Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

A mojej suni dali fajna rase "amstaff olbrzymi" jak im powiedziałam, że to jest sunia w typie doga niemieckiego i zeden z jej rodzicow nie byl amstaffem ani zeden z jej przodkow to sie zburaczyli:oops: to ze ona nie jest rasowa dozynka to ja wiedzialam ale ze takie rasy istnieja to nie:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Junior jest sliczny.

A tak skoro na asty zeszła rozmowa to, ktoregos razu sytuacja. Kupujemy z mama cos w sklepie zeoologicznym, przed nami stoi pani z takim malutkim psiaczkiem. Grzecznie pytamy czy mozemy malucha poglaskac, pani odpowiedziała ze oczyiscie. No wiec moja mama zaczela glaskac , ja tez malucha pomizialam. Obydwie zostałysmy wylizane.

W koncu pani skonczyla zakupy i poszla.

A moja mama do mnie: Co to za rasa? Taki fajny, milutki piesek. Na pewno bedzie fajny jak dorosnie.
Ja: Yyyy, amstaf. Ale wiesz, one jako dorosle nie powinny byc agresywne tylko takie przylepki. To wina ludzi ze je zle wychowuja.
Mama: Amstaf, ten morderca?

Potem oczywiscie mamie wytlumaczylam i pokzalam jak zahcowuja sie normalne asty, ale chyba jednak i tak momentami nie jest przekonana ze one sa takie fajne.

Link to comment
Share on other sites

Ja się ostatnio przy okazji spotkania rodzinnego dowiedziałam ciekawej rzeczy o astach (i ogólnie bullowatych) :razz:. Pewnie tego nie wiedzieliście, ale asty jak skończą dwa lata to zabijają wszystkie zwierzęta w domu, żeby zostać jedynakiem :diabloti:. Przykład Vectry podałam, ale i tak większości to nie przekonało, bo oni na własne patrzałki by się przekonać musieli :p. I to wszystko przez kogoś kto psa asta zamknął w kojcu z suką mix i ast tą sunię zagryzł. Teraz wszystkie bulle to mordercy niewinnych suczek :shake:.
Tą historię z sunią moja mama opowiadała, a ona jako jedna z nielicznych zrozumiała, że to ten kojec był kluczową sprawą i do tego brak socjalizacji i wychowania (znałam podejście właścicieli psa- amstaf tylko do kojca)

Link to comment
Share on other sites

A ja usłyszałam "to collie umie latać?" kiedy nas ktoś zobaczył na treningu frisbee :lol:
- pomijam komentarze dotyczące tego że "to collie w ogóle się szkoli?"...:p
Ano kurde szkoli się i potrafi latać jak chce i właściciel z nim pracuje, a moja suka także na agility sobie świetnie radzi, nie gorzej od bordera.

Link to comment
Share on other sites

Delay, collie latają. Mój został odjajczony jak otworzył sobie okno i wyfrunął z 1 piętra (wysokiego) za suczką :shake:
A co do juniora, to zacytuję uwagę wprawdzie nie o psie, ale chyba w temacie:
Idę sobie razu pewnego po ulicy z moją Walentynką (szczur kapturowy) na ramieniu. Jakieś dziecko: "Mamo, mamo, jaka śliczna myszka!". Ja na to "To nie myszka tylko szczur", a dziecko: "Szczur? Oooo, jaki ohydny!".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ja się ostatnio przy okazji spotkania rodzinnego dowiedziałam ciekawej rzeczy o astach (i ogólnie bullowatych) :razz:. Pewnie tego nie wiedzieliście, ale [B]asty jak skończą dwa lata to zabijają wszystkie zwierzęta w domu, żeby zostać jedynakiem [/B]:diabloti:. [/quote]

Monia, nie tylko bullowate tak robią, jeszcze dobermany i rodwajlery, bo potem będzie, że monopol na zabijanie mają tylko bulle :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ja się ostatnio przy okazji spotkania rodzinnego dowiedziałam ciekawej rzeczy o astach (i ogólnie bullowatych). Pewnie tego nie wiedzieliście, ale asty jak skończą dwa lata to zabijają wszystkie zwierzęta w domu, żeby zostać jedynakiem[/quote]
No oczywiście :p

Tanga, 3.5 roku

[img]http://i434.photobucket.com/albums/qq61/corkatanga/IMG_0149_.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[B]Monia[/B] prędzej pies... siedzi tyłem, więc nie widzimy tych sztucznych oczy, waty z pyska wystającej :evil_lol:

Ostatnio jak byłam z Jagą spotkałam pana z przepięknym szpicem miniaturką... widzą nadjeżdżający z daleka autobus zaczęłam iść czym prędzej żeby zdążyć pozachwycać się psiakiem chociaż na sekundę i zerkałam jednocześnie na autobus... W momencie jak w końcu doszłam do pana oboje równocześnie wystrzeliliśmy - jaki piękny pies :lol:... Niestety zdążyłam tylko powiedzieć panu, że ma przepięknego szpica i usłyszeć, że Jagnięcina to husky przecudnej urody i musiałam już uciekać na autobus :placz:...

Aaa... spotkałam dzisiaj chłopaka, u którego byłam na imprezie w czerwcu [znajomy znajomych, zaproszona pocztą pantoflową :razz:]. Dowiedziałam się, że muszę KONIECZNIE ich odwiedzić, bo... ich pies za mną tęskni :evil_lol:...
Przez większą część imprezy dokarmiałam/głaskałam/aportowałam/zajmowałam się przecudnej urody dogiem kanaryjskim :loveu:. Zostałam zaproszona na 24 grudnia, żebym mogła sobie z nim pogadać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Monia[/B] prędzej pies... siedzi tyłem, więc nie widzimy tych sztucznych oczy, waty z pyska wystającej :evil_lol:[/QUOTE]
No tak, pit by zjadł nawet sztucznego kotka :evil_lol:.
Mnie dzisiaj u weta pokochał pewien na oko 60 paro kilogramowy piesek :loveu:. Wycałował mnie po sam czubek głowy, a panu doktorowi dał boksa między nogi :lol::evil_lol:. Ja zostałam silną babką, bo psiak nie zdołał mnie nawet z miejsca ruszyć jak oparł się łapkami o moje ramiona :loveu:. Moja Hexi przez innego weta (z trzema się konsultowałam już dzisiaj) została nazwana szczególnym przypadkiem :roll:. Ten mój psiul jak choruje, to nie wiadomo na co, bo badania tego nie wykazują jednoznacznie :shake:.

Link to comment
Share on other sites

A u mnie najdziwniejszym stwierdzeniem było na samym poczatku, ze Negra jest samcem "rasy" owczarek niemiecki:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: zobaczcie w galerii, jak wyglądała za szczeniaka:diabloti::diabloti::diabloti: ani to obok owczarka nie stało ani siusiaka nie miało....przepuklinka pępkowa była:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...