Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

[quote name='wagens']u andzi już niestety nie mają wolnych miejsc w terminie który nas interesuje, ale za to u tomasza są miejsca i chyba się tam wybierzemy chociaż ceny wydają mi się wygórowane 65-75 za osobę. Chociaż może ja się po prostu nie znam, 5 lat nie byłam nad polskim morzem.[/QUOTE]

drogo ... ale dużo zależy od standardu oraz bliskości morza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']poszukuje kwatery w rozsądnej cenie (max 50 zł od osoby) w POBIEROWIE - pokój 2osobowy z łazienka, gdzie akceptuja psiaki. mozecie cos polecić?[/QUOTE]

Polecam:
[URL]http://www.nadmorze.pl/chmielna7/[/URL]

Byłam tam dwa lata temu, fajnie i niedrogo, ale obawiam się że teraz już wszystko może być zarezerwowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wagens']a czy tam mają tylko przyczepy czy może jakieś kwatery też? Można prosić o namiary?[/QUOTE]
Ja jeżdżę akurat na camping gdzie można rozbić się namiotem, albo wynająć od nich przyczepę z przedsionkiem. Duzym plusem jest usytuowanie, mieści się za centrum miasteczka także wyjście z psem nie robi problemu, bo przekraczając bramę campingu wychodzi się w zasadzie w las, a z drugiej strony jest furtka z której po kilku krokach znajdujemy się nad morzem. Tak jak pisałam jeżdżę tam od kilku lat i nie mam w zasadzie zastrzeżeń. Podam link do nich
[url]http://www.helkamp.com/cennik.htm#przyczepy[/url]. W samym Helu jest sporo kwater gdzie przyjmuja psy, z tego co wiem bez opłat.

Link to comment
Share on other sites

No my jednak zdecydowaliśmy się na Niechorzyn. Jedziemy jednak w trójkę i za taki pokój dla 3 osób pani powiedziała nam 170 za dobę co daje około 56 zł od osoby a za psy opłaty nie ma. Przy tej lokalizacji (30m od morza) cena jest chyba już w miarę ok. Gdybyśmy jechali bez psiaków to na pewno szukalibyśmy czegoś tańszego no ale z jamnikiem na wózku jednak lokalizacja to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Polecam:
[URL]http://www.nadmorze.pl/chmielna7/[/URL]

Byłam tam dwa lata temu, fajnie i niedrogo, ale obawiam się że teraz już wszystko może być zarezerwowane.[/QUOTE]

dziekuje:) próbuje sie tam dodzwonic.

a ta psia plaża w pobierowie to ładna?:) ktos wie?

Link to comment
Share on other sites

Polecam zdecydowanie:
[url]http://www.mejerowo.letnik.pl/[/url]

Czyściutko, ekstra warunki, właściciele wspaniali, zwierz gratis.Ostrowo to mała miejscowość między Karwią i Jastrzębią Górą. Pola, lasy, rzeki i szeroka plaża. Byłam tydzień i na pewno wrócę.

Co do samego wyjazdu z psem nad morze - w wysokim sezonie bym się nie zdecydowała. Są zakazy i jednak głupio je łamać no i niektórzy ludzie się bulwersują...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']zmówilismy juz miejsce w pobierowie:)
czy wiecie moze, jaki srodek na kleszcze działa w tych terenach najlepiej? ja od lat stosuje we wrocławiu frontline w kroplach i tu działa bardzo dobrze. ale nie wiem, jak z tym jest na pomorzu.[/QUOTE]

Frontline działa tam świetnie. Tylko ja stosowałam ten w sprayu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mearta']Polecam zdecydowanie:
[url]http://www.mejerowo.letnik.pl/[/url]

Czyściutko, ekstra warunki, właściciele wspaniali, zwierz gratis.Ostrowo to mała miejscowość między Karwią i Jastrzębią Górą. Pola, lasy, rzeki i szeroka plaża. Byłam tydzień i na pewno wrócę.

Co do samego wyjazdu z psem nad morze - w wysokim sezonie bym się nie zdecydowała. Są zakazy i jednak głupio je łamać no i niektórzy ludzie się bulwersują...[/QUOTE]

tam gdzie jedziemy sa dwie plaze dla psów, więc bedzie wszytsko zgodnie z prawem:)

Link to comment
Share on other sites

czy może ktoś wie czy znajdę gdzieś dziką plażę nad morzem okolice Stegny i tamte rejony , chciałabym pojechać na jeden dzień (od rana do wieczora bez noclegu ) nad morze z 3 psami i normalne plaże odpadają niestety , wiem jakie tłoki są na plażach w sezonie i nie chcę się tam pchać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Czy ktoś ma doświadczenia z Jastarnią - w temacie psich wakacji ?[/QUOTE]

Ja właśnie wróciłam z Helu, w Jastarni byłam tylko chwilę, w skansenie fortyfikacji, który prowadzi na plażę niestrzeżoną od strony Bałtyku. Plaża naprawdę szeroka, ludzi nie było w ogóle, ale to pewnie ze względu na pogodę. Od strony Zatoki plaże są dużo węższe (przynajmniej tam gdzie byłam) albo w ogóle ich nie ma. Natomiast woda jest cieplejsza i spokojniejsza. W Helu wejście z psami na plaże strzeżone jest zakazane i przypuszczam, że na całym półwyspie tak to wygląda, ale odległości jakie trzeba pokonywać do plaż niestrzeżonych są niewielkie, więc nie ma z tym większych problemów. Psiaków ogólnie było sporo, a ludzie jak to ludzie, na psy reagowali bardzo różnie, jedni z zachwytem, inni z oburzeniem, ale to chyba norma. W każdym razie życzę miłego wypoczynku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felkanowakowa']Ja właśnie wróciłam z Helu, w Jastarni byłam tylko chwilę, w skansenie fortyfikacji, który prowadzi na plażę niestrzeżoną od strony Bałtyku. Plaża naprawdę szeroka, ludzi nie było w ogóle, ale to pewnie ze względu na pogodę. Od strony Zatoki plaże są dużo węższe (przynajmniej tam gdzie byłam) albo w ogóle ich nie ma. Natomiast woda jest cieplejsza i spokojniejsza. W Helu wejście z psami na plaże strzeżone jest zakazane i przypuszczam, że na całym półwyspie tak to wygląda, ale odległości jakie trzeba pokonywać do plaż niestrzeżonych są niewielkie, więc nie ma z tym większych problemów. Psiaków ogólnie było sporo, a ludzie jak to ludzie, na psy reagowali bardzo różnie, jedni z zachwytem, inni z oburzeniem, ale to chyba norma. W każdym razie życzę miłego wypoczynku![/QUOTE]

Dzięki wielkie, jednak na dniach nastąpiła zmiana kierunku na coś nowego, czyli [B]ROWY[/B] - może ktoś się wypowie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wagens']u andzi już niestety nie mają wolnych miejsc w terminie który nas interesuje, ale za to u tomasza są miejsca i chyba się tam wybierzemy chociaż ceny wydają mi się wygórowane 65-75 za osobę. Chociaż może ja się po prostu nie znam, 5 lat nie byłam nad polskim morzem.[/QUOTE]

Powiem tak, Pensjonat u Tomasza w zeszłym roku uratował mi tyłek, bo szukałam kwatery końcem czerwca na 1 lipca...generalnie było ok, Niechorze cudowne, z psem jak najbardziej warto tam jechać... są tam miejsca i dla psa i dla ludzi:) i dzikie i zaludnione...gitara! ale osobiście uważam, że pensjonat u Tomasza bierze stanowczo za dużo kasy za dobę biorąc pod uwagę warunki...Pokój na pierwszy rzut oka jest śliczny...ale, włączasz tv-niby kablówka, a tu 5 kanałów...i każdy śnieży...telewizorek 20cm na 20cm...potem próbujesz otworzyć okno...oj ciężko, bo stare, 20 letnie, ledwo się da...ale poszło:)Potem kładziesz sie do wyrka-niewygodne, skrzypiące...kołdra pamięta Gierka...czysta, owszem, no ale...potem prysznic...ktoś, warzący dużoooo, nigdy by się w nim nie wykapał...i tu już minus!

Generalnie uważam, że za warunki, które proponują (miałam pokój bez balkonu!!) powinni brać maks 40zł, zwłaszcza, ze maja w budynku restauracje i sklep spożywczy, w którym wszyscy kupowaliśmy!

Andzia bierze w Grzybowie 45 zeta a ma o milion lepsze warunki!

Ja tam nie wróg, niech sobie pensjonat u Tomasza i 100zł bierze za dobe, ale trzeba ludziom coś zaoferować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wagens']u andzi już niestety nie mają wolnych miejsc w terminie który nas interesuje, ale za to u tomasza są miejsca i chyba się tam wybierzemy chociaż ceny wydają mi się wygórowane 65-75 za osobę. Chociaż może ja się po prostu nie znam, 5 lat nie byłam nad polskim morzem.[/QUOTE]

Powiem tak, Pensjonat u Tomasza w zeszłym roku uratował mi tyłek, bo szukałam kwatery końcem czerwca na 1 lipca...generalnie było ok, Niechorze cudowne, z psem jak najbardziej warto tam jechać... są tam miejsca i dla psa i dla ludzi:) i dzikie i zaludnione...gitara! ale osobiście uważam, że pensjonat u Tomasza bierze stanowczo za dużo kasy za dobę biorąc pod uwagę warunki...Pokój na pierwszy rzut oka jest śliczny...ale, włączasz tv-niby kablówka, a tu 5 kanałów...i każdy śnieży...telewizorek 20cm na 20cm...potem próbujesz otworzyć okno...oj ciężko, bo stare, 20 letnie, ledwo się da...ale poszło:)Potem kładziesz sie do wyrka-niewygodne, skrzypiące...kołdra pamięta Gierka...czysta, owszem, no ale...potem prysznic...ktoś, warzący dużoooo, nigdy by się w nim nie wykapał...i tu już minus!

Generalnie uważam, że za warunki, które proponują (miałam pokój bez balkonu!!) powinni brać maks 40zł, zwłaszcza, ze maja w budynku restauracje i sklep spożywczy, w którym wszyscy kupowaliśmy!

Andzia bierze w Grzybowie 45 zeta a ma o milion lepsze warunki!

Ja tam nie wróg, niech sobie pensjonat u Tomasza i 100zł bierze za dobe, ale trzeba ludziom coś zaoferować!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wtrącę również swoje 3 grosze i polecę wszystkim dla wypoczynku z psiakiem miejscowość [B]Rowy.[/B]
Świetna, kameralna, niewielka, zawierająca się w obrębie kilku ulic miejscowość. Plaża może nie ma szału szerokości, ale już psi obręb jest duuużo szerszy. Z braku pogody plażowej wybraliśmy aktywny wypoczynek i pod tym względem Rowy to wspaniałe miejsce. Słowiński Park Narodowy to raj na ziemi, latarnia, wydmy, klify, cudowne lasy sosnowe, Jezioro Gardno... Świetne miejsce do aktywnego wypoczynku, codziennie kulkunastokilometrowe spacery szlakami parku - nikt się nie czepiał (no może z jednym wyjątkiem ...), że psiak idzie luzem przy nodze, każdy serdecznie witał nas uśmiechem podziwiając małą piechurkę. Jest tam masa rzeczy do robienia, kilemetry szlaków do przejścia. Dobrze rozbudowana baza gastronomiczna, nikt nie miał nic przeciwko futrzakowi w środku, Majuska zawsze dostawała miskę wody.

Więc gorąco polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...