Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)


Tola

Recommended Posts

Auris jeszcze u nas tuż przed odjazdem :)

137c40ed1bbfe5a1gen.jpg

 

be0660c4d2f10934gen.jpg

 

Przed wejściem do mieszkania Auris odbyła wraz z panem i sunią rezydentką długi spacer. Suńki się obwąchały oględnie. W mieszkaniu nie było problemu, sunie mijały się nie okazując agresji. Auris bardzo fajnie reagowała na chłopca, lizała go, wykładała się przed nim do pieszczot. Rezydentka natomiast broniła malca zasłaniając go swoim ciałem i warcząc na Auris ;)

Państwo bardzo mili, Auris się do nich od razu przykleiła, domagała pieszczot, podawała łapkę.

Krótko mówiąc wygląda to wszystko obiecująco.

Dzień wcześniej zabrałam Auris do domu, wykąpałam. Była bardzo grzeczna zarówno przy kąpieli jak i przez noc w łazience. Rano wyszła na spacerek i ładnie pozałatwiała co trzeba. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo smutne te pożegnalne zdjęcia Auris. Znowu jedzie w nieznane. Oby zacumowała już na stałe i była szczęśliwa.

 

Tak - jedna młoda sunia,  a tyle przeżyć - porzucenie, schronisko, kolejny dom i kolejne porzucenie, paromiesięczna bezdomność i wreszcie przystań u Murki.

 Oby ten nowy dom to już na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze parę dni bez zgrzytów i trochę będzie można odetchnąć. Auris jest raczej ugodowa, więc może rezydentka nie prowokowana, zaakceptuje szybciej naszą sunię.

 

I co? Tolu dzwoniłaś. Radzą sobie

 

Mam nadzieję że ten brak wieści nie wróży nic złego.

 

Staram się wychodzić z założenia, że brak wieści to dobre wieści ;)

 

Oby tak dalej!

 

Nieustająco trzymam kciuki.

 

Wczoraj nie dzwoniłam - dałam jeszcze rodzince czas na poznawanie, ale dzisiaj dzwoniłam no i mam bardzo dobre wieści :)

Od razu po głosie poznałam, ze nie jest zle, a przyznam, ze duszę miałam na ramieniu ;)

Auris nie  sprawia na razie problemów - ma apetyt, jest radosna, cały czas macha ogonem.

Z rezydentką jest coraz lepiej - na spacerach idą  "łapa w łapę", w domu już mijają się bez powarkiwań, Auris mruczy trochę przy jedzeniu, bardzo pilnuje miski, ale o tym informowała Murka i pan wie, co ma robić.

Od przyjazdu były podobno 3 spięcia między dziewczynami i na tym koniec.

Dzisiaj po raz pierwszy zostały same, każda w innym pokoju - Auris nic nie zniszczyła, trochę podobno płakała.

Mam obiecane zdjęcia, mam dzwonić pod koniec tygodnia.

Będzie chyba dobrze....

 

Auris się chłodzi

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/d42cb648f37d9d21]d42cb648f37d9d21med.jpg[/URL]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 


 


 


 


 


 

Wczoraj nie dzwoniłam - dałam jeszcze rodzince czas na poznawanie, ale dzisiaj dzwoniłam no i mam bardzo dobre wieści :)

Od razu po głosie poznałam, ze jest dobrze, a przyznam, ze duszę miałam na ramieniu ;)

Auris nie  sprawia na razie problemów - ma apetyt, jest radosna, cały czas macha ogonem.

Z rezydentką jest coraz lepiej - na spacerach idą  "łapa w łapę", w domu już mijają się bez powarkiwań, Auris mruczy trochę przy jedzeniu, bardzo pilnuje miski, ale o tym informowała Murka i pan wie, co ma robić.

Od przyjazdu były podobno 3 spięcia między dziewczynami i na tym koniec.

Dzisiaj po raz pierwszy zostały same, każda w innym pokoju - Auris nic nie zniszczyła, trochę podobno płakała.

Mam obiecane zdjęcia, mam dzwonić pod koniec tygodnia.

Będzie chyba dobrze....

 

Auris się chłodzi

d42cb648f37d9d21med.jpg

Ostrożne Uffffffffffffffffffff, :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że będzie ok :)

 

Póki co robię rozliczenie końcowe:

 

Stan konta na 10 listopad wynosił -344,20 zł

Wpłaty:

+344,20 zł anecik

+50 zł DS

Razem: +50 zł

 

Koszty:

-170 zł hotelowanie (11-27.11.2015)

-290 zł transport do Łodzi

Razem: -460 zł

 

+50 zł - 460 zł = -410 zł

Pozostałość po hotelowaniu Auris wynosi -410 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...