Jump to content
Dogomania

Żywcem pogrzebany- w nowym domu


czia

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia']czyli tamte dwa psy nadal przebywaja u tych zwyrodnialców?
czy zostały zabrane?[/quote]
Tez prosze o odpowiedz :roll:


[quote]Wioletat

Pinio zaczął dzisiaj pieknie jeść,był na spacerku.Od jutra będzie dędzie w częściach miał ściągany sączek.
[/quote]


Zaciskam kciuki najmocniej jak można za zdrowie !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wioletat']Sprawa tylko trafi do sadu,to należy zakończyć?Czy należy się temu oprawcy,bo był po wpływie alkoholu................................Przepraszam,uważam ,że tu najważniejsze jest dobro zwierząt,zwierząt maltretowanych,głodzonych,itd...........[/quote]

Miałam na mysli, że nie fajnie, że tylko sądem się skończy. Bo ja bym mu sprawiedliwość wymierzyła tą sama łopatą, ale w jeszcze okrutniejszy sposób.

Oczywiście wiem, ze zyjemy w PAŃSTWIE PRAWA i moge tylko sobie popisać.

Wiem równiez, ze zrobiłyście wszystko, co mozliwe.
Jesli uraziłam wcześniej-przepraszam, nie to miałam na celu.

Link to comment
Share on other sites

czia dzisiaj wyjechała,a to ona dokładnie wie co z tymi dwoma.Ja widziałam się wczoraj z czia po tym jak ona tam u tych ludzi była.Decyzja jest następująca:za tydzień ten mix goldena zostanie przewieziony do hotelu,a szczenię to jest nie tego samego faceta.Bądzcie proszę spokojni,koleżanka pilnuje sprawyy,a tego oprawcy z nimi nie ma.Dalsze losy już wkrótce

Link to comment
Share on other sites

Nawet na tych strasznych zdjęciach widać że pies będzie śliczny gdy tylko dojdzie do siebie :bigcry:. Nawet bez oczka - najważniejsze by jak najdalej od tego piekła. Na takiego potwora jak ten [SIZE=1]"właściciel" [/SIZE]to tylko atom zrzucić...:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Dobrze, że biedulek już bezpieczny.Widać,że jego dotychczasowe psie życie było pasmem cierpień, aż doszło do tragedii:-(.Może teraz zazna dobrych uczuć od człowieka i może zapomni o przeszłości.[/quote]

... Bo chyba już nic gorszego w tym pieskim życiu mu się nie może przydarzyć:shake::-( może być tylko lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eruane']Czekamy na nr konta! To straszne. :-( Jeśli zwyrodnialcowi nic nie zrobią, to normalnie wynoszę się z tego kraju...:angryy:[/quote]

Naprawde myslisz, ze cos zrobia? Za co? Za ... "mala szkodliwosc czynu"?
Przeciez prawo w Polsce nie chroni zwierzat, tylko ich oprawcow. :(

Link to comment
Share on other sites

Kurcze następna psia tragedia aż mnie krew ze złości zalewa:angryy::angryy::angryy:że są tacy s.......e na świecie.
Powiedzcie mi o tym bazarku mogę coś dać na bazarek np. książki Whartona tylko nie wiem co mam zrobić czy wysłać komuś kto ten bazarek prowadzi, bo jestem przed wypłatą i kaskę mogę też wpłacić, ale to dopiero w następnym miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? wcale się już nie dziwię w sumie niczemu-bo nasz kraj prawie jak u ruskich-zbliżamy się też do Chin wielkimi krokami: Białka już była potem raz po raz kolejne wytapialnie smalcu z psów, Krzyczki i inne mordownie, z Wołomina wywożą psy do chińczyków, wioska polska-pies przykuty do łańcucha....w sumie tak....zza granicy jakby ktoś się rozejrzał to tylko złodzieje i pijacy, dziw..ki stojące przy trasach nosn stop i sk...ny katujący psy-tak wygląda nasz naród polaczki-a potem gdzie pojadą polaczki-to traktują nas jak ukraińców i resztę z krajów 3-ciego świata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...