Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='M&T']Ostatnio byłam z moim psiakiem na plaży, rzuciłam mu patyka do wody, poleciał po niego, płynie, płynie, a ja nagle za sobą słyszę:
- Woooooooooooooooow!!!! Patrzcie, co robi ten pies!!!!
Odwracam się i widzę panią z dwojgiem dzieci, które wybałuszają gały na mojego kudłacza, po czym odzywa się jedno z dzieci:
- Plose Pani, a co ten piesek lobi?
- Pływa
- A po co?
- Po patyka
- Ahaaa, a ja mogę z nim?
I tu zgon xD już chciałam, odpowiedzieć, że tak, śmiało, ale ich mama zaczęła coś tam mówić i poszli :evil_lol:[/quote]
Hahahaha:evil_lol:Oplułam monitor przy końcu xD

Link to comment
Share on other sites

[quote]Napisał [B]M&T[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f25/najdziwniejsze-komentarze-dotyczace-waszych-psow-2-a-122495-post11091756/#post11091756"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Ostatnio byłam z moim psiakiem na plaży, rzuciłam mu patyka do wody, poleciał po niego, płynie, płynie, a ja nagle za sobą słyszę:[/I]
[I]- Woooooooooooooooow!!!! Patrzcie, co robi ten pies!!!! [/I]
[I]Odwracam się i widzę panią z dwojgiem dzieci, które wybałuszają gały na mojego kudłacza, po czym odzywa się jedno z dzieci:[/I]
[I]- Plose Pani, a co ten piesek lobi?[/I]
[I]- Pływa[/I]
[I]- A po co? [/I]
[I]- Po patyka[/I]
[I]- Ahaaa, a ja mogę z nim? [/I]
[I]I tu zgon xD już chciałam, odpowiedzieć, że tak, śmiało, ale ich mama zaczęła coś tam mówić i poszli :evil_lol:[/I]
[/quote]
buhahaha :evil_lol::eviltong:

[QUOTE]Hahahaha:evil_lol:Oplułam monitor przy końcu xD[/QUOTE]


Buhahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Opluła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Heh.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój prawie dwu letni braciszek cioteczny przez spacery ze mną nauczył się nowego słowa- 'kijek'. A jaki dumny z tego był :lol:. Tylko biegał i pokazywał Hexi kijki a ta skakała jak głupia :evil_lol:. Jeszcze tylko siad się nauczy mówić i będzie ok, bo 'do mnie' i 'daj' już wcześniej umiał ;).
Komentarz malucha jak Hexa kupę robiła "O, fu", ja myślałam że padnę, bo jego mina była poprostu zabójcza. Do tego nos jeszcze zatkał :evil_lol:. Dzieciaczki to inteligentne bestie są ;).

Link to comment
Share on other sites

Stoję ostatnio z Abrą pod sklepem i czekam na koleżankę op czym podchodzi do nas kobietka z córką pyta czy moze poglaskać i mowi mi : jaki ładny ooryginalny labradorek:razz: na maja odpowiedz ze to ast zareagowala dosc szybkim "dowidzenia" - ludzie są nawiedzeni:mad:

Link to comment
Share on other sites

mój pies jest rasy bokser i ma 3 mies.
przez całe dnie śpi.Przepał też całą noc. i mam do was takie pytanie.
czy mu coś przypadkiem nie jest???
A może to z tęsknoty za starymi właścicielami??? (rodzice kupili mi o dopiero wczoraj w nocy).
Proszę abyście się ze mnie nie śmiali jeśli napisałem coś żle, bo mam 11 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kubaszarpak']mój pies jest rasy bokser i ma 3 mies.
przez całe dnie śpi.Przepał też całą noc. i mam do was takie pytanie.
czy mu coś przypadkiem nie jest???
A może to z tęsknoty za starymi właścicielami??? (rodzice kupili mi o dopiero wczoraj w nocy).
Proszę abyście się ze mnie nie śmiali jeśli napisałem coś żle, bo mam 11 lat.[/quote]
Twój wiek nie jest śmieszny, każdy z nas kiedyś miał 11 lat , mimo to jesteś bardzo odpowiedzialna, tak jak Władczyni uważam ,że wizyta u weterynarza jest niezbędna i pilna. Stęskniony za matką pies nie spi, tylko piszczy , nie je, maluch powinien krążyć po domu poznawać nowe kąty. Mój koncertował ze trzy noce i musiałam się wynieść do najdalszego pokoju żeby pozostali członkowie rodziny mogli się wysypiać.

Link to comment
Share on other sites

A wracając do wątku...
Jak moja labradorzyca miała jakieś 4 może 5 miesięcy, to podszedł do nas jeden chłop i mówi:
- TO JEST LABRADOR! - to było stwierdzenie, nie pytanie. Ja na to:
- Tak to jest labrador.
A ten gość:
- Nie, nie jest. Niemożliwie!

?!?! :shake:
Są ludzie i parapety!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cholinka']A wracając do wątku...
Jak moja labradorzyca miała jakieś 4 może 5 miesięcy, to podszedł do nas jeden chłop i mówi:
- TO JEST LABRADOR! - to było stwierdzenie, nie pytanie. Ja na to:
- Tak to jest labrador.
A ten gość:
- Nie, nie jest. Niemożliwie!

?!?! :shake:
Są ludzie i parapety![/quote]
ale sie usmialam hahah:lol::evil_lol::lol::lol:Ludzie sa czasem niemozliwi:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Ale jak wracalismy mialam taki polew ze szok:evil_lol:
Spotkalismy taka babke z osiedla.Zatrzymala sie i gadka szmatka.
Nagle mowi"a on to z tych miniaturek"
Ja:nie,cockery sa takie
ona:nie nie,sa takie wieksze
ja:wg wzorca max 40 cm moga miec psy
ona:naprawde?Ale one maa wiecej siersci
ja:tak,ale to zlotas w typie rasy,nie rasowy wiec jest lysy.Czarne maja wiecej
ona:ahaa:crazyeye:
Ona:Ile on ma miesiecy
Ja:poltora roku prosze pani.........:roll:
Chwile pozniej
Ona:ja mam amstafa ze schroniska,rasowego
ja:jak nie ma rodowodu to nie rasowy,nie wiadomo co w genach siedzi
ona:ale weterynarz powiedzial ze to amstaf a weterynarze wiedza^^
ja:tylko rodowodowe psy sa rasowe,wet nie moze bez rodowodu wiedziec co w genach siedzi
I w sumie po dodaniu ze spaniele tez sa w schroniskach i zrobieniu przez pania:crazyeye::crazyeye: i stwierdzeniu ze tylko rodowod gwarantuje rase,charakter i juz wkoncu zgupialam, zdrowie poszlam do domu.
Rece mi opadly,mam spaniela miniaturke heh:eviltong:


upsss posty mi sie zdublowaly:cool1:[/quote]


ja już kilka krotnie słyszałam, że mam spaniela miniaturke:lol:to co to ja mam za psa:roll:

Link to comment
Share on other sites

ostatnio spotkałam jakąś panią i sobie ucięłyśmy małą pogawędkę :
Pani : o to jest ten Maksio
Ja : no tak to jest Maks
P : a ja już go z miesiąc nie widziałam i od tego czasu strasznie urósł
J : ale on ma 3 lata i już dawno nie rośnie
P : ale i tak urósł,i pewnie jeszcze urośnie bo widziałam spaniela wielkości owczarka niemieckiego,to ten pewnie też tyle urośnie

i na tym rozmowa się zakończyła :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol:Ludzie już tacy są....
Moja suka jest moręgowata. Większość ludzi mówi, : o, jaki śliczny tygrysek...
Nie wszystkim musi się podobać, rzecz jasna. Jednak pewna znajoma pani chciała nas chyba pocieszyć, tak to odebrałam, bo powiedziała do mojego psa tak: -też jesteś ładna, mimo tych prążków...:roll:
Pewnie chciała dobrze....

Link to comment
Share on other sites

Gdy pewna pani dowiedziała się, że Baton jest wykastrowany zaczęła gadać:
o biedny, jak oni mogli ci to zrobić, ale masz właścicieli :angryy:, biedny piesku

taaa, to raczej jej psy są biedne, gdy suka sąsiadów ma cieczkę, a one BIEDNE za płotem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]ja "swoich sąsiadek" nie wiem czy mam słuchać, czy udawać, że słucham, niby poważne, starsze panie, a brak słów, zaczynając od tego, że próbowały wmówić mojej babci, że gdy wezmę szczeniaka, to jej pies go zje, pogryzie, sterroryzuje (a wiadomo, że zdrowy pies nie ruszy szczeniaka i jak jest prawidłowo socjalizowany to będzie ok) teraz zresztą się dziwią co z babci 10 latkiem się stało, bo widzą jak się bawią i staruszek jak się rozbrykał i uciszył, a jak się dowiedziały o kastracji, to takich bzdur babci naopowiadały i stwierdziły, że chce męczyć psa, ile miałam problemów z przekonaniem, że to bujdy, a najlepsze było to, gdy moja może wtedy pół roczna cavalierka spacerowała z dorosłym kingiem, rasy podobne, ale nie do końca i dwie panie zobaczyły jak oni ładnie wyglądają jak pasują i żebyśmy porozmawiali o szczeniakach, brak słów, a teraz najlepsza wypowiedz:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]idę z moją małą, zresztą ułożoną i szkoloną psiną, dobiega do nas mały, ok. 2 letni york w kokardce, samiec, bez smyczy, przeszkadza w szkoleniu, plącze się w moją smycz, to chciałam puścić swoją psinę, bo prawie by się udusiła, a taka starsza paniusia na to bym nie puszczała, bo to młody pies, szczeniak, a takie są rozbrykane, niedelikatne i by mogły jej pupilkowi zrobić krzywdę, taa chyba połamać... :P [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...