Jump to content
Dogomania

Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??


Hanah

Recommended Posts

C H R Y S T E !!!!!!!!!!! :placz::placz: Co za "ludzie" tam pracują????!!!!!! Jak można skazać zwierzę na tak niewyobrażalne cierpienie i KIM jest ten "weterynarz"????????????????? Do cholery jak można????????????? Kim albo CZYM trzeba być, żeby nie zareagować na takie cierpienie i co za pierd....ne bydle tak skatowało tego psa??!!!!!! Jestem w szoku i wstyd mi za naszą rasę ludzką.... Dobrze że jest jeszcze Ktoś ponad nami, kto rozliczy tych ludzi za "opiekę" nad naszymi braćmi mniejszymi w przyszłym życiu... :angryy: Bo w tym pewnie rozejdzie się po kościach... Oby nie!! Niech im się TVN dobierze do du...y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To będzie ciężka batalia. Tamci notable i ludzie ze schroniska oraz targowiska (na ich terenie znajduje się schronisko) działaja w porozumieniu przeciwko Stowarzyszeniu. Chcą winę zwalić na dziewczyny...ale one się nie dadzą. To mądre babki. A my musimy je wspierać. Czy może ktoś ma madrego adwokata z okolic Warszawy który zechciał by pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie jestem już w stanie myśleć. Naprawdę przy sprawie dzieje się tyle że od rana do godziny conajmniej 22 kursuje między warszawą-policją-wetami....dziś jak już mogłyście przeczytać Hassan trafił na sekcję zwłok. Niestety bardzo chciałyśmy choć zająć się jego ciałem i pochować na cmentarzu dla psów- niestety wymogi przy sekcji zwłok sprawiają iż musi zostac skremowany.

Na tą chwilę podaje wam linki do artykuły Żyrardowskiej gazety która często pisze o schornisku- co jest w schronisku potrzebne, apele o pomoc itp.
Ten art. możecie ocenić sami- znalazły się arkumenty i nasze i drugiej strony.

Mam nadzieję, że uda wam się rozczytać

[URL="http://img246.imageshack.us/my.php?image=img0042br7.jpg"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7073/img0042br7.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img246.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL]

[URL="http://img411.imageshack.us/my.php?image=dscf5197yp0.jpg"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3085/dscf5197yp0.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img411.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL] jeśli zapiszecie na dysku i powiększycie powinno byc dość wyraźnie by przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

nie mam i nigdy nie dostanę zakazu wstępu do schroniska bo to wbrew prawu.

nie miałam wyboru, jestem świadkiem w sprawie, miałam odmówić składania zeznań??

a może miałam go w nocy zostawić pod schroniskiem??

przepraszam jeśli twoja wypowiedz miała mieć inny sens niż zrozumiałam ale ta sprawa bardzo mnie zabolała

Link to comment
Share on other sites

moja wypowiedz nie miala zabolec,miala byc wsparciem,chyba mi nie wyszło :oops:
Zmartwilam sie tez innymi psami,co bedzie z nimi,a wiem,jak ciezko doprowadzic do zmian w schronie.
całym sercem jestem z Wami.

Schronisko nie moze zabronic wstepu wolontariuszom lub konkretnemu wolontariuszowi?Chyba moze...

Link to comment
Share on other sites

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL],
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Skopiowałam teks z pierwszej strony i wysłałam na wyżej podane adresy
dostałam odpowiedź tylko nie wiem od kogo bo z prywatnego konta cytuje

Dagmara Kowalska <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> Odpowiedz na adres: Dagmara Kowalska <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> Do: <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> Data: Środa, 24 Września 2008 18:35Załączniki: 2 załącznikiZapisz wszystkie załącznikiTemat: (brak tematu)Proszę czekać, trwa ładowanie wiadomości...Pokaż wersję tekstową wiadomości

[FONT=Arial]Pani Beato, [/FONT]
[FONT=Arial]straszne sa zdjęcia, które Pani nam wysłała. Rozumiem, że to Pani podejmowała interwencję w sprawie tego psa. Czy można z Panią o tym porozmawiać, czy może Pani przysłać mi numer telefonu do siebie?[/FONT]
[FONT=Arial]Pozdrawiam serdecznie, [/FONT]
[FONT=Arial]Dagmara Kowalska[/FONT]

[FONT=Arial]czy ktoś mógłby się skontaktować z ta osobą albo podać mi numer tel i ja odpisze....[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Haniu , możesz podać mnie na swiadka ale ze wzgledu, że jestem daleko mogę przyjechać tylko do sądu. Klamka zapadla , stalo się, czas aby na swiatlo dzienne wyszly wszystkie brudy Żyrardowskiego schronu !
Hanka , tylko się nia zamartwiaj ! to normalne że sie bronią , ludzie ktorzy nie maja twarzy ani honoru nigdy nie przyznają sie do błędow.
Rozmawialysmy w chwili gdy miałyście psa na konsultacji , potwierdzę to, że zostałyście z psem same bo osoby ze schroniska, ktore mogly zadecydować o dalszym losie psa byly nieuchwytne. Nikt do Was nie zadzwonil, nikt sie Hassanem nie interesowal oprócz Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']amen. powolutku, powolutku, damy radę. tzn. bardzije wy daci, bo jaka nasz pomoc oprócz wpsarcia może być?
oni nie czują, że jest w końcu kropla,która przelewa kielich (czy jakos tak :oops:) i powoduje lawine. koniec tego dobrego.
a swoją droga, czy mozna wam jakos pomóc?[/quote]

Konieczny jest prawnik!!!
Zdecydowanie musi się znaleźć prawnik z Warszawy lub okolicy który zajmie się sprawą. Ja też popytam, ale jestem z Krakowa.
Może się znajdzie taki, który będzie chciał zrobić sobie przyjemność i powalczyć z Prezydentem i pokazać jakie są jego obowiązki?
Czy to prawda, że Prezydent podał dziewczyny do prokuratora?
Dziewczyny! Ten wątek jest dowodem na to, że nie jesteście same!!!
Nawet jeżeli w ten chwili myślicie, że nikogo nie macie, że jeszcze Hassan za TM, to musicie wiedzieć, że "doły" przy takiej sprawie zawsze są.
Już jednej dziewczynie wczoraj napisałam, że płakać nad tragedią Hassana musimy w nocy, w dzień trzeba walczyć.
Nie wiem, czy jakieś media zainteresowały się tą sprawą?
Czy też sezon ogórkowy już jest za nami i teraz tragedia psów ich nie interesuje?

Link to comment
Share on other sites

mam znajomych prawników nawet sporo, ale obawiam się, że dziewczynom przydałby sie taki, co specjalizuje się sprawach zwierzęcych, czyli jakis fundacyjny.
niemniej jednak moge spytać, natomiast nie na podstawie postu osoby trzeciej - musze dokładnie wiedzieć, o co pytac, znac sprawę z oficjalnej strony, a nie z emocjonalnej forumowej. prawnik musi znac fakty, inaczej polegnie. dziewczyny, jeżeli nie będziecie miały pomocy prawnika współpracującego z jakąś prozwierzęca fundacja, todajcie mi znać.

Link to comment
Share on other sites

W miarę możliwości spróbujcie zachować w telefonach wykonywane połączenia. Na dowód, że prbowałyście skontaktować się z babskami. Jeśli rozmawiałyście z tel na abonament, to rozmowę będziecie miały w bilingu. Nie jej treść, ale choć poświadczenie, że mówicie prawdę o kontakcie i późniejszych próbach. A na przyszłość radzę nagrywać rozmowy. Jako osoby biorące udział w rozmowie macie prawo ją nagrać. Ustawa na to pozwala. Nie możecie treści ipuliczniać, ale nie dotyczy to policji czy sądu, gdyż takie nagranie może być dowodem w sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałam tego wczoraj, bo mnie po prostu zatkało po tym co zobaczyłam i przeczytałam, ale podziwiam Was dziewczyny!!!!!!!!!! Macie wielkie serca i chwała Wam za to!!! Na pewno wygracie, bo takie bestialstwo nie może nie zostac ukarane. Po przeczytaniu wklejonego tu artykułu stwierdzam, że w tym schronisku pracują strasznie "mali ludzie", bez honoru i sumienia, a zrzucanie na Was wyimaginowanej winy za cierpienie i śmierc tego biednego stworzenia jest po prostu ohydne i żenujące... Beznadziejni są!!!! I ten "weterynarz"... :angryy: ŻENADA!!!!!!!! Trzymam za sprawę kciuki!!! Nie dajcie się...;)
Szkoda psiaków, które tam zostały... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']nie chce za duzo pisac,ale do mnie dotarly pogrozki[/quote]


zbieraj je, zbieraj...

[quote name='pecha']Nie napisałam tego wczoraj, bo mnie po prostu zatkało po tym co zobaczyłam i przeczytałam, ale podziwiam Was dziewczyny!!!!!!!!!! Macie wielkie serca i chwała Wam za to!!! Na pewno wygracie, bo takie bestialstwo nie może nie zostac ukarane. Po przeczytaniu wklejonego tu artykułu stwierdzam, że w tym schronisku pracują strasznie "mali ludzie", bez honoru i sumienia, a zrzucanie na Was wyimaginowanej winy za cierpienie i śmierc tego biednego stworzenia jest po prostu ohydne i żenujące... Beznadziejni są!!!! I ten "weterynarz"... :angryy: ŻENADA!!!!!!!! Trzymam za sprawę kciuki!!! Nie dajcie się...;)
Szkoda psiaków, które tam zostały... :shake:[/quote]

to prawda, żenada. mysla, ze to cos zmieni???? tzn owszem, zmieni, po przeginaja pałę od dawna, ale teraz to im sie ucho urwało :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...