Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

o robionych na drutach to ja bym mogła książke napisać :) przez 14,5 roku życia mojego pudelsa nasłuchałam sie oj nasłuchałam .
o owcach , robionych na drutach , kotach w perukach i takie tam.

za to z suki jakoś się ludzie boją i rzadko nas zaczepiają , a najczęściej jeśli już to "czy to młody wilczur?" lub "źle jej z oczu patrzy " , " niech ona na mnie tak nie patrzy " suka lubi świdrować obcych swoim najgroźniejszym spojżeniem spode łba :)

Link to comment
Share on other sites

Birmy też się boją - jest na tyle wredna, że musiała biegać po 8 godzin dziennie w kagańcu [wodę w nim pic mogła oczywiście], bo atakowała panów pomagających w remoncie... a niestety ciągle nie da się tam psa nigdzie zamknąć. Do tego paskudnie darła pyska jak tylko ktokolwiek skręcał na nasz podjazd - bo ona pilnuje... Oj, narobiła już sobie opinię na całą wieś.

Coś mi się wydaje, że trzeba będzie dziewczynce wytłumaczyć KTO jest od pilnowania domu i czemu nie ona... bo szczekających psów nie znoszę.

Link to comment
Share on other sites

Moje burki po wielokrotnych tłumaczeniach szczekają... gdy jestem daleko :diabloti: Ale że kłaki fruwały, a pies przelatywał metr-dwa w stronę domu, gdy moje "NIE!" nie docierało - trochę już spasowały i wiedzą, że jak każę być cicho i wracać do domu, to mają to zrobić. Ostatnio jakaś znajoma rozmawiała z mamą przez płot - co oczywiście oznaczało "odstraszanie wroga" przez kundle. Przytkało ją, kiedy wyjrzałam przez drzwi, powiedziałam tylko "DOM.", a cztery psy sznureczkiem wróciły do domu bez szemrania :evil_lol:

Nie znoszę dni targowych. Do parku musimy przejść obok targu - a tam pełno ludzi, głównie ze wsi. Nie mam nic do tego, ale każdy wie jak reagują tacy "autochtoniczni" mieszkańcy wsi na widok czterech psów na smyczach (idę z mamą, ja mam dwa, ona prowadzi dwa). Z mniej wybrednych komentarzy:
"Ty patrz! Tych psów więcej niż na wsi!"
"Że też ludzie się nie boją takich bydlaków trzymać"
"Ja pierdzielę, patrz ile psów! Tam, patrz! Cztery psy!"
"Po co wam te psy? Ile to żre?"
"Józek, odsuń tą kapustę, bo ci pies zaraz zeżre" (już się pali ..)
"Jezus Maria!" (odsuwanie się z przerażeniem)

Miałam też sytuację, że kobieta warknęła głośno: "K...a, kto takie psy prowadzi!". Ale wtedy się zatrzymałam i zapytałam, kto ją tak wychował, jak jej nie wstyd tak się odzywać, jak w ogóle może wobec obcych ludzi przeklinać itd. W promieniu 3-4 metrów zapadła cisza, kobieta patrzyła się w niebo. Mam nadzieję, że zapamiętała to do końca życia.

Ogólnie, im dłużej mam psy, tym bardziej nie lubię ludzi :diabloti: A może raczej: im więcej mam psów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kiedys jechałam z Hadarem autobiusem. Na jednym przystanku wsiadła para starszych ludzi. Pani na widok Hadara:
-Jezus Maria jeszcze tylko tego brakowało!
Pan zaczał ja uspojkajac ze nie ugryzie na co pani odpowiedziałä ze ona myslała ze to jakis dog.
A oto mój dog:
[IMG]http://gallery.site.hu/d/13527947-1/IM000318.JPG[/IMG]

Pytanie sprzed kilku dni na temat kaganca mojego psa:
-Czy to ochraniacz nosa?
(to kaganiec wyscigowy dla chartów)

Link to comment
Share on other sites

To widzę, że Wy wszyscy ze swoimi piechami się ładnie nasłuchacie! :)

A ja od dziecka już miałam różne psy i jakoś nikt nieskory był do komentarzy... może teraz tylko, jak chodzę z briardem, którego akurat mam pod opieką, to słyszę, że 'ale kudłacz', albo 'owca!'.

I jeszcze wołają do niego 'cześć Dulux!' (to tak a'propos tej reklamy farby z siedzącym na kanapie psem - na marginesie, rzeczywiście trochę podobnym, ale akurat zupełnie nie tej samej rasy ;))

Link to comment
Share on other sites

Iwon ciesz się, że nie trafiłaś [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]jeszcze na nikogo kto myli Dulux'a z Durexem - to mó[/FONT][/COLOR][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]j prywatny i osobisty kwiatek ;).

Bogarka masz przepięknego doga - uwielbiam takie :D.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja jakiś czas temu w parku usłyszałam " Boże jaki brzydki" nomenomen dzień po zdobyciu przez moją sukę BOGII
Jak była szczeniorem (wyżeł weimarski) "O to są te no... dogi" albo "Patrz jaki szybki, przepraszam czy to chart?"
A z ciekawszych sytuacji jak zostawała sama na początku, to dopoki nie wyszłam z bloku zaczynała swoją arię boleści i rozpaczy. Pewnego razu na mojej klatce pojawiła się jakas obca kobieta, schodze na dół,a ona "czy to pani pies tak wyje?" ja:"tak, ale przestanie jak tylko wyjde z bramy" ona w zaparte, ze psu na pewno coś jest, bo go pobilam i dlatego tak wyje i, ze zadzwoni po toz, dala mi spokoj dopiero jak jej pokazalam, ze pies jest caly i zdrowy.

Link to comment
Share on other sites

Bogarka, bardzo pięknego masz doga :eviltong:

Spotkałam ostatnio starszego pana z dwoma sympatycznymi pudliczkami. Pan popatrzał na Cerbera i zapytał:
-To ten kau-kaz?
A ja z pełnym uśmiechem:
-To tylko czau-czau :evil_lol:

Już drugi raz robią mi z Cerbera kau-kaza! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja również się przywitam
A ja też miałam sporo komentarzy szczególnie jak Doris do nas dołączyła
A żeby wszyscy zrozumieli dodam dwa zdjęcia
to jest Doris
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PnridvKpZqA/T69eZnwpj3I/AAAAAAAAAYQ/mQIzWRpRA_Q/s600/DSC_5060.JPG[/IMG]

a to Kubuś

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2B-RzUIQDMM/T69eaNV1USI/AAAAAAAAAYY/JwovFJtbbqA/s600/DSC_5065.JPG[/IMG]

Już 4 osoby pytały się mnie czy to małe to po NIEJ, a 2 czy to po NIM

Ale ostatnio jak byłam na spacerze babka zapytała się czy to jest mieszanka z Kubusiem, ja mówię ,że nie ,a ona taka ze zdziwieniem,że jeszcze nigdy nie widziała czarno-białego yorka :P:P, potem musiałam jej tłumaczyć ,ze to shih tzu ;]

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś, jak do nas na wieś przyjechała moja siostra z Tinusią, rudą grubiutką kundelką z warszawskiego Palucha, jakis chłopina zaczepił "To w Warszawie takie kundle sie trzyma?" , a ona na to "to nie kundel, to serdel-terier". Chłopina podrapał sie po głowie "A, to muszę sąsiadowi powiedzieć, ona ma takiego samego....."

Link to comment
Share on other sites

Serdel terrier dooobre xd musze sobie zapisac.

Ostatnio jak bylam z moka nad rzeczka to jakas dzoewczynka do swojej babci powiedziala "fuuu piees". A zaraz potem stwierdzila na caly glos ze kest strasznie brzydki a drugi nawet landy (chodzilo o nerka aleksandrossy)

Link to comment
Share on other sites

Moje zwierzątko jest rude
[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7299/dsc03616z.jpg[/IMG]
By [URL="http://profile.imageshack.us/user/balbina11"]balbina11[/URL] at 2012-04-22
Ostatnio usłyszałam w lesie: "Jaka ładna sarenka" Wiem, że waży tyle co sarna, ale bez przesady.

Link to comment
Share on other sites

mam od sierpnia zeszlego roku golaska chinskiego w domu.byly przypadki podczas spacerow ,ze niektore osoby sie bardzo rozczulaly na moja psinka i mowily,"ojej dlaczego Twoja Pani Ciebie ogolila"?
albo "Na jaka chorobe pies choruje ,ze wylysial?

inne komentarze mnie irytuja np."maly pies moze mieszkac w domu,duzy tylko w budzie i kojcu"
albo to tak z postow"schroniskowy pies nie moze pojsc do blokow
z innej polki "psy lancuchowe nie beda zalatwiac sie na dworze i nie nadaja sie do mieszkan"
albo york do domu owczarek niemiecki na dwor do pilnowania" o zgrozo nie wiadomo czy plakac czy smiac

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Kiedyś, jak do nas na wieś przyjechała moja siostra z Tinusią, rudą grubiutką kundelką z warszawskiego Palucha, jakis chłopina zaczepił "To w Warszawie takie kundle sie trzyma?" , a ona na to "to nie kundel, to serdel-terier". Chłopina podrapał sie po głowie "A, to muszę sąsiadowi powiedzieć, ona ma takiego samego....."[/QUOTE]
Heh, to niedawno taki serdel-terier do dt poszedł;) a wszyscy mówili, ze to zwykły kudelekn :)

Link to comment
Share on other sites

cyt"pies schroniskowy na podworko ,pies z "rasowy" do domu"
" ale pies ma dobrze ma ogrod do wybiegania" HiHi to ci bzdury
"dziecko ma alergie na psy ale nie na mopsa"
"dla zdrowia suczka ma rodzic"
"jamniki sa zle tj staffordy" no no bo wypijaja zlosc z mlekiem matki,ojej
"We Witkowie wladze gminy postanowily wytruc wszystkie koty bo" Koty sie krzyzuja ze szczurami i rodza sie szczuro-koty" zostawie bez komentarza ,mysle ze nie doszlo do tragedi
"nie wykastruje psa bo dostanie na glowe"
"nie kupie wykastrowanego psa bo to juz nie jest pies"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Ostatnio spotkałam się z komentarzem od przechodnia na temat mojej rottki, że "te psy są [U]nieobliczalne[/U]" to spokojnie odpowiedziałam "tak racja, [U]nie obliczę[/U] ile razy mnie zalizała" :lol:[/QUOTE]

Tak, właśnie niedawno też spotkałam się z takim komentarzem :roll:

Moja koleżanka wzięła jakiś czas temu swojego psa na spacer bez kagańca, na co jakaś starsza pani powiedziała, że ma natychmiast mu założyć kaganiec, a Ona do Niej: „A niech sobie Pani sama założy kaganiec”, spoko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lerteco']Tak, właśnie niedawno też spotkałam się z takim komentarzem :roll:

Moja koleżanka wzięła jakiś czas temu swojego psa na spacer bez kagańca, na co jakaś starsza pani powiedziała, że ma natychmiast mu założyć kaganiec, a Ona do Niej: „A niech sobie Pani sama założy kaganiec”, spoko :lol:[/QUOTE]
bardzo zle wychowana jest twoja kolezanka,nalezy kulturalnie odpowiedziec ,a nie tak po prostackiemu.Do starszych nalezy sie szacunek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...