Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie chciałam odpisać Lalunie odnośnie tych nieszczęsnych cyrków :roll: ale dam sobie już z tym spokój, żeby nie mieszać w temacie - tym bardziej, że widzę, że wróciłyście do głównego tematu ;) Wcześniej nie miałam za bardzo czasu, żeby odpisywać...

Skoro już się odezwałam w tym wątku, to napiszę, że oczywiście trzymam kciuki za Taia :-)

Link to comment
Share on other sites

Występ śliczny, ale z jednej strony to fajnie, że pokazali, że pies to nie tylko narzędzie siedzące [przy budzie i cała POLSKA zobaczy, że z psem da się pracować, ale z drugiej strony uważam iz jest to program dla ludzi a nie dla psów, o, że przeszli dalej to już sukces, ale ja swój głos bym oddała na tę małą dziewczynkę, która pięknie śpiewa- ona ma talent sama w sobie.
Bez obrazy

Link to comment
Share on other sites

świetnie :loveu: zaraz wysyłam smsa ;]

[quote name='Anusia&Saba']:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
A jak to jest? Przechodzi do finału ten kto ma najwięcej głosów widzów czy to jury wybiera?[/quote]

osoba, która ma najwięcej głosów przechodzi dalej. a spośród 2 osób z 2 i 3 miejsca pod względem ilości głosów jury wybiera jedną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia&Saba']:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
A jak to jest? Przechodzi do finału ten kto ma najwięcej głosów widzów czy to jury wybiera?[/quote]

Chyba jedna osoba z największą ilością smsów i jedna wybrana przez jury.
Też trzymam kciuki za Agnieszkę :) Smsik już poszedł :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...