Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli o opowiadanka chodzi - możecie na mnie liczyć.
Aczkolwiek przy moich pieseczkach łatwiej mi horrory wychodzą...
Moja własna siostra przeczytała i nie wierzyła że to ja napisałam. :diabloti:
Majuska - nie kuś mnie rudym kotem, ja Cię bardzo proszę!
Bo mnie skręca. po prostu - no cudny jest absolutnie.
Ale mamy Amelię, a Amelia innych kotów w zasadzie nie toleruje. Akceptuje Pawiana, bo go nie uważa za pełnowartościowego kota. Ale takiego ślicznego rudzielca pewnie by chciała roznieść na strzępy :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam swoją parówę!!!
Łucja sobie może być parówą Adama ( patrz wątek Łucji), ale mnie też ktoś kocha, o!
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2709/amnietektokocha.jpg[/IMG]
a jakby kto chciał zobaczyć resztę idiotycznej sesji zdjęciowej to jest tu:
[url=http://picasaweb.google.pl/karmatsetenlhamo/ZwierzecaSesja#]Picasa Web Albums - Aśka - zwierzęca sesja[/url]
zachciało mi się zdjęć z moimi pieskami...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Florentynko...długo sie zastanawialam kogo mi przypominasz i czy przypadkiem wczesniej gdzieś żeśmy sie nie spotkaly / choc lata nie te :eviltong:/.
Twarz niby znajoma ale jakoś tak z daleka.....i wiem !!!
Przypominasz mi Demi Moore, szczególnie z ,,Uwierz w ducha "" Ufffff.....wreszcie !!!!!
Tylko nie wiem czy to komplement dla ciebie czy ujma więc z góry przepraszam.....:oops:

Link to comment
Share on other sites

Będę sobie musiała tego "Ducha" obejrzeć, bo już nie pamiętam.
Jak do tej pory z aktorek to imputowano mi podobieństwo do dziewczęcia które grało Pippi Langstrumpf ( był taki serial, emitowany przez TVP jakieś sto lat temu), oraz do narzeczonej Myszki Miki...Znaczy chyba się rozwijam :eviltong:.
Marzyłam swego czasu o podobieństwie do Mortycji Adams, ale jakoś nic z tego nie wyszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']a jakiej ? To ty florentynkowa nie jesteś ? :razz:[/QUOTE]
Nie, ja jestem zupełnie inna, wiesz, wersja druga, poprawiona, jak mawiała czasem sama Florentynka. A porównywano mnie do Heleny Bonham Carter, konkretnie z Hamleta.
Nie wiem czemu i nie zgadzam się z tym porównaniem, ale wyrównało łysego kuzyna :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...