Jump to content
Dogomania

Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT


rufusowa

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jagienka42']nowe wiadomości Berta w nowym domku:multi: ludzie bardzo sympatyczni mają 9 letniego syna.przyjechali i się zakochali :evil_lol: Berta to najpiękniejszy pies świata(to ich zdanie):razz:.nie było wyjścia pojechałam za nimi na wizyte przed adopcyjną bo nie chcieli jej wypuścić z rąk oczywiście Berta jechała ich samochodem:eviltong: mieszkanie bardzo ładne obszerne 60 m2,więc ma gdzie biegać i rozrabiać.ja z tej adopcji jestem bardzo zadowolona.obiecali przesyłać zdjęcia i dzwonić co ciekawego u mojego maleństwa;) a za jakiś czas umówiłam się że przyjade ich odwiedzić:cool1:[/quote]


:multi::multi::multi:

no i takie wiadomości i takie adopcje cieszą najbardziej :loveu::loveu::loveu:

jejuu...ale sie ciesze :loveu:

bardzo, bardzo Jagienko dziękuję za to, że dałaś wspaniały tymczas dla Bertoliny, za troskę, opiekę, wyżywienie...no za wszystko :loveu:
Jesteś wspaniałym, wymarzonym domem tymczasowym :loveu:

:Rose::Rose::Rose:



:laugh2_2:

:laola:

Link to comment
Share on other sites

ja też bardzo się ciesze ;) natomiast co dziwne moja onka smutna ona nigdy nie bawiła się z innymi psami a z Bertą szalała ,goniła a teraz patrzy na mnie smutno a potem bierze Berty maskotke i biega po podwórku skacząc jak żrebaczek i goniąc za nią:roll: ona przed przyjazdem Berty była stateczną starszą panią:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']ja też bardzo się ciesze ;) natomiast co dziwne moja onka smutna ona nigdy nie bawiła się z innymi psami a z Bertą szalała ,goniła a teraz patrzy na mnie smutno a potem bierze Berty maskotke i biega po podwórku skacząc jak żrebaczek i goniąc za nią:roll: ona przed przyjazdem Berty była stateczną starszą panią:razz:[/quote]

Jagienka, to teraz trzeba Ci na cito nowego tymczasa :cool3:

Bardzo się cieszę, że Berta ma nowy domek. Mam też nadzieję, że Izys się w końcu odezwie, co z Mambą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Jagienka, to teraz trzeba Ci na cito nowego tymczasa :cool3:

Bardzo się cieszę, że Berta ma nowy domek. Mam też nadzieję, że Izys się w końcu odezwie, co z Mambą...[/quote]

ha ha teraz to ja potrzebuje się wyspać :roll: jak jest tymczas śpie 3-4 godzin na dobe po miesiącu mam dość.:evil_lol: no i TZ jeszcze nie wyjechał więc musze troche przystopować.:oops: jak będe gotowa na pewno dam znać :eviltong: a onka ma jeszcze dwa moje psy i cztery koty ale nigdy się z nimi nie bawiła Berta to był wyjątek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']Biedna ON-ka :-(
mam nadzieje, ze skoro sie rozbrykała, to przeniesie to na reszte stada :p



Ja też czekam na odzew Izy....napisałam do niej dwa sms-y z przypomnieniem o telefonie do brata i po tygodniu z pytaniem dlaczego sie nie odzywa i cisza :shake:[/quote]

onka nigdy się nie bawi z innymi psami i teraz też nie chce :shake:
ciekawe co u Izy dziwi mnie że się nie odzywa.DT musi współpracować z innymi dogomaniakami i odpowiadać na pytania na tym to wszystko polega przynajmniej takie jest moje zdanie :cool3: psy tymczasowe nie są naszą własnością jedyne co musimy robić to kochać je i pięlęgnować jak swoje a może nawet bardziej bo już dosyć skrzywdził je los i inni ludzie.:oops:

Link to comment
Share on other sites

dobrze, ze napisałyście na wątku, bo wiekszość z Was pisze do mnie pw. w sprawie niepokojącej ciszy...

obecnie (od wczoraj) staramy sie skontaktować z Izą w sprawie przekazania transportera Agacie (Calmia), bo jedzie do Warszawy... no ale Iza nie odbiera :cool1:

Nie ma dnia zebym nie pomyślała o Mambie...co u niej, jak teraz wygląda, jak sie czuje....

Link to comment
Share on other sites

Masz adres Izy? Jakiekolwiek namiary? Czy tylko numer tel?
Napisz smsa, ze PILNIE prosisz o kontakt. Jeśli sms dotrze, to znaczy, ze telefon działa.

Jeśli jest adres ( o jejku mam nadzieję, że masz ) to moze ktoś by się spróbował do Izy przejechać.......

No i moze Iza ma na dogo jakiś znajomych, którzy wiedzą gdzie mieszka.....trzeba poszukać, popytać.

Link to comment
Share on other sites

Izys ma jednego znajomego w swoim profilu - może napisać do tej znajomej? Ta znajoma ma z koleji w swoim profilu "znajome" które są wieloletnimi wolontariuszkami Gdyńskiego ciapkowa... Myślę, że damy radę się skontaktować, [B]tylko co dalej[/B]? Żadne obietnice Izy, które składała rufusowej przez telefon nie zostały dotrzymane :shake:

Link to comment
Share on other sites

Iza dwa miesiące temu adoptowała psa - ma wątek na dogo. była Ciotka na wizycie przedadopcyjnej, umowa tez jest podpisana...

sms-y na pewno dochodzą...wysłałam 3 od ostatniej rozmowy i nic.

Dzisiaj napisałam sms-a zeby sie pilnie skontaktowała z Agatą w sprawie transportera


[SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]edit - dla dobra sprawy[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Ja też się powstrzymuje od komentarzy, bo życie pisze najbardziej nieprawdopodobne scenariusze.........
Jednak napisanie: nie mogę rozmawiać, ale się nie martw.........to nie jest wielki problem[/quote]
Ale Iza na Dogo była 17..:oops: może coś się dzieje?

Rufusowa a wysępisz zdjęcia Korusi?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ale Iza na Dogo była 17..:oops: może coś się dzieje?[/quote]

Jak ostatnio "szukaliśmy" Izy, to też bywała na Dogo (my ją 6.01 a ona była 4.01) od tego czasu rufusowa już z nią rozmawiała i dalej nic...
Ja napiszę to, co nam wszystkim chodzi po głowie:
[COLOR=red]CZY MY TEŻ BĘDZIEMY MIEĆ NA DOGO W SYGNATURZE LINK DO POSZUKIWAŃ PSA TAK JAK JEST Z LOLĄ I ŻURAW ???[/COLOR]
I mam nadzieję, że to się nigdy nie stanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']Soema postaram sie załatwić fotki Kory chociaz na razie mysle głównie o Mambie :oops:
[CENTER]
[/CENTER]
[/quote]
Ciotka ja wiem.. bardziej to było na odreagowanie niż z potrzeby zobaczenia Kory.. Gryzę się na razie w język :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...