Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

napiszę tu , bo wątek się trochę za sprawą Mati miłosny zrobił :cool3:
a dotyczy PALYDOGA

Florentynko jeśli nie jesteś :
literatką , pisarką , poetką , satyrykiem , dziennikarką , a także psychologiem to się MARNUJESZ !
talent , lekkość pióra i poczucie humoru - dla mnie BOMBA!:loveu:

rany ...teraz zobaczyłam ile byków ort. walnęłam ...:oops:
poprawiłam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wychodzi na to że się marnuję, albowiem żadną z wymienionych powyżej nie jestem.
Ale "Playdogi" i tak mogę produkować - jeśli się podobają i jest na nie zapotrzebowanie społeczne. Bardzo mi miło, że się podoba.:lol:

Mati pozdrawia wszystkich z wygnania. Dostała kość ( a u nas w domu embargo na kości jest i nie dostają) i jest zadowolona. Mama mówi, że to fajna suka ( coś podobnego, jakoś nie zauważyłam ;)).

Link to comment
Share on other sites

Przywieźliśmy Matyldę do domu. Gjalpo się nią trochę jeszcze interesuje, ale chyba bardziej z rozpędu niż naprawdę. Mama nie bardzo chciała nam ją oddać - co ta Matylda ma w sobie?
Po drodze odwiedzaliśmy jeszcze kuzynkę Adama - Mati w gościach zachowuje się bez zarzutu.
A ten uśmiech na pysku, który się pojawił jak rozpoznała drogę do domu!!!

Link to comment
Share on other sites

Matylda ... przyznaje, że tak jak i Wy uważam - ciężko się z nią rozstać ...

Przypomniało mi się, jak Matysia leżała na kolanach Majuski brzuszkiem do góry. Zrobiły się jej słodkie fałdki które wygładzał jej nochalem Gutek. Robił to starannie i z wielką czułością :D - ona chrapała :D

Ja Cię kocham a Ty śpisz! ... dokładnie tak to wyglądało.

Link to comment
Share on other sites

A florentynce pięknie dziękujemy za "parówkową opowiesć" pierwszą na Orzechowskiej stronie ( mam nadzieję nie ostatnią)
[url=http://www.schronisko-orzechowce.pl/content/dwie-przyjaciolki-historia-jak-z-bajki]Dwie przyjaciółki - historia jak z bajki | Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach | oficjalny serwis[/url]

Link to comment
Share on other sites

Piękna ta opowieść...bardzo piękna, łezki się zakręciły...i piękna fota do tego...mam nadzieje, że choć jedna osoba dzięki temu pomyśli o przygarnięciu psiaka......

A ten kubraczek to taki troszkę w stylu sado-maso:eviltong:, fajny :lol: Mati się nie podoba bo to męski jest.....


Florentynko , a czy Ty czasem gdzieś nie przebąkiwałaś, że zawsze marzyłaś o rudym kocie. Patrz jaki fajny nowy orzeszek:

[IMG]http://images38.fotosik.pl/217/a3ff19003751f72cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/133/e9f2e44df614b3bemed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...