraj w nocy z moimi potforami wróciłam z Helu. Mamy tam od kilku lat stałe miejsce gdzie są fajne warunki dla zwierzaków i dla ludziów też:eviltong: Plaze poza wysokim sezonem czyli od połowy lipca do połowy sierpnia i oczysiscie nie w miejscach chronionych puste, psi biegaja luzem, ciesza sie wolnoscią, w knajpkach gdzie chodzimy na obiady czy piwko zawsze proponuja wode dla psów i nkt nie robi problemów ze ze zwierzem a nawet dwoma jestesmy. Na osrodku gdzie wynajmujemy przyczepę za psy nie ma opłat. Sam własciciel ma całe stado psiaków. Ceny od 90 do 160 zł za przyczepe, wszystko zalezy od wielkości i standardów przyczepy. Ośrodek w zasadzie nad samym mozem.Odległośc od pierwszej plazy ok 50 m, mnóstwo lasów gzdie z psami spacerujemy. W zasadzie same plusy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota3005_1976']Ja właśnie wczoraj w nocy z moimi potforami wróciłam z Helu. Mamy tam od kilku lat stałe miejsce gdzie są fajne warunki dla zwierzaków i dla ludziów też:eviltong: Plaze poza wysokim sezonem czyli od połowy lipca do połowy sierpnia i oczysiscie nie w miejscach chronionych puste, psi biegaja luzem, ciesza sie wolnoscią, w knajpkach gdzie chodzimy na obiady czy piwko zawsze proponuja wode dla psów i nkt nie robi problemów ze ze zwierzem a nawet dwoma jestesmy. Na osrodku gdzie wynajmujemy przyczepę za psy nie ma opłat. Sam własciciel ma całe stado psiaków. Ceny od 90 do 160 zł za przyczepe, wszystko zalezy od wielkości i standardów przyczepy. Ośrodek w zasadzie nad samym mozem.Odległośc od pierwszej plazy ok 50 m, mnóstwo lasów gzdie z psami spacerujemy. W zasadzie same plusy.[/QUOTE]


a czy tam mają tylko przyczepy czy może jakieś kwatery też? Można prosić o namiary?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...