Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Aaa, no chyba ze tak. Bo ja myslalem o takim psie, co to normalnie pracuje jako przedszkolanka [a instynktom obrony daje dojsc do glosu noca, jak idzie do drugiej pracy - ochroniarz w klubie ;p], wiaze dzieciom buty, uczy literek, itp ;p

Well, tak czy siak - moj pies ma zadatki do szkolenia dzieci, matke moja wyszkolil idealnie, zwlaszcza do dawania smakolykow :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Usłyszałam dzisiaj częsty przy 2 psach komentarz "O... mamusia z córeczką"... niby nic, ale...

oto Mamusia
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/39/c98df2569624a77emed.jpg[/IMG][/URL]

a oto Córeczka
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/423/aa2df61ed83cb3b3med.jpg[/IMG][/URL]

Prawda, że są jak 2 krople wody :cool3:...

Link to comment
Share on other sites

Mój westik został w dniu dzisiejszym 'białym foksterierem szkockim' :cool3:
Wsiadam do autobusu, nie zdążyłam jeszcze usiąść porządnie etc, a z drugiego końca autobusu podchodzi do nas starsza pani z tekstem 'no ja musiałam się przesiąć taki piękny piesek!' :loveu::loveu:
A następnie wyczochrała łestika, trochę się popytała o niego (w toku rozmowy właśnie padła 'nazwa rasy' ;)) a następnie wciąż zauroczona wysiadła. Ale bardzo miła była ogólnie, rozumiem, że nie wszyscy muszą znać nazwy ras.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'] miał za ojca jakiegoś jamnika :evil_lol:[/quote]

He, he ... i za matkę również miał jakiegoś jamnika...

Większość ludzi wie o istnieniu jamników krótkowłosych i długowłosych a kiedy zobaczą szorstkowłosego, myślą że to jakiś mieszaniec :no-no-no:

Link to comment
Share on other sites

Mój pies nazywa sie Chester

Kiedys wpadl do mnie nowo poznany kolega
wchodzi do kuchni i krzyczy "aaaaa!! CO TO?!!??"
ja wpadam do kuchni i pytam sie "co? o co chodzi?!"
on wskazujac na mojego psa z przerazeniem w oczach powtarza" co to?!!"
no to ja na to "Chester"
a on "CO?! Menczester?!!!?"

wiem ze mam kudłatego wielkiego skundlonego Briarda ale zeby odrazu krzyczec i mowic do niego CO TO :mad:
kolega odrazu został skreslony :evil_lol:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ten komentarz śmieszny nie jest, bo się wtedy wkurzyłam.
tak więc na WOŚPie w mojej szkole miałam występować z psem prezentując taniec z psem i różne sztuczki.
wczoraj na spotkaniu przed imprezą usłyszałam od nauczycielki, że "żebym mogła występować z psem, maja musi mieć na sobie PRZEZ CAŁY CZAS kaganiec a godzinę przed występem powinnam jej podać dawkę leków uspakajających, bo jest to bardzo groźny pies". Powiedziała to na podstawie tego, co zobaczyła, gdy byłam z psem na spacerze [puściłam maje wolno, więc się wyszalała trochę] :angryy:
zrezygnowałam, wyszłam z klasy trzaskając drzwiami. nikt mi nie będzie psa obrażał :mad:

Link to comment
Share on other sites

witam:lol:
Mam w domu tajgana i kiedyś mąż był na spacerze z nim - w tym czasie mijał ich mój ojciec, który jest instruktorem nauki jazdy i kursant na widok męża z naszym psem zawołał: niech pan zobaczy z kozą idzie :diabloti:

druga nasza suczka kundelek nazywa się DYSKIETKA - jakież było zdziwienie monterów z TPSA, jak zawołałam ją po imieniu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Komentarze? Hmn... niech ja pomyślę :cool3:

1. Sajgon bawił się z labradorem, czy flatem... juz nie pamiętam. Właścicielka zawowała do mnie:
- A jak się pies nazywa?
Odpowiadam:
-Sajgon
Poczym patrzę, a pani się odwraca do drugiej stojącej obok i niby cichaczem, ale wszystko slyszałam mówi:
- No i robi sajgon :diabloti::diabloti:

2. Idę sobie spokojnie chodnikiem z Sajgim na smyczy i przyjaciółką u boku. Nagle podchodzi staruszek i zaczyna strasznie krzyczeć:
- Co ty tu robisz z tym psem!! On jest strasznie agresywny!! Dlaczego nie ma kagańca!! Powinno w ogóle go tutaj nie być, bo on kiedyś kogoś zagryzie!!
Coś tam jeszcze mówił, już nie pamiętam. Sajgon biedny patrzy na staruszka, który sam idzie z małym kundelkiem bez smyczy u boku, zastanawia się, co on od niego chce. Sama się dziwię, dlaczego on się uczepił akurat bezbronnego labradora, który ładnie przy nóżce sobie dreptał, kiedy w około stado latających psiaków. No ale przecież on taki agresywny :diabloti:

3. Tym razem także idziemy chodnikiem. Obok trawka ze znakiem "zakaz wprowadzania psów" i piaskownicą, więc Sajgon idzie grzecznie na smyczy po chodniku. Nagle rzuca się na niego stado bachorów, Sajgi zakłopotany, a matka jakiegoś dziecka do mnie krzyczy:
- Co pani tutaj robi! Tutaj zakaz jest! Dlaczego pani pies atakuje moje dziecko!! Ja pani psa odbiore! Nie żartuje, psa odbiore!
Sajgon nawet łapki nie postawił na trawce. Siedzi skulony, atakowany przez jakieś potwory, które ciągną go za uszy, ogon i karzą podawać łapkę. Ja stoję jak osłupiała, ze zdziwieniem patrzę się na krzyczącą matkę. Nawet nic nie powiedziałam, po prostu mnie zatkało. A jakbym już miała coś powiedzieć, to bym się pewnie zaczęła głośno śmiać :diabloti:

Bez komentarza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Żeby dedukować społeczeństwo musisz założyć galerię :diabloti:

Psica wieczorową porą nosi świecąca obróżkę. Niektóre z komentarzy:
-UFO
-pik pik pik-zostałeś namierzony
-świetlik
-robaczek świętojański
-panna migotka
Ostatnio też się dowiedziałam, ze mam psa na radio. Niestety człowieczek nie sprecyzował o co chodziło dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamusia_ania']
Mam w domu tajgana i kiedyś mąż był na spacerze z nim - w tym czasie mijał ich mój ojciec, który jest instruktorem nauki jazdy i kursant na widok męża z naszym psem zawołał: niech pan zobaczy z kozą idzie :diabloti:
[/quote]


Dawaj fotę tego psa :cool3:
Ja nie wiem, jak taki pies może wyglądać a ciekawa jestem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...