Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Mamuśka_3']Na hodowlanego "braciszka" jeszcze przyjdzie czas ;) Może jak córy podrosną :)[/QUOTE]

Oj z grzywkami tak już jest, że zawsze chce się mieć więcej niż jednego haha
Ja też chciałabym jakiegoś małego szczylka grzywkowego, ale na razie nie mam szans.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Daga & Maks']dzisiaj miałam taką sytuację : jakiś inny spaniel ciągnął do mojego psa, a właścicielka przez chwilę patrzała na mojego psa, a potem do swojego psa zaczęła gadać : już wiem czemu tak do tego psa ciągniesz, on ci przypomina twoją mamę :evil_lol:[/QUOTE]

hehe, dobre

Link to comment
Share on other sites

U nas komentarze są najróżniejsze. Już parę razy słyszałam komentarz w stylu: "Patrz, kotopies" albo "czy to jest kotek, czy piesek?". To o tyle śmieszne, że według mnie Afra przypomina raczej skrzyżowanie psa z żabą albo rekinkiem...

Niezapomniane chwile przeżyłam też przechodząc kolo kilku łysych panów w dresach stojących na ulicy koło swoich BMW. Panowie obrzucili Afrę spojrzeniem, po czym jeden z nich skomentował: "Patrzcie, jaki słodki!" :crazyeye:

Ostatnio natomiast zniszczył mnie pewien pan żul. Stałyśmy z Afrą na przystanku czekając na tramwaj, gdy tenże pan wytoczył się zza rogu i zawołał: "Aaa, bulterierek!!!" :cool3: .

Mój "bulterierek":

[IMG]http://i55.tinypic.com/24nifsy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :p
Weszłam na ten wątek pierwszy raz i tak sobie czytam opinie "znawców raz" i przypomniałam sobie kiedy spacerując ze swoją Cziną po targowicy usłyszałam za plecami jak żona do męża woła "zobacz jaka Lessy idzie z przodu" :cool1: Wszystko mi opadło :placz: A raz, dużo wcześniej, usłyszałam wprost, że mam bardzo ładnego Owczarka Collie - załamka.

[url]www.czina.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wavix']Niezapomniane chwile przeżyłam też przechodząc kolo kilku łysych panów w dresach stojących na ulicy koło swoich BMW. Panowie obrzucili Afrę spojrzeniem, po czym jeden z nich skomentował: "Patrzcie, jaki słodki!"[/QUOTE]
Dobre :lol: Nie tego się człowiek spodziewał ;)

Link to comment
Share on other sites

Pewien pan - myśliwy, kłusownik hobbysta - hoduje psy. W sensie, że je rozmnaża. W sensie, że do najbardziej ciętej suki dopuszcza psa najlepiej idącego na dzika. Na chwilę obecną ma prawie 20 psów myśliwskich różnego typu (rocznie parę traci podczas polowań, więc rotacja jest). Oczywiście ma też szczeniaki. Pytam go, co to za rasa te szczeniaki (dodam, że z jednego miotu każdy inny - dwa duże, jeden średni, jeden jakiś pokurczony, umaszczenie też różne, a nawet rodzaj okrywy) i słyszę: [B]terier myśliwski szorstkowłosy z walijczykiem podwyższony[/B]. Amen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...