Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halciu, azaliż ze mnie zbok jakiś, żeby mnie czyjeś nieszczęście pocieszało?:diabloti:
Trzymajcie się tam jakoś. U was chyba gorzej - tu tylko śnieg pada, nawet prąd oddali jak widać. I dobrze, bo my mamy nawet gaz na prąd - nie ma prądu, nie ma iskry, nie ma grzania...jest kominek, ale siekiera zginęła.
Ale póki co jest nieźle, a psy się cieszą śniegiem.

Albiemu - chyba możesz zdjąć Matyldę z podpisu. Chyba, że ją tam trzymasz przez sentyment...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']

Albiemu - chyba możesz zdjąć Matyldę z podpisu. Chyba, że ją tam trzymasz przez sentyment...[/quote]

o taaaak.....sentyment do Matyldy ma ci ona wielki ....W zasadzie gdyby nie albiemu - Matyldy pewnie juz by nie było bo to ona zauważyła ropomacicze i sunia czym predzej wyladowała u weta. A więc wychodzi na to że masz Matylde dzieki albiemu...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']o taaaak.....sentyment do Matyldy ma ci ona wielki ....W zasadzie gdyby nie albiemu - Matyldy pewnie juz by nie było bo to ona zauważyła ropomacicze i sunia czym predzej wyladowała u weta. A więc wychodzi na to że masz Matylde dzieki albiemu...:lol:[/quote]
Wiem, wiem. Doczytałam się tego na wątku. Kochana Albiemu :loveu:, Matylda zawdzięcza jej życie.

Link to comment
Share on other sites

Straszno się robi...
Niby ta cieczka Mati taka bez sensu i sobie a muzom, ale Gjalpo się zakochał.
Adoruje Matyldę nieustannie. Oblizuje ją po uszkach i po całym łbie, Mati non stop mokra chodzi.
W nocy biedak nie mógł spać z tej miłości, płakał przejmująco i zdarł okleinę z drzwi.
Chyba będziemy musieli wymienić Matyldę na Kangura na jakiś czas, bo Gjalpo się strasznie męczy.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest kwestią punktu widzenia, jak widać.
Adam się ucieszył, że tylko tak, bo szyba na szczęście się trzyma jeszcze.
A nam smutno bez Matyldy, ale w domu zdecydowanie spokojniej się zrobiło, choć chwilowo Matyldę zastępuje bardzo żywiołowy Kangur.
Figa33 - miło nam, że Rudolfowi się podobało. Ładne imię - Rudolf.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...