Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

[QUOTE]Mi tez Wasz wystep na taniec z psem nie wygladal, a raczej pokaz sztuczek do muzyki.:smile: [/QUOTE]
Bo nie był

[QUOTE]NIE jest to taniec z psem (ale na potrzeby uogolnienia powiedzialam 'tak jakby/mozna powiedziec ze... taniec z psem). Ja NIE trenuje tanca z psem na zasadach takich jak zawody z tejze dyscypliny, bo zwyczajnie mi sie to nie podoba. [/QUOTE]
To ja tego już nie rozumiem. Agnieszko, skoro to nie jest taniec i Ci sie taniec z psem nie podoba, to po co mówisz w TV ze jest to taniec? :roll:
To tak jakbyś rzucała psu piłkę i mówiła ze jest to frisbee na potrzeby TV. Telewizja nie ma takich potrzeb, a mówienie o czymś co nie jest tym czyms i sie tego nie lubi, to chyba nie pokazuje tej dyscypliny obiektywnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']
LALUNA ja też jestem baaardzo ciekawa Waszego występu. Z jakimi psami coś pokazywałaś i co? Jak pisałaś to sorry, ale nie pamiętam.[/quote]
Pokazywalismy taniec z psem na trzy psy, ale psy wchodziły po kolei pozostałe czekaly na swoja kolej.
Najpierw Wendy skok przez ręce, piruet na dwóch łapakch wkoło mnie, wycofanie i ukłon, obroty i przejscie do slalomu do tyłu. W tym czasie Viola dostała smakołyk od Dany bo trudno było jej usiedziec gdy Wendy wykonywała taniec, no i wtedy był pierwszy x, potem ja się wycofałam do Violi i wchodziła Nikita z Dana. Obroty z wyskokiem i lądowaniem na przednie łapy, wejscie między nogi przewodnika i w tej pozycji wycofanie wraz z przewodnikiem na dwóch łapakch tyłem do przewodnika. W tym czasie był drugi krzyzyk. Po tym miałam wejsc z dwoma czołgającymi psami jeden po prawej, drugi po lewej i po paru krokach miały sie przekulac kazdy w inna strone od przewodnika, zakończyć miały to skoki psów przez psy, na zmiane. Wendy przez Violke, Violka przez Wendy itd i to było na 2 metry od przewodnika. Skróciłam program do samych skoków bo już wiedziałam ze w kazdej chwili i tak mogą wyłaczyć trzecim krzyzykiem. Kiedy psy zaczeły skakac przez siebie, co jest bardzio widowiskowe zerwały sie olbrzymie brawa i wtedy Foremianiak wyłaczyła szybko trzecim krzyzykiem.
To był cały program tego 2 minutowego wystepu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]LALUNA moze wstawisz jakis wystep Waszej grupy na youtube. Bo latwo mowic, ze sie pokazalo cos lepszego, a juz trudniej faktycznie to pokazac. [/QUOTE]
Renfi a czy ja gdzieś napiasałam ze nasz taniec czy inny wystep był lepszy czy gorszy? :razz:
Powiedziałam ze sie nie podejmuje oceny żadnego z występów które były czy to z psami, czy papugami czy koniem czy innymi zwierzetami, bo jeszcze cos tam było

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie się Agnieszka pojawiłaś!:razz:

Nie rozumiem, co ma na celu to Wasze krytykowanie? Tak jak już tu ktoś napisał, jestem ciekawa jak Wy byście wypadli z Waszymi psami w TV. Krytykowac łatwo ale opanowac to co robili Agnieszka z Taiem trudno. Pies jest napalony na piłke, po co go wyciszac, program DDTVN miał raczej na celu m.in pokazanie z tej strony psa.
Mi się bardzo podobało! Trzymam kciuki ( i komórke:lol:) w sobotę! Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko!

Co do zachowania psa w studiu ... rozumiem, że miałyście coś fajnego pokazać i na siłę nie chciałaś pokazywać, że twój pies jest grzeczny, ale po pewnym czasie stało się to denerwujące, że ty rozmawiasz a pies Cię szarpie. Byłaś też wobec Taja niekonsekwentna ... powiedziałaś, żeby usiadł czy się położył (nie pamiętam już teraz) a on mimo wszystko Cię olał to nic już mu nie powiedziałaś. A skok przez prowadzącą mogłaś sobie darować, tam nie było na to miejsca!
Teraz tak ... bardzo fajne sztuczki pokazałaś ... ale nie było to nic nadzwyczajnego! I tak jak powiedziała Laluna skoro to nie był taniec z psem to po co tak powiedziałaś ?

Berek ... nie zacytowałaś nikogo więc pewnie nie otrzymasz odpowiedzi od osoby, którą poprosiłaś ;)


LALUNA a nie ma gdzieś tego filmu ? Niekoniecznie z mam talent ... tak ogólnie chciałabym zobaczyć, bo na pewno super to wyglądało :)

Link to comment
Share on other sites

Ależ nie ma problemu!
:lol:

Palma, gdzie można zobaczyć Twojego (któregokolwiek) borderka?
Robiącego posluszeństwo?

Tzn. rozumiem że "nie widzicie się na zawodach" (cytat z Twojej strony) ale może jednak GDZIEŚ Was można obejrzeć?
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']No wreszcie się Agnieszka pojawiłaś!:razz:

Nie rozumiem, co ma na celu to Wasze krytykowanie? Tak jak już tu ktoś napisał, jestem ciekawa jak Wy byście wypadli z Waszymi psami w TV. Krytykowac łatwo ale opanowac to co robili Agnieszka z Taiem trudno. Pies jest napalony na piłke, po co go wyciszac, program DDTVN miał raczej na celu m.in pokazanie z tej strony psa.
Mi się bardzo podobało! Trzymam kciuki ( i komórke:lol:) w sobotę! Powodzenia![/quote]


A co mają na celu wasze wypowiedzi? To samo co nasze ... wyrażamy swoje zdanie ! Słuchaj ... to że ja ze swoim psem wypadłabym gorzej to nie mogę powiedzieć że mi sie nie podobało? Czyli mogę oceniać tylko lepszych od siebie? Jakieś dziwne podejście. Nie wiem czemu uznajecie to za krytykę!? Agnieszko (od Taja) jeżeli Cię w jakikolwiek sposób uraziłam to naprawdę przepraszam, po prostu pokaz jak na wasze możliwości był słaby czyli nie mówię, że jesteście beznadziejne ... a wręcz przeciwnie trzymam kciuki abyście w sobotę dały takiego czadu, że wtedy będę mogła tu napisać ''to był najlepszy występ Agi i Taja (przepraszam jeśli źle napisałam bo sama nie wiem czy pisze się Taj czy Tai :D ), oraz jeden z lepszych pokazów jakie widziałam !".
To, że stawiam poprzeczkę Wam tak wysoko to chyba znaczy, że wysoko Was cenię z innych występów i wiem, że stać Was na lepiej ! Czy to źle ?!

Naprawdę ten występ nie była najlepszy ... zobaczcie występy Agnieszki i Taja na DCDC frisbee !

Link to comment
Share on other sites

no, no ale nam sie tu znawcow porobilo :diabloti: chetnie bym zobaczyla wszystkich wymadrzajacych sie w tv na zywo he he he :razz:, a moze po prostu zabolalo ze komus sie udalo ? :diabloti:
ja od siebie moge tylko dodac ; brawo agnieszka, super wystep, bedziemy trzymac kciuki :multi:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Ależ nie ma problemu!
:lol:

Palma, gdzie można zobaczyć Twojego (któregokolwiek) borderka?
Robiącego posluszeństwo?

Tzn. rozumiem że "nie widzicie się na zawodach" (cytat z Twojej strony) ale może jednak GDZIEŚ Was można obejrzeć?
:lol:[/quote]

Oj o film z posłuszeństwa u nas ciężko będzie ... ale chodzi ci o to że chcesz zobaczyć czy mój pies usiedzi 5 minut w spokoju ?
Zapraszam na mój profil youtube może coś znajdziesz :)
Filmik z posłuszeństwa niby jakiś jest ... ale była to bardziej zabawa na plaży niż trening ... bo pies już był lekko klapnięty po całym dniu szaleństw z borderami :)
[url=http://pl.youtube.com/user/JessPalmBoogieAmaruc]YouTube - Kanał użytkownika JessPalmBoogieAmaruc[/url]

Niestety z moich psów można zobaczyć tam tylko Boogie ... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']no, no ale nam sie tu znawcow porobilo :diabloti: chetnie bym zobaczyla wszystkich wymadrzajacych sie w tv na zywo he he he :razz:, a moze po prostu zabolalo ze komus sie udalo ? :diabloti:
ja od siebie moge tylko dodac ; brawo agnieszka, super wystep, bedziemy trzymac kciuki :multi:

pozdrawiam[/quote]

Jejku nie o to chodzi !
Głupio, że nikt nie rozumie moich wypowiedzi ... po prostu widziałam jak Agnieszka dale takiego czadu że to się chowa ! Dlatego uważam, że powinny pokazać coś fajniejszego ! Ja trzymam kciuki i wiem ... wydaje mi się ... że w sobotę pokażą już coś naprawdę extra!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie rozumiem, nie mamy prawa powiedzieć, że nam sie nie podobało?? Ja licze teraz na dużo lepszy występ, widziałam wiele lepszych więc dlaczego mam mówić, że Agnieszki jest naj (Agnieszko nie odbierz tego jako nagonke czy krytyke - ja tylko wyrażam własną opinie). Ja nie potrafoie zrobić nawet połowy tego co Agnieszka ale to nie znaczy ze musi mi się podobać.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie rozumiem, nie mamy prawa powiedzieć, że nam sie nie podobało?? Ja licze teraz na dużo lepszy występ, widziałam wiele lepszych więc dlaczego mam mówić, że Agnieszki jest naj (Agnieszko nie odbierz tego jako nagonke czy krytyke - ja tylko wyrażam własną opinie). Ja nie potrafoie zrobić nawet połowy tego co Agnieszka ale to nie znaczy ze musi mi się podobać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']A co mają na celu wasze wypowiedzi? To samo co nasze ... wyrażamy swoje zdanie ! Słuchaj ... to że ja ze swoim psem wypadłabym gorzej to nie mogę powiedzieć że mi sie nie podobało? Czyli mogę oceniać tylko lepszych od siebie? Jakieś dziwne podejście. Nie wiem czemu uznajecie to za krytykę!? Agnieszko (od Taja) jeżeli Cię w jakikolwiek sposób uraziłam to naprawdę przepraszam, po prostu pokaz jak na wasze możliwości był słaby czyli nie mówię, że jesteście beznadziejne ... a wręcz przeciwnie trzymam kciuki abyście w sobotę dały takiego czadu, że wtedy będę mogła tu napisać ''to był najlepszy występ Agi i Taja (przepraszam jeśli źle napisałam bo sama nie wiem czy pisze się Taj czy Tai :D ), oraz jeden z lepszych pokazów jakie widziałam !".
To, że stawiam poprzeczkę Wam tak wysoko to chyba znaczy, że wysoko Was cenię z innych występów i wiem, że stać Was na lepiej ! Czy to źle ?!

Naprawdę ten występ nie była najlepszy ... zobaczcie występy Agnieszki i Taja na DCDC frisbee ![/quote]

Teraz napisałaś już innym "tonem". Ostanie Twoje zdania nie pokazywały tego, że cenisz i wysoko stawiasz poprzeczke. Nie uważasz, że takie komentarze moga byc dołujące? Jak byś nie poczuła, gdy po Waszym występie w TV poleciałyby takie komentarze?
Na koniec proponuje, trzymac w sobote kciuki za udany występ zgranej pary :)

Link to comment
Share on other sites

[quote]A powiedz mi, co koń może zrobić widowiskowego?[/quote]

Wiele rzeczy i to takie że az dech zapiera.

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=khRNw1V80Nw&feature=related"]YouTube - Gaby Dew, horse act Christmas Circus in Ahoy Rotterdam[/URL]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=rNzbK3ZrBrw&feature=related"]YouTube - tricktrained Isabel Lusitano stallion Vulcao (for sale!)[/URL]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=eHaEzGz0HeE&feature=related"]YouTube - Nevzorov Haute Ecole[/URL]


A tutaj cos z lwem mozna fajnego zrobić, chociaż tego ostatniego konia nic nie przebije.

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=XRmo-pvvs2c&feature=related"]YouTube - The Lion.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Palma raz mówisz, że występ był beznadziejny, a potem się poprawiasz i mówisz, że oni umieją lepiej:lol:
Tak troche to dwuznacznie brzmi. Najpierw, mówisz, że Twój pies umialby lepiej i by się tak nie zachowywał, a potem mówisz, że wiesz na co Taia stać i jest to znacznie więcej niż to co pokazali w Mam Talent...

Troche odwracasz bieg swoich wypowiedzi, ale niech Ci będzie;)

Ja oczywiście słać smsy będe ;)

Link to comment
Share on other sites

[Mialam cos napisac, ale mi sie odechcialo. Za bardzo dzieciaki daly mi w kosc.

Ale mam teraz cel w zyciu.
Bacznie poobserwowac sobie przy okazji najblizszych zawodow te swietnie najarane na prace i jednoczesnie perfekcyjnie ulozone BC. Zwlaszcza Palmy.:razz:

Ps to przypadkiem nie Tobie kiedys zarzucano posiadanie i chwalenie sie wyimaginowanym BC ?:cool3:

LALUNA,
ja sie pytam skad ten Twoj wywod sie wzial

[QUOTE]Bo im nie chodziło cieawy, ale odpoczatku byli nastawieni że zwierzeta są poddawane TRESURZE pod przymusem. I od pierwszych castingów z udziałem jury ( wczesniejsze były z udziałem producenta ) odczuwało się olbrzymia niechec i podejrzenie jury które wie swoje jak się to robi.
Nasz wystep był na pierwszym castingu, potem jeszcze po nas były inne: psy węze, papugi, kucyk które uwalali. No i zaczeły sie pokazywać artykuły w gazecie, w necie i zwykłe wpisy w necie o braku profesjonalnym przygotowaniu i podejsciu jury oraz ich ewientym złym nastawieniu do zwierząt.
No i widocznie producent sie kapnął i kazał przepuscic jakieś zwierze, aby nie odciac sobie gałezi na której siedzi.
Bo planuje kolejne edycje, a jak się fama rozeszła taka a nie inna, to nikt by się już nie zgłosił ze zwierzetami. Wiec program by stracił, wiec musieli na koniec przepuscic jakiś występ. [/QUOTE]
Moze jednak Kamowa przeszla , bo byla lepsza od Ciebie? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][Mialam cos napisac, ale mi sie odechcialo. Za bardzo dzieciaki daly mi w kosc.

Ale mam teraz cel w zyciu.
Bacznie poobserwowac sobie przy okazji najblizszych zawodow te swietnie najarane na prace i jednoczesnie perfekcyjnie ulozone BC. Zwlaszcza Palmy.:razz:

Ps to przypadkiem nie Tobie kiedys zarzucano posiadanie i chwalenie sie wyimaginowanym BC ?:cool3:

LALUNA,
ja sie pytam skad ten Twoj wywod sie wzial


Moze jednak Kamowa przeszla , bo byla lepsza od Ciebie? :niewiem:[/quote]


Amen:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']
Ale mam teraz cel w zyciu.
Bacznie poobserwowac sobie przy okazji najblizszych zawodow te swietnie najarane na prace i jednoczesnie perfekcyjnie ulozone BC. Zwlaszcza Palmy.:razz:

Ps to przypadkiem nie Tobie kiedys zarzucano posiadanie i chwalenie sie wyimaginowanym BC ?:cool3:[/quote]

A ja wcale nie uważam, że mój pies jest najarany na pracę ! Muszę się powtarzać ? No to jeszcze raz :
słuchaj ... to że ja ze swoim psem wypadłabym gorzej to nie mogę powiedzieć że mi sie nie podobało? Czyli mogę oceniać tylko lepszych od siebie? Jakieś dziwne podejście.

Ale cieszę się bardzo, że będziesz mnie bacznie obserwować ... będę starała się pokazać same fajne rzeczy, ale nie wiem czy wiesz, że mam ogromny problem z hukami i nie zawsze mogę pokazać to co chcę [np. na DCDC Warszawa sama przerwałam występ, bo widziałam, że mój pies robi ... ale nie czuł się dobrze ... dostałam 2 szansę od Sabin i dzięki Pauli od Weny mój pies był zdolny do pracy! Cały czas pracujemy nad tymi dźwiękami, ale postępy są nikłe ... myślę, że praca nad tym zajmie nam ok 3-4 lat :-(.

Tak ... oskarżano mnie o wyimaginowanego BC ... a tym BC jest Boogie ... to że koleżanki były baaaardzo zdziwione, że po dwóch latach czekania na bordera z rodo. doczekałam się go to sorry :) Wyślę Ci na pv ... żeby nie było, że ściemniam, na głowę nie upadłam, żeby psa sobie wymyślać :evil_lol:

vena&vivi dokładnie !!!

Bonni umiej oddzielić występ w mam talent a w DD ... w mam talent pokazały się słabo, bo potrafią lepiej !!! A w DD pies robił co chciał co mi się nie podobało ... czy to złe ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]LALUNA,
ja sie pytam skad ten Twoj wywod sie wzial[/QUOTE]
Moze stad że troche poznałam kulisy tego programu, oraz innego takiego jak gwiazdy w cyrku i co było ze zwierzetami, oraz po tym jakie padały wypowiedzi do osób występujących ze zwierzetami, a takze i wypowiedzi jury do osob z cyrku bez zwierzat apropo zwierząt.
I to co ciekawiło i jakie pytania zadawali ludzie z produkcji wykonujący iles tam telefonów i wypytujac o zwierzeta oraz to jakie pytania zadawali.
[QUOTE]Moze jednak Kamowa przeszla , bo byla lepsza od Ciebie? :niewiem: [/QUOTE]
Patiszon z całego wywodu tylko taki wniosek wyciągnęłas?
To skoro wszystko nie jest nakrecane telewizyjna machina, to powiedz jakim cudem zespół Fly Cube raz odpada na castingu a potem wbrew regulaminowi zostaje przyjete bo jury sie pomyliło. Dlaczego Kamil którego ocenili nie tylko profesjonalni sędziowie ale i nauczyciel tańca Piróg, uznany choreograf Agrugolla jako talent dla którego w Polsce nie ma już nauczyciela bo jest tak dobry, zostaje zjechany mimo iż mieli oceniac talent.Dlaczego Asie Si już lansuje TVN w innym programie i robi jej darmowa reklamę zwiększajac szanse. Bo to jest magia telewizji i takich przykładów jest tam więcej.
A Agnieszce zycze przede wszystkim tego aby jury powstrzymało się od komentarzy. Bo to od nich będzie zalezało jak nastawią publicznosc. I w tym przypadku lepiej aby publicznosc oceniała nie sugerujac się komentarzami jury.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Laluno.

Szkoda, że wy własne zdanie (''krytykę'') oceniacie od razu, że jesteśmy zazdrosne lub inne dziwne rzeczy !

Jeśli Aga pokaże coś lepszego to będzie to na co czekałam ! :multi: A jeśli nie to wiadomo, że za bordera borderowcy będą trzymać kciuki ... i ja nie będę inna, bo pokaz nie był zły jeśli chodzi o zwykłą publiczność ... ale beznadziejny jeśli chodzi o porównanie Taja z innymi jego występami !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']A ja wcale nie uważam, że mój pies jest najarany na pracę ! Muszę się powtarzać ? No to jeszcze raz :
słuchaj ... to że ja ze swoim psem wypadłabym gorzej to nie mogę powiedzieć że mi sie nie podobało? Czyli mogę oceniać tylko lepszych od siebie? Jakieś dziwne podejście.

[/quote]
Ty moze i mozesz.
Ja nigdy nie powiedzialabym, ze nie podoba mi sie styl jazdy Kubicy, czy skokow Malysza....:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"palma"'](przepraszam jeśli źle napisałam bo sama nie wiem czy pisze się Taj czy Tai :-D )[/quote][B]palma[/B], nostress
[quote name='"LALUNA"']Po występie Agreola[/quote]
[quote name='"LALUNA"']uznany choreograf Agrugolla [/quote]
***
Dzieki za trzymanie kciukow - najbardziej przydadza sie za [U]bezpieczny[/U] wystep w tych warunkach (niestety - wysokich ciezkich do kontrolowania skokow, vaultow nie odwazylabym sie tam zrobic. A wlasnie takie widowiskowe sztuczki Tajowi wychodza najlepiej)
Ale ogolnie starac sie bedziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...