Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze niewiele wiem, wczoraj jakwrocilam ze spaceru to zaczela sie chwiac, zrobila sie blada totalnie i miala obnizona temperature, nic nie wyszlo niepokojacego w nocy podczas badan, jednak po wynikach krwi widac ze cos sie stalo z watroba. Do tego i jednemu i drugiemu lekarzowi nie podoba sie serce (na rtg tez wyszlo powiekszone), tu tez jest pewne podejrzenie. Wlasnie poumawialam sucz na wizyty usg i ekg i bede wiedziec cos wiecej.
Dzis czuje sie lepiej, ale caly dzien spi, nie biega nie skacze.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziekuje. Ja jestem przerazona, boje sie tych wszystkich wynikow, boje sie o Aze do momentu diagnozy. Zoladek mam scisniety, spac nie moglam, do pracy nie poszlam, siedze z Mala caly dzien. Ona ciagle spi, lezy, na szczescie zaczela jesc, duzo pije.

Link to comment
Share on other sites

Aza nadal slabiutka spokojna, ale przywitala mnie w drzwiach jak przyszlam z pracy, a to juz maly sukces :) Byl tez drugi:cool3: zrobila kupke:evil_lol: radosc o tyle wielka,ze przez 48h nie zalatwiala sie, mimo ze zoladek byl pelny co wyszlo podczas przeswietlenia.
Niestety dzisiaj w nocy rowniez bylam z mala na dyzurze nocnym, bo nie podobal mi sie jej oddech, dostala leki moze dlatego byla w stanie sie wyproznic?
Byle do wtorku, mam nadzieje ze wytrzyma jeszcze tyle...oddycha ciagle kiepsko, szybko i plytko, mowia mi ze to moze byc z bolu, ale jednoczesnie sie szybko meczy (serce?):shake:

Link to comment
Share on other sites

Bo i na jedno i na drugie ide do chyba tych na prawde dobrych specjalistow (garncarz i marcinski) oni przyjmuja jak chyba wiekszosc specjalistow np 2 razy w tyg w danej lecznicy, wiec zeby sie zapisac i zalapac trzeba swoje odczekac. Tu i tak w miare udalo mi sie wstrzelic, bo kiedys na usg czekalam dluzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Bo i na jedno i na drugie ide do chyba tych na prawde dobrych specjalistow (garncarz i marcinski) oni przyjmuja jak chyba wiekszosc specjalistow np 2 razy w tyg w danej lecznicy, wiec zeby sie zapisac i zalapac trzeba swoje odczekac. Tu i tak w miare udalo mi sie wstrzelic, bo kiedys na usg czekalam dluzej.[/QUOTE]

Oboje moim zdaniem są świetnymi specjalistami, więc myślę że warto czekać !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...