Jump to content
Dogomania

Wrzucony do STUDNI W NYLONOWYM WORKU, MA DOM


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jako Jego "transporter" musze sie wytlumaczyc :razz:
Zeby nie bylo, ze sie choc ociupinke dolozylam, transport wyniosl dokladnie 138 z groszami, paragon jest na 120 bo nie mialam wiecej cash'u i dotankowalam w drodze powrotnej...
Co do Dedalka to taki grzeczny psiak, cala droge sidzial spokojnie, moj TZ z nim i go mizial, a jak przestawal, to Dedal zaraz go łapką smyral i główke zciskal pod rękę!!! :loveu:
Troche m,u ta ropa ciekla, ale Nammmm sie nim zajmie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przez całą sobotę i pół niedzieli nie mogłam tu zajrzeć (przekochana rodzinka :p ) a tu takie dobre wieści :multi:

Jestem kompletnie zaskoczona tym, że Tristan a właściwie już Dedal to taki łóżkowy piesek :crazyeye:
Czy mozna uznać, że on już kiedyś w łóżku spał i wie, co dobre? Tylko co za kreatura wrzuca do studni psa z którym wcześniej spała w łóżku :hmmmm::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Przez całą sobotę i pół niedzieli nie mogłam tu zajrzeć (przekochana rodzinka :p ) a tu takie dobre wieści :multi:

Jestem kompletnie zaskoczona tym, że Tristan a właściwie już Dedal to taki łóżkowy piesek :crazyeye:
Czy mozna uznać, że on już kiedyś w łóżku spał i wie, co dobre? Tylko co za kreatura wrzuca do studni psa z którym wcześniej spała w łóżku :hmmmm::angryy:[/quote]


Dedal nie tylko wie co to jest łóżko, potrafi zachować czystość w mieszkaniu, wie, co to lodówka, grzecznie chodzi na smyczy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']
Czy mozna uznać, że on już kiedyś w łóżku spał i wie, co dobre? Tylko co za kreatura wrzuca do studni psa z którym wcześniej spała w łóżku :hmmmm::angryy:[/quote]

Mogło się zdarzyć, że osoba, z którą Dedal spał w łóżku i nędzna kreatura - egzekutor:mad:, to nie ta sama osoba. Może to jakiś małżonek był zazdrosny o swoją połówkę:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosze o zagladanie na 2 bazarki dla Tristana/Dedala.....
Chetnie podrzucam, lecz mieszkam 7 godzin "wstecz" i czasami jak wszyscy siedza na dogo, to ja jeszcze mam inne zajecia......i zagladam dopiero pozniej.:cool1:

od Kaj(t)ek: ksziazkio roznej tematyce
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-tristana-ksiazki-tematy-rozne-dzieci-koty-muzyka-kazdy-cos-dla-siebie-znajdzie-124999/#post11254551[/URL]

od Julie: bizuteria, podwiazka na studniowke, kalendarz, stojak na zdjecia

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-tristana-bizuteria-kolorowa-kalendarz-2009-sliczny-stojak-dekoracyjny-124887/[/url]

Dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Tyle os kibicuje temu psu...może ktoś pomoże temu?

Piesek po dzisiejszym wypadku, wszystko pisze tutaj :(

Pies po dzisiejszym wypadku walczy o życie w klinice na Brynowie, potrzebny DT i wsparcie na leczenie i podnoszenie wątku....Nie pozwól,by sunia nie miała gdzie wrócić, w schronisku nie ma szpitaliku...

[URL="gg:http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-wypadku-w-okolo-auta-ona-sama-na-srodku-walczy-o-zycie-potrz-dt-wsparcie-125033/#post11254443"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/po-wypadku-w-okolo-auta-ona-sama-na-srodku-walczy-o-zycie-potrz-dt-wsparcie-125033/#post11254443[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dedal to kanapowiec jak się patrzy:cool3::
[IMG]http://i488.photobucket.com/albums/rr247/adopcjenaa/dedal4.jpg[/IMG]

Po podaniu leku kupka coraz lepsza, bardziej gęsta i stała. Przystojniak wykąpany, wyczesany, wymiziany. Łaknie człowieka i jedzenia:eviltong: Jest piękny, bardzo ONkowaty, aż boję się myśleć, co będzie jak wróci do formy - mister:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mysiu, w karcie ma napisane 5 lat. Ja bym mu dała 3,5 - 4, ale wet oceni jak z nim pojadę..
Jest cudowny, chodzi za mną krok w krok i wiernie zagląda w oczka.. Pozwala sobie robić wszystko, nawet lek na biegunkę w strzykawce mu w faflę podaję, uszka wyczyściłam.

Dziękujemy za Psiego Anioła.. aż poczułam ciepło w sercu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Kibicujemy temu psiakowi od początku i cieszę sie,ze jest juz bezpieczny.

Brajl przesyła swojemu kumplowi dobre fluidy i posyła Psiego Anioła.On zawsze pomaga.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/384/9745e2fa3826c706.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Śnieg u Was spadł? :crazyeye:

Proszę ucałować Brajlika od cioci Gosi w nosek i prawe uszko :)

Link to comment
Share on other sites

NaamahsChild- Ty jesteś jego aniołem.Boże!Za serce ściska ten widok...Szkielecik obciągniety skórą,umęczony...Jest taki dokumentalny film z mrocznych czasów drugiej wojny, gdzie spychacz zgarnia ludzkie szkielety więżniów w KL Auschwitz.Podobnie wychudzone i umęczone...Tak samo boli mnie serce... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdina']Może jak Dedalek dojdzie juz do siebie to umówimy sie na wspołny spacer z psiakami?podrzuciłabym ci przy okazji troche karmy dla psiaka[/quote]

Bardzo chętnie:diabloti: Dedal już zasuwa jak autko, ja mam wrażenie, że szaleje ponad swoje możliwości na tych badylkach. Teraz go korci kurczaczek, którego kupiłam, a się chłodzi po ugotowaniu.
Dzwoniłam do znajomego weterynarza, podtrzymujemy Rywanol i maść, dołączamy jodynę, Gentamycynę w maści i preparat witaminowo-wzmacniający. Jutro rano jadę po recepty. Zostałam pochwalona za dietę i leczenie:diabloti:
W czwartek umówiłam się na wizytę domową, Dedal zostanie zobaczony dokładnie.

Tylko jedna sprawa rzuca cień na całą sytuację. Relacje Tristana z Blanche:shake: Najgorsze jest to, że incydenty mają miejsce tylko wtedy, gdy w mieszkaniu pojawiam się JA:mad: Po prostu one rzucają się na siebie z kłami i wyraźnie manifestowaną zazdrością i niechęcią. Z rykiem muszę je rozdzielać i za karę zamykać w osobnych pokojach, z dala ode mnie. Mam nadzieję, że wkrótce im minie:roll:.. Jak nie, chyba będę musiała się wyprowadzić:eviltong:
A z newsów: [B]Dedal potrafi otwierać drzwi[/B]..

[B]Bilans zakupów z dzisiaj:
1) Jodyna: 1,35;
2) Udka z kurczaka, 1 kg: 7.99.
Razem: 9,34.

Przelewy na Dedalka:
1) Ania Ż.: 100 zł;
2) Ewa B.: 50 zł;
3) Magda 222: 50 zł;
4) Dorota W.: 40 zł;
Razem: 240 zł.[/B]

[CENTER][COLOR=Blue][B]Dogomaniacy! Dziękuję Wam w imieniu Dedala! Dzięki wam mogę zainwestować w najlepsze możliwe środki, by pomóc mu wrócić do normalności. To Wy daliście mu szansę na nowe życie![/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...