Jump to content
Dogomania

Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT


rufusowa

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=Red]pilne [SIZE=2][COLOR=Black]kto z dogomani mieszka najbliżej [SIZE=4][COLOR=Red]konstancina[/COLOR][/SIZE] pilnie potrzebuje osoby która przeprowadzi wizyte przedadopcyjną:cool3: Berta ma szanse na fajny domek(takie moje pierwsze odczucie);)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]państwo sami przyjechali by po nią więc transport nie potrzebny:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jagienka42']wiecie ile waży Berta ??????????? przed chwilą wsadziłam ją na wage i przeżyłam szok 9 kg:crazyeye: a ja sie dziwiłam co mi tak ciężko nosić ją na rączkach:evil_lol: w kłębie ma 36 cm. ona jest z dnia na dzień większa:loveu:[/quote]
Jaki klocek :crazyeye: moja Nancy połowę mniejsza, a mnie ręce bolą czasami :eviltong:
ale cudowna jest, co z tym domkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jaki klocek :crazyeye: moja Nancy połowę mniejsza, a mnie ręce bolą czasami :eviltong:
ale cudowna jest, co z tym domkiem?[/quote]
pani chętna na Berte pojechała dzisiaj obejrzeć jeszcze jednego psiurka.jutro będe wiedziała jaką podjęła decyzje.już znalazłam dziewczyne która zrobi wizyte przedadopcyjną jeżeli pani się zdecyduje;)

Link to comment
Share on other sites

No i był falstart:cool3: pani zdecydowała się na jakiegoś innego psa z allegro gdzie nie było potrzeby robienia wizyt przedadopcyjnych i jak to nazwała całego zamieszania:roll:trudno widocznie to nie był dobry domek dla Bertusi, nie zapominajcie że my szukamy dla niej "złotych klamek":eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagienka42']No i był falstart:cool3: pani zdecydowała się na jakiegoś innego psa z allegro gdzie nie było potrzeby robienia wizyt przedadopcyjnych i jak to nazwała całego zamieszania:roll:trudno widocznie to nie był dobry domek dla Bertusi, nie zapominajcie że my szukamy dla niej "złotych klamek":eviltong:[/quote]


aaa no to juz wszystko wiemy :roll: podobnie było z tymi ludzmi z Żoliborza.... no ale mały klocuszek na pewno znajdzie cudowny domek :loveu:

Gusiu dziekuje :loveu: zawsze mozna na Ciebie liczyc :loveu:

Soema....nie zmieniam tytułu, bo nie wiem co z Mambą... Iza się nie odzywa :roll:

zadałam proste pytanie i nie doczekałam się odpowiedzi, więc na wszelki wypadek zadam je raz jeszcze:


[SIZE=3][COLOR=red][B]Izo czy Twój brat nadal jest zainteresowany adopcją? [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Jeśli tak, to poproszę o nr telefonu do niego a jeśli nie, to napisz to proszę, bo nie wiem na czym stoimy[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']No tak.......a ja tu Jagience podpowiadam, ze ja wprawdzie mam hektary, ale do Konstancina Gusia ma bliżej.....a tu już po ptokach. Tak to jest jak sie nie przegląda wszystkiego po kolei[/quote]
najważniejsze że chciałaś mi pomóc w takich sytuacjach porada czy kontakt do kogoś jest na wage złota:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Noszzzz... przecież wiem kobieto jak jest, myślisz, że już zapomniałam o wątku? :diabloti:
Czy wiadomo coś o jakimś transporcie? Podejrzewam, że to "maleństwo" :evil_lol: niejadkiem nie jest.[/quote]
niestety nikt z transportowego się nie odezwał porozmawiam z maupa4 może ona przewiezie na nią zawsze mogę liczyć chociaż trochę mi głupio bo ona pociągiem jeżdzi:oops:
a to maleństwo paskudne zeżarło mi kotleta ze stołu a potem wyrwało dziecku parówke z ręki:mad::mad:
koniec ciumciusiania z Bertusią trzeba się poważnie zająć jej wychowaniem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']chciałabym wiedzieć :roll:

Powinnam się bardziej upewnić czy Iza sobie zdaje sprawe na czym polega funkcja domu tymczasowego :-([/quote]
Rufusowa, ale Iza była 2dni temu na Dogo.. Dzwoniłaś do niej? Jak ja nie lubię jak się ktoś nie odzywa :roll:
A Berta jest prześliczna :loveu: jak będę mieć normalnego neta to będę próbować z cafeanimal, zwiększyli liczbę umieszczanych zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

dziekuje Kochana za allegro!



Iza zaraz sie odezwie - wlasnie skonczylysmy rozmowe :cool3:
czekam na nr telefonu do brata to umowimy przedadopcyjną :cool3:

Iza jest bardzo zapracowana i po głosie słyszałam ze bardzo zmęczona wiec tym razem jej wybaczam nieobecność :mad: ;)

uciekam ciotki bo powinnam juz o 21 wyjsc z pracy...pracoholik ze mnie chyba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Allegro Berty: małopolska, śląskie, świętokrzyskie:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=524088126"]BERTA-3 mies. OWCZAREK mix-URATUJ przed SCHRONEM ! (524088126) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

ha ha na zdjęciu jest Berta z moją długowłosą onką w tle mam nadzieje że nikt mnie nie zlinczuje myśląc że to moje szczeniaki były:eviltong:na dodatek zdjęcie mojej wiochy też się zgadza ;) śmiesznie to wyszło tak bardzo realistycznie:roll:

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam Bercie ogłoszenie na krakowskim gumtree

[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=97863508&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200003%3B9034%3B97863508%3B30274134%3B%3B&secev=AQAAAR6hg44AAM0AAAABACIxMWVhZGFmNmFiOS5hMGU2NTA2LjQxYTY0LmZmZmZmOGQ2AAAAAQAAAAAF1UdUAGmPhPTKraPzUkLchV4V4YBpeVYS&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ97863508MXGuidMZ11eabeec-89f0-a0e6-5742-2962ffff5cd0&wmid=97863508"]Nr referencyjny ogłoszenia owczarek-mix-piękna Berta na : 97863508[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...