Jump to content
Dogomania

Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT


rufusowa

Recommended Posts

Dziecinadą byłoby, gdyby nikt się losem psa nie interesował. Byłoby to co najmniej żenujące gdyby rola opiekuna psa sprowadzała się do przekazania go do dt, a potem to niech się dzieje wola nieba ( a tak też się zdarza niestety).

Żenujace jest jeśli ktoś nie potrafi znaleźć sposobu, żeby się skontaktować przez ileś tam dni. Zastanawiałam sie jakiego użyć słowa : :głupie?, śmieszne, żałosne? - że zamiast mieć poczucie, ze zawalił to się czuje zaszczuty.
Żenujące jest ze posługuje się osobami trzecimi zamiast powiedzieć "przepraszam".


[B]Jeśli pies odchodzi, to nie jest jak to napisano wśród wielu uśmiechniętych ikonek "przestępstwo" to jest dla niektórych Moja Panno tragedia. Czasem porażka.....często ból. Szkoda, że tego nie rozumiesz[/B]

A "małolactwo" to nie kwestia wieku, tylko zachowania.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dczn'] Ktos mialby sie ukrywac dlatego, ze pies zdechl? HAHAHAHAHA!!!!!!!!!!To much television and science foction ;P Ojejeje- powiedzialaby "pies zdechl, zginal" koniec. Co to przestepstwo? [/quote]


Gdyby to nie było smutne, to może rzeczywiście można by uznać za zabawne, podobnie jak berka kucanego.

I myślę, że w tym towarzystwie unikaj na przyszłość słowa "zdechł". Podobnie jak nie wypada mówić "rzygać", bo ludzie na poziomie mówią "wymiotować".

Dogomaniak z krwi i kości mówi, że pies "przekroczył tęczowy most" lub odszedł. Zdycha to bydlę.........a dla nas psy bydlętami nie są. Faktycznie myślę, że powinnaś znaleźć sobie inne miejsce do radosnych chichotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dczn']hehehe :) :) :)[/quote]

ja nie wytrzymam dziewczynko idż z tego wątku i nie podnoś ludziom normalnym ciśnienia. przecież ty masz pewnie ze 12 lat biorąc pod uwage twoje teksty np.żal.pl to typowe dla moich dzieci w wieku od 8-12 lat nikt na poziomie w ten sposób nie pisze:cool3: a co do Mamby mam nadzieje że to tylko brak odpowiedzialności ze strony dt a nie wydarzyła się jakaś tragedia:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dczn'] Ktos mialby sie ukrywac dlatego, ze pies zdechl? HAHAHAHAHA!!!!!!!!!!To much television and science foction ;P Ojejeje- powiedzialaby "pies zdechl, zginal" koniec. Co to przestepstwo? Nie... Tu trzeba domysly snuc... aby watek sie rozgrzal :) Żal.pl ....[/quote]
Dziwne, że tu piszesz bez żadnej wrażliwości o śmierci psa, a na wątku Lizy (*) wzruszasz się "i nic innego się nie liczy"..
Poczekamy, aż Izys wróci na dogo, może pierwszy raz jest DT i nie wie jak to powinno się odbywać. Ciebie - nie rozumiem. Nie będę się rozwijać, to wątek Mamby.. Bo jej siostry grzeją doopki w swoich domkach, o których wiemy.

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Powiem prawde. Ukrywalismy to ... ale dluzej nie mozna. Iza zabila psa, a ja go zjadlam...

Przepraszamy :( ... ponioslo nas

Ale jestesmy szczesliwe- ze teraz bedziecie mialy o czym i o kim dyskutowac, jak rowniez wyglaszac osssssstre epitety na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dczn']Dobra. Powiem prawde. Ukrywalismy to ... ale dluzej nie mozna. Iza zabila psa, a ja go zjadlam...

Przepraszamy :( ... ponioslo nas

Ale jestesmy szczesliwe- ze teraz bedziecie mialy o czym i o kim dyskutowac, jak rowniez wyglaszac osssssstre epitety na forum.[/quote]
Jeśli nie masz nic mądrego do napisania - nie pisz nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dczn']Dobra. Powiem prawde. Ukrywalismy to ... ale dluzej nie mozna. Iza zabila psa, a ja go zjadlam...

Przepraszamy :( ... ponioslo nas

Ale jestesmy szczesliwe- ze teraz bedziecie mialy o czym i o kim dyskutowac, jak rowniez wyglaszac osssssstre epitety na forum.[/QUOTE]

i Ty masz 33 lata :stupid::stupid:???? pfffff nie rozśmieszaj mnie....
dobra... rzeczywiście... nie karmcie trola.....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie ma chyba co przesadzać, te posty powinny być usunięte, bo nie są na temat i nasze i jej. Czytałam wątek Dracusia - psa, którego adoptowała Izys, też się dziewczyny martwiły. Nie będę nikogo oceniac. Najważniejsze żeby Mambie było dobrze, chcę wierzyc, że jak Izys upora się z problemami, to tu się wszystko wyjaśni :) i będą zdjęcia, umowa i wizyty.. Dla mnie osobiście najważniejsza jest tu Mamba, nic/nikt więcej. Choc po głowie mi różne głupie myśli chodziły i chyba nadal chodzą..:roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Hihihi ja to nawet list dostałam:-). Też zatytułowany "ty", a powinno być "szanowna pani":-).

Tak czy siak Gusia ma rację, dyskusja z tym głupolem równa sie zniżaniem do jej poziomu. Może zmądrzeje, jak dorośnie....[/quote]

Ha nie ty jedna dostałaś list :evil_lol: Ja też, ale stwierdziłam, że laska ma nie teges z głową i nie będę podtrzymywać kontaktu :evil_lol: Uch, chyba nie znajdzie tu nikogo do dłuższej korespondencji :evil_lol:
Warto też zgłosić ją modom, jako trola i za łamanie regulaminu Dogo

Link to comment
Share on other sites

:turn-l:[quote name='an1a']Zostałam pominięta :([/quote]

Może jeszcze przyjdzie na Ciebie kolej :glaszcze:

Przepraszam - nie mogłam się powstrzymać :evil_lol:

Swoją drogą, pewnie biedna Rufusowa też dostała i się martwi :roll:

Edit: przy okazji zamieszania, wpadnijcie tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-onka-elena-rana-na-ranie-potrzebny-dt-130034/#post11672882[/URL]
Może znajdzie się jakiś DT...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']chcę wierzyc, że jak Izys upora się z problemami, to tu się wszystko wyjaśni :) i będą zdjęcia, umowa i wizyty.. [/QUOTE]

[B][COLOR="Green"]Ta izys ???[/COLOR][/B]


izys


Zarejestrowany: Oct 2008
Skąd: Gdynia
Postów: 140


Ostatnio Aktywny: 17-01-2009 13:34


[B][COLOR="Green"]No to chyba specjalnych problemów z dostępem do forum nie ma ...
Chociaż faktycznie od ponad miesiąca nie pisze - ostatni wpis 19 grudnia 2008 ...

Ja przeczytałam wszystkie posty obudwu użytkowniczek - swoje zdanie mam, decyzję własciwie też już podjęłam. Czekam na wasze decyzje i sugestie. Tylko co z Mambą ? [/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

po weekendzie komputer Izy miał byc w stanie użytkowym, wiec liczę na wyjaśnienia i kontakt do brata.

Nie wyobrażam sobie, zeby szczeniak został gdzie jest bez przeprowadzenia wszelkich formalności.

Zasady ubiegania się o psa, ktory "przechodzi" przez dogomanię są jasne i jednakowe dla każdego psa, czyli:
1. zgłoszenie chęci wzięcia psa na ds
2. umówienie się na wizytę przedadopcyjną
3. wizyta przedadopcyjna (w tym przypadku dokonywana przez osobę nie związaną ze sprawą) - rozmowa
4. ocena potencjalnego ds, którą wystawia osoba wizytująca
5. decyzja: dać/nie dać
6. w przypadku decyzji pozytywnej - podpisanie umowy z przyszłym właścicielem.
7. nieformalne ;) zobowiązanie sie przyszłych właścicieli, ze będą przesyłać zdjęcia a my je będziemy publikować na forum

W tej chwili nie możemy przejść dalej, bo nie mamy kontaktu do brata.

Z tego co wiem od osób trzecich brat Izy nie ma nic przeciwko wizytom przedadopcyjnym a kiedy taka wizyta była przeprowadzana u Izy, była obecna przy tym cała rodzina.


Los tych szczeniąt bardzo leży mi na sercu i wydałam je na dt tylko dlatego, ze nie było możliwości przetrzymania ich u mnie... zaufałam Izys i Jagience i byłam bardzo wdzięczna, ze zechciały mi pomóc w opiece nad szczeniętami. Żałuję, ze z Izą kontakt się urwał i że od dawna nie widziałam nawet zdjęć Mamby...
W każdym razie jestem gotowa przyjąć ją z powrotem do siebie i izolować raz od suki raz od psa....bylebym ją miała na oku, mogła zrobić ładne zdjęcia do ogłoszeń i żebym mogła poznac jej charakter, czyli to co powinno być zrobione w DOBRYM domu tymczasowym. Myślę też, że dobrze by jej zrobiło przebywanie z innymi psami, które z pewnością ukróciłyby jej zapędy do rządzenia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']A ja tak z innej beki....
Mam pyatnie do osoby, ktora dziewczyny ogłaszała ;)
Boooo, w spisie ogłoszeń jest coć takiego jak interpress - szukam po necie i szukam i znaleźć nie mogę.

A dopytuje się bo szkolę sie w ogłaszaniu i szukam źródła informacji ;)[/quote]

Link do strony to [url=http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/]Interpress Ogłoszenia[/url]

Jeśli Berta znalazła dom,rozumiem że ogłoszenia można usunąć? Nie miałam przez około 2 tygodnie dostępu do internetu więc nie jestem na bieżąco:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...