Jump to content
Dogomania

Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!


Guest monia3a

Recommended Posts

[B]Bakteria[/B], z pierwszej strony towarzystwo wciąż w schronisku. Nie ma tylko pewności co do Dejzi; na pewno nie stoi tam gdzie stała, ale może została przestawiona - dowiem się jutro. Dla Suzi kroi się domek, ale kobietka nie napala się zawczasu, chce się do adopcji dobrze przygotować. Nie chcę zapeszać, ale chyba niedługo suńka będzie kanapowa:oops:
Zdjęć mam trochę nowych, ale większość, której robiłam ostatnio znalazła nowe domki. Jutro trochę dorobię i wieczorem spodziewaj się maila:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cóż... Dzisiaj przez Codiego byłam bliska płaczu. Wchodzę do schroniska, godzina 10, dzwoni młoda kobieta z Lublina. Bierze go, choćby dziś, już, teraz, natychmiast. Wzruszyła się jak o nim opowiadałam, płakała w słuchawkę. Aż nie chciało mi się wierzyć, nie sądziłam, że przez tak krótki czas ktoś się znajdzie. Myślałam, że wyjdę z siebie ze szczęścia. Zachodzę do jego boksu, a tam... wychodzi inny pies. Już czułam, ze to nic dobrego nie wróży. Codi odszedł. Czy był chory, czy z tęsknoty, czy może nie wytrzymał schroniskowych warunków- tego nie wie nikt. Powiem szczerze: wolałabym dzisiaj nie otrzymać tego telefonu. Tak bardzo żal, że była szansa i nie żdążyłyśmy. Tak smutno się robi, gdy pomyślę, że po wielu latach życia u boku człowieka umarł samotnie w schroniskowym boksie. Jedyne co może napawać optymizmem, to że jednak są tacy ludzie. Gotowi wziąć ślepego staruszka i dać mu radość. Dać godnie dożyć swoich lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']Brawo! Geografia brzmi groźnie :-o Wykosiłaś w takim razie mego kolegę albo z nim konkurujesz, sama nie wiem. Ja dzisiaj miałam finał wojewódzki konkursu o UE, też straszne...[/quote]

dzięki :)

Geografia brzmi groźnie? A cóż może być w tym groźnego?:cool3:


Coooodi....:-(

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście są też dobre wieści :loveu: Po ogłoszeniu w Pupilach zgłosiła się właścicielka Angielki:multi: Nie chcę zapeszać, ale suńka faktycznie reaguje na imię 'Saba', no i zaginęła w listopadzie, a do nas trafiła 30. Jeśli to ona, to w środę wraca do domku! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Witalis i Lisa mają się nawet bardzo dobrze jak na schronisko. Są już długo i chyba przywykli. Najgorzej sprawa ma się z Kropeczką. Wystraszona, zagubiona.. Ale chyba zdrowa i jakoś się trzyma.

Dlaczego w schronisku nie szukała? Dobre pytanie, sama je sobie zadałam:lol: Ale niech już Angielka opuści schronisko, nie może się jakoś odnaleźć...

Link to comment
Share on other sites

Ale historia z Angielką... :-o Babka z Białegostoku? Bo jakoś tak żadnych ogłoszeń nie było widać. Ani w necie (ale to akurat możliwe, może nie miała internetu...) ani też w schronisku czy chociażby na słupach. Suszcie jej głowę o ADRESATKĘ. Koszt niewielki a zaoszczędziłoby Angielce/Sabie ciąży, tułaczki po Zwierzyńcu i kilku miesięcy ZIMĄ w schronisku bez podszerstka i z dominującą Nessi :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='monia3a']

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/38/1eb86e8196845925.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]

Wiadomo może coś o Miśku?? Znalazł już domek ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snoopy 3']Jeżeli chodzi o Angielke a właściwie Sabe.To od wczoraj jest juz szczęśliwie w domku ze steskniona za nia rodzina.[/quote]

Witam, jak się domyślam właścicieli Saby :multi: Zgaduję, że radość po obu stronach, po tylu tygodniach, ogromna.

Może zdradzicie szczegóły jak to się stało, że suczka zaginęła i nie udało się jej odszukać w schronisku? Ja tak bez żadnej ironii, chciałabym po prostu wiedzieć. I bardzo proszę... :modla: Adresówka. To naprawdę ułatwiłoby szybszy powrót suczki do domu i zaoszczędzenie jej ogromnego stresu i wielu niepotrzebnych przeżyć.

[B]Zuza[/B], gdzie ten meil :evil_lol: ?

[B]Monika [/B]Maksiu chyba ma już domek... Przynajmniej pod koniec mojej kariery :cool1: jakoś go tak już nie kojarzę... Ale to może niech się Zuza wypowie dla pewności.

Link to comment
Share on other sites

No wiesz... ekhm... mail w drodze:diabloti: Fotek w sobotę nie robiłam:oops:
Ale fajnie by było jakbyś wrzuciła ze stronki: Zajączka, Dreda (tu mam fotki własne, choć kiepsie), Pusię, Hubalkę, Azorka, Brysię i Diego:evil_lol: opisy wyślę na gg zaraz, tylko stworzę:cool1:

A Maluch faktycznie w domu i to już chyba sporo (ja go ostatnio przed świętami widziałam:cool1:)

Link to comment
Share on other sites

Cytuję z ogłoszeń bialystokonline:

"Witam schronisko dla bezdomnych zwierząt przyjmie materiały do budowy kojców,bud(deski,siatka,cement),koce,kołdry,parnik,misk
i,wiadra,różnego rodzaju żywność i wiele innych rzeczy.A więc każda pomoc się przyda i za każdą będziemy bardzo wdzięczni."

Czy to nasze białostockie potrzebuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...