Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

[quote name='Rinuś'][B][I] To kto w 38stopniowym upale trenuje frisbee?:cool1:[/I][/B][/quote]

To nie był trening .... tylko zawody :p . Czyli co mam powiedzieć ... ja poczekam na chmurki ?

[quote name='Rinuś'][B][I] oj no niestety nie mam...strasznie mi przykro, że nie mogę zobaczyć Ciebie w tv...i to jeszcze na żywo...i może jeszcze z psami :-([/quote]

[/I][/B]Mi też bardzo przykro :-( :roll:. Nie z psami ... ale z jednym ... no i niestety nie na żywo. Ale nie rozumiem po co Ci to ! Rozumiem, że można się zestresować ... powiem Ci że ja nie mogłam patrzeć na siebie w TV, ale powiedź co jest lepsze ... szczerość czy sztuczne wciskanie, że było ok?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='palma']To nie był trening .... tylko zawody :p . Czyli co mam powiedzieć ... ja poczekam na chmurki ?
[B][/B]
[B][I] aa to sory ,nie widziałam filmiku bo mi się nie wyświetla tylko piszę na podstawie Twoich słów...[/I][/B]
[B][I]Nie chcę się Ciebie czepiać bo nie mam w tym żadnego celu,ale jakoś inne psy ładnie biegały mimo upału?[/I][/B]

[/i][/b]Mi też bardzo przykro :-( :roll:. Nie z psami ... ale z jednym ... no i niestety nie na żywo. Ale nie rozumiem po co Ci to ! Rozumiem, że można się zestresować ... powiem Ci że ja nie mogłam patrzeć na siebie w TV, ale powiedź co jest lepsze ... szczerość czy sztuczne wciskanie, że było ok?[/quote]
[B][I] AAA no bo chciałam zobaczyć jakbyś się zachowywała z psem energicznym w programie na żywo w którym występujesz pierwszy raz...[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Bo źle mówisz na Agnieszkę dlatego chciałabym zobaczyć Twoje wspaniałe zachowanie i Twojego psa w programie na żywo.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
szczerość czy sztuczne wciskanie, że było ok?
[/QUOTE]

Mowa jest srebrem, milczenie zlotem.

[QUOTE]powiem Ci że ja nie mogłam patrzeć na siebie w TV [/QUOTE]

Mowisz o tym nadeslanym przez Ciebie filmiku, ktory emitowala niskobudzetowa telewizja dla dzieci ? I przepraszam, porownujesz ten swoj wystep do takiego, w dosc duzej, komercyjnej, ogolnodostepnej stacji ? Nie wspominajac juz, o tym, iz nie byl to program "na zywo".
Reasumujac i idac Twoim tokiem myslenia, jesli nadeslalabym kiedys material do Smiechu Warte, moglabym ze spokojem powiedziec, iz bralam udzial w programie telewizyjnym. Owszem, ale roznica jest dosc konkretna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']Mowa jest srebrem, milczenie zlotem.



Mowisz o tym nadeslanym przez Ciebie filmiku, ktory emitowala niskobudzetowa telewizja dla dzieci ? I przepraszam, porownujesz ten swoj wystep do takiego, w dosc duzej, komercyjnej, ogolnodostepnej stacji ? Nie wspominajac juz, o tym, iz nie byl to program "na zywo".
Reasumujac i idac Twoim tokiem myslenia, jesli nadeslalabym kiedys material do Smiechu Warte, moglabym ze spokojem powiedziec, iz bralam udzial w programie telewizyjnym. Owszem, ale roznica jest dosc konkretna.[/quote]


Nie, nie o tym :) .
O wypowiedzi do TV w naszym mieście i okolicy ... . Tamto uważam za normalny filmik za który dostałam aparat i tyle. :) .
Ten film jest wstawiony na youtube (nie przeze mnie) ale bez wywiadów. Mam z wywiadami na płytce ... ale nie mam DVD w kompie ;) . Ale ja nie mówię, że bym zachowała się lepiej od Agnieszki ... ale czy trzeba sztucznie mówić, że było dobrze.

Możecie mi powiedzieć czego oczekujecie ode mnie? Że napiszę, że występ był super ... ten na pewno nie był i już.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Palma ja po prostu nie znoszę jak ktoś kogoś poniża( tak można nazwać chyba wypowiedź o wyglądzie :cool1:) ,a sam się nie pokaże...i sam jest nie lepszy...[/I][/B]
[B][I]To tak jak ja bym powiedziała, że Pippa Funnel źle skacze przez przeszkody w mistrzostwach...a jest jedną z lepszych...ale ja to potrafię lepiej mimo, że tak wcale nie jest...[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Rinuś ... ale ja tego nie napisałam ... z wyglądem ... więc wybacz ! Nie oceniam ludzi po wyglądzie !!!

To znaczy, że gdyby nie podobałby Ci się jakiś dany ich występ to mimo wszystko napisałabyś że są extra ?[/quote]
[B][I]Tak właśnie bym napisałam, poniewaŻ wiem, że są jednymi z lepszych...i mam do niej szacunek jak i do konia...a może mieli zły dzień?a może nie to ciśnienie?[/I][/B]
[B][I]Widzisz...Tobie też wtedy nie wyszło z frisbee bo było gorąco...:cool1:[/I][/B]
[B][I]Trzeba brać wszystkie czynniki pod uwagę a nie tylko to, że ktoś nie potrafi itd...[/I][/B]
[B][I]Bi Aga wykazała się wielką odwagą idąc do DDTVN...za to ją podziwiam..że jest sobą...i mam nadzieję, że nie przejmuje się tymi komentarzami ,które są pisane na forum.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

No nie wyszło ... ale z końcowego efektu byłam zadowolona. I tu też myślę, że chodzi o końcowy efekt i o własne zadowolenie. Ponoć tyle ile osób tyle różnych zdań ;). Mnie źle tu odebrano, ale trudno ... to że jesteście nastawieni do mnie negatywnie ... trudno.
Ja takie wypowiedzi biorę nie jako wyśmiewanie czy inne ... a jako pomoc ... aby następnym razem było znacznie lepiej. Ale może jestem jakaś inna/dziwna :) .

Link to comment
Share on other sites

Ja pierdziele, ludzie co sie z Wami dzieje :-o To mial byc topic o psach w programie "Mam talent" a nie o uzdolnieniach badz ich braku Waszych psow. Jesli chcecie tu o nich pisac-zgloscie sie do programu i przejdzcie przez sito castingow...
Niedobrze sie robi jak sie czyta Wasze przepychanki. Nie interesuja mnie zawody agility, tanca z psem ani frisbee. Macie swoje forum tematyczne do rozplywania sie nad swoimi psami i krytykowania innych. To chyba nie jest odpowiednie miejsce do dyskutowania ktory pies na ktorych zawodach popelnil jakie bledy...?
Moze mod zrobilby tutaj porzadek?:mad:

Na Agnieszke i Taja bedziemy napewno glosowac, bez wzgledu na to jak im wystep pojdzie. Nawet gdyby tanczyli nie do muzyki :evil_lol: oddamy swoj glos, bo przeciez jest to jedyna Dogomaniaczka a Taj jest jedynym psem w programie, ktorego talent zostal doceniony. Nalezy im sie glos bo reprezentuja nasz psi swiat :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Mam nadzieje, ze wlascicielka bordera, niezależnie od wypowiedzi jury, zdola dodac swoj komentarz, wyjasniajacy widowni, ze wspolpraca z czlowiekiem to dla psa nie cyrk, ale najwieksza potrzeba i radosc.
Zofia[/quote]
dokładnie to powiedziała w natepnym tygodniu po swoim wytepie w "dzieńdobry TVN". Powiem szczerze, że bylam pod wrazeniem dojrzałosci młodej dziewczyny. Powiedzała miedzy innymi, że ta rasa stworzona do pracy wymaga jak wiele innych wpółpracy z człowiekiem. Ze jesli posiada sie psa to nalezy mu zapenic jak to okresliła "fun" czyli zabawe odpowiednia do wymagan i mozliwosci rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']
Na Agnieszke i Taja bedziemy napewno glosowac, bez wzgledu na to jak im wystep pojdzie. Nawet gdyby tanczyli nie do muzyki :evil_lol: oddamy swoj glos, bo przeciez jest to jedyna Dogomaniaczka a Taj jest jedynym psem w programie, ktorego talent zostal doceniony. Nalezy im sie glos bo reprezentuja nasz psi swiat :multi:[/quote]

Myślę tak samo :cool3: I oczywiście zagłosuję, bo jakby inaczej ;)

Występ podobał mi się ;) Doceniam pracę w to włożoną. Przede wszystkim było widać u nich WIĘŹ i to też bardzo się liczy. Cieszę się, że przeszli dalej. Myślałam, że nie przejdą przy tak kontrowersyjnych wypowiedziach jury. Ale przeszli i z tego jestem dumna, bo widzowie-niepsiarze zobaczą jak można pracować z psem. I życzę Agnieszce i Tai'owi powodzenia, ściskam kciuki i na pewno zagłosuję :)
Dziękuję za uwagę i proszę skończcie już te kłótnie itp. bo to do niczego nie prowadzi.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Witam
Widzę,ze dyskusja znacznie zaczyna odbiegać od tematu.
Jak słusznie zauważyła [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/kingula/"]kingula[/URL],jest to wątek o psach w programie "Mam talent".Ewentualne dalsze dyskusje o psich sportach,proszę przenieść na fora tematyczne.Z tego wątku będą usuwane.
Pozdrawiam[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hmm.... pierwsze moje wrażenie po występie Taia i Agnieszki to było : super, może komuś przyjdzie do głowy, że zamiast siedzieć ciągle na fotelu przed tv zacznie robić coś z psem, uświadomi sobie, że skoro Agnieszka może, to on również. Nie ma o siać wywodów kogo pies lepiej by się zachował, bo to ona poszła i pokazała się. I bardzo dobrze. Ja na pewno zagłosuje i trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

Wielu ludzi,którzy widzieli taki występ po raz pierwszy było zachwyconych. Mój brat,który za psami nie przepada pisał do mnie smsa czy oglądam w tv świetny występ dziewczyny z psem. Mama cały czas powtarzała "oh i ah". Młodsza siostra zaczęła bawić się z moim psem w slalom pomiędzy nogami. Wielu znajomych ocenia występ pozytywnie.
Nie ważne,że Agnieszka mogła zrobić to lepiej i stać ją na więcej.Może faktycznie tak jest,ale widocznie na tyle pozwalały jej warunki w studiu. Ważne,że zachwyciła osoby,które na temat agility i innych psich sportów nie mają zbyt dużego pojęcia i tak na prawdę nie wiedzą jak można bawić się z psem;)

Link to comment
Share on other sites

Jejku przebrnelam przez cały temat i jestem strasznie zdziwiona co tu przeczytalam :shake: poprostu nie wierze... Moim zdaniem Agnieszka z Taiem była, jest i będzie rewelacyjna! To chyba jasne, że w parku na trawie pies inaczej ćwiczy, czuje sie bezpiecznie, nie slizga sie ( jak koś ogladał ich wystep to wie o czym pisze ) tak jak w studiu! Niektóre figury bardzo widowiskowe dla nas widzów moga byc przy takim podłozu ( tu nawet nie chodzi o śliskie tylko twarde ) bardzo niebezpieczne dla psa! Nie wspomnę już o rozproszeniu, hałasie, masie ludzi, duzo nowych zapachów....nie kazdy pies by TAK ŁADNIE skupiał się na właścicielce w tak ekstremalnych warunkach!
i Karolina...nie porównuj tańca z psem do freestylu z zawodów bo to 2 różne rzeczy ;)
Mi się bardzo podobało :p Jutro z pewnością będe ogladac mocno trzymajac kciuki i wysyłajac mase smsów :multi:

Link to comment
Share on other sites

Czy to były zawody wąskiej specjalizacji :shake:, czy to był pokaz posłuszeństwa :shake: , czy to była delegacja kynologicznego specjalistycznego światka :shake:. To miało byc show i nim było :diabloti: I w MT i w DD. To dokładnie tak jak ze mną :eviltong: Wzorzec mojej rasy znam doskonale, ale jeżeli jest pies i ma to [B]coś[/B] mimo że odbiega trochę od wzorca a drugi, idealny, nawet kudełki mu leżą w lewo, w prawo - jak we wzorcu , to i tak wybiorę tego z tym [B]czymś[/B]. Aga i Tai to mają. Ten luz, brak zadęcia, są sobą i niech tak zostanie. Jestem pełna podziwu, a niedociągnięc nie widzę, bo się nie znam. A program jest dla takich jak ja, a nie na seminarium z PT, tańca z psem czy innych takich. Powodzenia (wspomogę ;) )

Link to comment
Share on other sites

Na wstępie - wielkie gratulacje dla Agnieszki za odwagę! Trzymam kciuki za Wasz tandem :)

Nie trenuję z moim psem ani agility, ani frisbie, ani 'tańca'.
Robimy sobie, w systemie indywidualnym, szeroko rozumiane posłuszeństwo.

Nie nadawalibyśmy się do wystąpienia w takim programie z wieeelu względów.

I cóż w związku z powyższym? Nie wolno mi oglądać występów Agnieszki i Taja? A figę!:diabloti: Oglądałam i jutro też obejrzę!

Ogromnie się ucieszyłam, że w takim programie miały szansę zaprezentować się zwierzęta wraz ze swoimi przewodnikami. Fajnie patrzyło się na energicznego psa, który - nie bacząc na zupełnie wyjątkowe warunki - efektownie współpracował ze swoją Panią. Brawo!

Dorzucę swoje '3 grosze', czemu nie? Nie było idealnie. Nie było równo. Dlaczego? Na to pytanie mogłaby odpowiedzieć tylko Agnieszka. I zapewne sama ze sobą i z Tajem 'przegadała' ten temat:evil_lol:.

Z mojej strony - ogólnie: SUPER! A nad pewnymi kwestiami po prostu się PRACUJE. Non-stop. Chyba każdy z tu obecnych ma tego świadomość? ;)

Nie rozumime natomiast kompletnie oburzenia niektórych osób na padające niekiedy słowa krytyki...

Czy po obejrzeniu filmu nie wolno stwierdzić: a.film mi się podobał, b.film mi się nie podobał - bo nie jest się aktorem/reżyserem/producentem/scenarzystą itp.?
Przecież to jakaś bzdura...

edit: określenie 'najarany', które padło w DD TVN, zdecydowanie zastąpiłabym jakimś innym. Zbyt wyraźnie kojarzy mi się z okresem studiów - a z całą pewnością nie miało nic wspólnego z piłeczką:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juliusz(ka)']

Nie rozumime natomiast kompletnie oburzenia niektórych osób na padające niekiedy słowa krytyki...
edit: określenie 'najarany', które padło w DD TVN, zdecydowanie zastąpiłabym jakimś innym. Zbyt wyraźnie kojarzy mi się z okresem studiów - a z całą pewnością nie miało nic wspólnego z piłeczką:evil_lol:.[/quote]
cytaty :
No i widocznie producent sie kapnął i kazał przepuscic jakieś zwierze, aby nie odciac sobie gałezi na której siedzi.
Bo planuje kolejne edycje, a jak się fama rozeszła taka a nie inna, to nikt by się już nie zgłosił ze zwierzetami. Wiec program by stracił, wiec musieli na koniec przepuscic jakiś występ.

Nie potrafiła nad psem zapanować? Zabawa zabawą, ale szarpanie i ciąganie psa w czasie rozmowy... kompletny chaos.
Tai jest super, ale to nic dziwnego, natomiast Agnieszka jak dla mnie mocno odpychająca.

... mój border w życiu by się tak nie zachowywał !
i jeszcze trochę.

Dla mnie to nie jest konstruktywna krytyka, :shake: . Zresztą sama oceń ;) wydźwięk tych wypowiedzi. A do najarany każdy ma jakieś skojarzenia, niekoniecznie takie same :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Personalne wycieczki są zawsze ryzykowne:diabloti:.
Zwłaszcza, jeśli dana sytuacja dotyczy bezpośrednio tak krytykującego jak i osoby krytykowanej.

Ale większość z nas nie zna Agnieszki osobiście, nie brała udziału w progrmie - co więc może powodować nami do wypowiadania takich, a nie innych opinii?
Mam oczy - patrzę. I widziałam, że NIE było idealnie.
Ale równolegle serce mi rośnie, że pokazano w telewizji fajnego psa z przewodnikiem - juuupi!
Jak widać jedno nie wyklucza drugiego :)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz obejrzałam ten występ , powiem tak WOW :multi: :multi: :multi:
Fantastycznie !!!

Do wszystkich krytykujących :diabloti:
pokażcie swoje filmy z występem , przy takim huku , ogrzewaniu przez oświetlenie , tremie która jak wiadomo jest nieunikniona i która na psa też źle wpływa .. wtedy przyznam racje , że poszło im kiepsko :p

Ja jestem na TAK , nie oglądam tego programu , ale jutro postaram się by zagłosować :kciuki:

a pan W , ogólnie jest inny , wiec należy go olać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juliusz(ka)']
Mam oczy - patrzę. I widziałam, że NIE było idealnie.
Ale równolegle serce mi rośnie, że pokazano w telewizji fajnego psa z przewodnikiem - juuupi!
Jak widać jedno nie wyklucza drugiego :)[/quote]
I o to chodzi, a to co powyżej - cytowane - mnie oburza :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...