Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florentynka']Miałam na myśli zwiększony współczynnik żmijowatości...[/QUOTE]

o, moja droga, ja jestem dużo mniej żmijowata, dużo bardziej prostolinijna i mam dużo lepsze serduszko niż Ty. (a mój TŻ czyta mi przez ramię i mówi "Akurat, jesteś jędza")

Zezwalam na przekazanie linku Beci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Naniosłam sobie drewna do kominka. A moje piesunie kochane wszystko wywlokły i zbudowały wielki stos w kącie pokoju. Jak myślicie, o co chodzi?
W każdym razie gdybym znikła z dogo, to znaczy, że inkwizycja wydała wyrok...[/QUOTE]

wszystkie zapałki pochowaj....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']

a jakby kto chciał zobaczyć resztę idiotycznej sesji zdjęciowej to jest tu:
[URL="http://picasaweb.google.pl/karmatsetenlhamo/ZwierzecaSesja#"]Picasa Web Albums - Aśka - zwierzęca sesja[/URL]
zachciało mi się zdjęć z moimi pieskami...[/QUOTE]

Normalnie jestem pod wrazeniem sesji :loveu:mozesz robic takich jak najwiecej :cool2:

A parówka Mati to faktycznie juz ma wciecie w talii i te rzeczy ;):crazyeye: normalnie szok jaka z niej sie zrobiła laska :loveu:
pozdrowienia dla stada i specjalne mizianko dla Matyldy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Asiu ! A jak tam dajecie radę z kroplami do oczu?? Już parę razy miałam pytać i wciąz zapominam:oops: Może co pomóc trzeba?[/QUOTE]

no właśnie Asiu......Pamietaj że jestesmy w gotowości pomóc i to z wielką przyjemnością..../nie przesadzilam trochę ? :hmmmm::evil_lol::evil_lol: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']no właśnie Asiu......Pamietaj że jestesmy w gotowości pomóc i to z wielką przyjemnością..../nie przesadzilam trochę ? :hmmmm::evil_lol::evil_lol: /[/QUOTE]
Beciu, może troszkę przesadziłaś, ale nie będę nadużywać. Ewentualnie jakby która wpadła 3 razy dziennie przytrzymać łeb Matyldzie to będę wdzięczna :evil_lol:
A tak poważnie - kropelki mamy, apteka przysyła ja na telefon, więc nie ma problemu. Zakraplamy jak trzeba, teraz już tylko 3 x na dzień, a na początku grudnia, zgodnie z tym co dr. Balicki przykazał, będziemy badać oczko i ustalać co dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...