Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Akrum']Powiem tylko hop do góry pieseczki :)
I spytam jak się miewa Klementynka??[/QUOTE]

Muszę napisać że Klementynka na żywo jest 100000 razy ładniejsza niż na wklejonych zdjęciach. Jest kochana liże po rękach i wogóle straszna przytulanka z niej. Siedzi sobie cichutko w swojej klatce ale jak tylko pojawia się człowiek na horyzoncie to od razu pojawia się uśmiech na jej mordce. Strasznie mi jej szkoda bo ona już dawno powinna grzać doopinę na kanapie a nie siedzieć w tej klatce :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Madallena dość zasmiecania wątku Klembowa. Jak znajdę czas, to wszystkooooo napiszę Ci na PW. Cieszę się, że skończyłaś z tekstami "se" ;)[/QUOTE]

Przepraszam, ale jednak zaśmiecę jeszcze raz ostatni - przyrzekam - ten wątek.
Uczestniczyłam w sprawach związanych ze Skipperem. Może Madallena działa trochę na wariackich papierach, ale jest skuteczna.
Jeśli chodzi o kastrację Skippera, zawiozłam go na nią. Byłam przy badaniu kiedy był przyjmowany do kliniki i pani wet słowem nie wspomniała o jego wnętrostwie.
Dzisiaj odwiozłam na kastrację Topika i przy mnie wet sprawdził i potwierdził "dwa jajeczka" chociaż tez nie zapytałam o to.
Kwestia sąsiadki Madalleny - poznałam ją, do niej odstawiłam Skippera po kastracji - również nie otrzymałam info przy odbiorze, że był wnętrem, a pani wet przekazywała mi antybiotyk i leki przeciwbólowe oraz "instrukcję obsługi".
Madallena sprawdzała cenę zabiegu w rejestracji kliniki kiedy Skippera odstawiłyśmy - pani potwierdziła 200,- dla "fundacyjnych".
Opanujcie się trochę ludzikowie pls Może da się jeszcze uzyskać w lecznicy w świetle kompletnego braku informacji na temat wnętrostwa psa z ich strony.

Link to comment
Share on other sites

obraczus to znaczy jakie awantury? ktos tu jedzie po mnie od kilku tygodni, siedze cicho. W pewnym momencie mam dosc ciaglego czepiania sie i nieprzyjemnego tonu, wiec odbijam pileczke.

Pozniej dowiaduje sie, ze wszystko co robie robie zle, ze zle ze pomagam, ze zle ze laze po watkach i biore psy na Dt. troche sie trzeba zastanowic przed tym jak sie zacznie obrzucac blotem.

obdzwonilam kilka klinik bioracych udzial w akcji sterylizacji. [B]ZADNA nie wykastruje WNĘTRA po cenach akcyjnyc[/B]h. [B]ZADNA nie przyjmie psa z dnia na dzien.[/B] Kilka z nich juz w ogole nie sterylizuje promocyjnie. 1 nie ma USG a do sterylki wnetra jest potrzebne to badanie, wiec bez badania nie przyma. Aga, obarczus - jezeli macie Klinike (dobra i sprawdzona) gdzie kastruja wnetra za 120 zl i przyjmuja z dnia na dzien poprosze o jej adres.

Ceny od 250 do 500 zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Kago, ja jestem opanowana. Skoro ktoś najeżdza na innych to chyba można się spodziewać tego, że ta osoba również zostanie oczerniana.

Więc albo nie wywołujemy awantury na wątku w ogóle, albo kłócimy się do samego końca ;)[/QUOTE]

OK, chcesz to się kłóć , ja tylko podałam fakty i więcej w tym uczestniczyć nie mam zamiaru

Link to comment
Share on other sites

obraczus, ja skonczylam juz ten temat, nie bede wciaz walkowac tematu stosunku niektorych osob do mnie.

Bede miala zeskanowana fakture wstawie. Elwet jest na Al. Niepodleglosci. Jak bedziesz chciala po nia jechac, daj znac, zadzwonie i uprzedze, ze ktos inny ja wezmie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']obraczus, ja skonczylam juz ten temat, nie bede wciaz walkowac tematu stosunku niektorych osob do mnie.

Bede miala zeskanowana fakture wstawie. Elwet jest na Al. Niepodleglosci. Jak bedziesz chciala po nia jechac, daj znac, zadzwonie i uprzedze, ze ktos inny ja wezmie.[/QUOTE]

Aleja Niepodległości, jaki numer????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Tak, 24/30

Tylko prosze uprzedz jak bedzesz jechala bo wtedy ktos z Fundacji musi do nich zadzwonic ze inna osoba wezmie kopie faktury.[/QUOTE]

Jesli bede mogla pojechac, to dam znac. Jak mozesz podaj mi swoja komorke, bo mnie teraz na DGM moze nie byc przez kilka dni.
ale jesli pojade to tylko po oryginał, a nie kopie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A propo. Tomek prosił mnie żebym powiedziała, że w kwietniu (zapomniałam tylko cholera kiedy, ale mam w archiwum na GG), na Polach Mokotowskich organizowany jest Dzień Ziemi, i Klembów poszukuje chętnych do zbiórki pieniędzy na psy.[/QUOTE]

Tradycyjnie jest to ostatnia sobota miesiąca. W tym roku jeszcze nie widziałam ogłoszenia, ale można w necie sprawdzić. Co roku jest dużo stoisk psich fundacji, ale jak są ciekawe fanty na loterię zawsze można trochę kasy uzbierać. Tak tylko z gołą puszką nie bardzo jest na co liczyć.
Aniu, napisz mi swój nr na pw, bo zmieniłaś tel i nie mogę się Tobą skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

W Klembowie jest pies w typie collie smooth, czy ktoś zna dziewczyny od collie co by mogły pomóc? Aga35 zrobiła allegro
[URL]http://www.allegro.pl/item976219929_lord_czy_dostanie_swoja_szanse.html[/URL] a ja opłaciłam ogłoszenia i niebawem sie pojawią. Roboczo nazwałam go Lord.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Tradycyjnie jest to ostatnia sobota miesiąca. W tym roku jeszcze nie widziałam ogłoszenia, ale można w necie sprawdzić. Co roku jest dużo stoisk psich fundacji, ale jak są ciekawe fanty na loterię zawsze można trochę kasy uzbierać. Tak tylko z gołą puszką nie bardzo jest na co liczyć.
Aniu, napisz mi swój nr na pw, bo zmieniłaś tel i nie mogę się Tobą skontaktować.[/QUOTE]

Festyn ma sie odbyć 25 kwietnia. Wszystkie potrzebne informacje są na stronie Klembowa
[url]www.stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka2909']Festyn ma sie odbyć 25 kwietnia. Wszystkie potrzebne informacje są na stronie Klembowa
[url]www.stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl[/url][/QUOTE]

A może jakąś loterie zorganizować. Trochę tanich fantów mamy z ub roku?
Widziałam w poprzednich latach na Polach Mokotowskich, że takie loterie cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']A może jakąś loterie zorganizować. Trochę tanich fantów mamy z ub roku?
Widziałam w poprzednich latach na Polach Mokotowskich, że takie loterie cieszyły się sporym zainteresowaniem.[/QUOTE]

Pomysł jest nie głupi, tylko to trzeba by już było z p. Tomkiem i p. Celiną osobiście porozmawiać, co oni na to :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka2909']Pomysł jest nie głupi, tylko to trzeba by już było z p. Tomkiem i p. Celiną osobiście porozmawiać, co oni na to :)[/QUOTE]

To niech ktoś pogada, kto tam bywa. Ja tam jeszcze nigdy nie byłam.
Fanty mogę uporządkować, pogrupować, żeby wiedzieć ile losów można zrobić. Nawet jak byłyby po 2 i po 5 zł to myślę, że trochę kasy by się zebrało.
Ludzie chętniej nawet jakiś drobiazg losują niż tak tylko dają kasę ( mówię o przeciętnym człowieku, a nie o dogomaniaku ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...