Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje to tylko jedzenie tez chca:evil_lol:Reszty nie chca małpowac.Jak szczotkuje jedno,to drugie juz ucieka,zakrapiane leku..to samo,opieprze jedno,drugie na wszelki wypadek juz spyla.Jak na dworze nie fajnie to musze wyjść z Filipem ,jak wrócimy Nuta przyglada sie czy nic sie nie stało i wtedy ew.wyjdzie.:mad:A te widze jak blizniaczki,bo mnie wypada mówic o psie,ze małpuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A usuń, usuń. Już jej nie oddamy nikomu. Ale oficjalnie tego nie powiem, aż do wtorku wieczorem, bo jakoś mi Majuskę łatwiej wykorzystać póki pies schroniskowy a u mnie na tymczasie :p.
A na dworcu w Rzeszowie mamy być 10.30 z jakimiś minutami ( jest ileś postów wcześniej), ale Majuska proponowała żeby parówę siknąć na jakiejś zielonej trawce przed jazdą do Lublina - może lepiej urządzić zebranie fanclubu Matyldy gdzieś poza dworcem? Wymyślcie coś z Majuską, bo ja nietutejsza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']
A na dworcu w Rzeszowie mamy być 10.30 z jakimiś minutami ( jest ileś postów wcześniej)[/quote]
Sorki nie doczytałam :oops: Kurdę to ja w robocie o tej godz. jestem :angryy: Chyba, że bym się urwała na godzinkę :roll: Pomyślimy...

Link to comment
Share on other sites

No ale jeszcze mamy opcje spotkania już po Lublinie, czyli dobrze po południu, o której to Florentyko???
Możesz mnie wykorzystywac ile chcesz, niezależnie czy masz tymczasy czy stałe, dzis jechałam naszą wspaniała autostrada A4 i posyłałam Wam pozdrowieniowe fluidy, tak ok 14, czułas coś??? ewentualnie stado coś czulo??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka'] Majuska proponowała żeby parówę siknąć na jakiejś zielonej trawce przed jazdą do Lublina - może lepiej urządzić zebranie fanclubu Matyldy gdzieś poza dworcem? ..[/quote]

to ja na sikanie zapraszam do mnie......i kaweczkę z andrucikiem a'la Becia że paluszki lizać....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No więc tak - pociągi sprawdziłam. Jest jeden o 18.57, a następny o 19.47.
Teoretycznie (według obliczeń Majuski) powinnyśmy z Lublina do Rzeszowa wrócić około 18 - tak czy inaczej zostanie nam chwila na pokazanie się Miśce i Mikserowi. (BTW - czy to nie dziwne, że różnica między czasem przejazdu pociągu pospiesznego i osobowego wynosi 9 minut?)
Beciu - serdecznie dziękujemy za zaproszenie - wszystko od Majuski zależy, ja zamierzam się skoncentrować na dotarciu z Mati do Rzeszowa, a potem oddajemy się w ręce Majuski i niech robi z nami co chce.

Link to comment
Share on other sites

No to ja mam taki plan:
Z dworca biegusiem do Beci na tego andruta ( mam nadzieje ,że już go przyrządza:cool3: ) i tak o 11.30 ruszamy na Lublin, a z kolei po powrocie do Rzeszowa, gnamy do Miśki na ogród, a potem sobie Florentynko wskoczysz w biegu do pośpiesznego, bo Miśka mieszka koło torów, a że to blisko stacji to pociąg się jeszcze nie zdąży rozpędzić....:eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie sprzątania....mam straszny syf w aucie Florentynko, wybaczysz mi? Nie mam zdrowia tam sprzątać już dziś, ale auto sprawne:eviltong:

Ty Miśka nic nie sprzataj, u Ciebie jest fajnie tak jak jest:p

A wogóle to strasznie sie cieszę , że są takie super wątki jak ten i można tu naprawdę odpocząc, pooglądać superpsy i pogadać z super ludźmi. Wielki dzięki Wam za to:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...