Jump to content
Dogomania

Bad Manners Berserker


wfh85

Recommended Posts

frida.jpg

Witam

Jako że jeszcze nie wszyscy widzieli to przedstawiam swoją Fridkę - Bad Manners Berserker z hodowli Berserker Łukasza Koźlarka

Jej rodzice to Int.Ch.Wyrefare Tony's Choice i Ch.Vega Buldożer.

Frida to typowa stafficzka , bardzo wesoła, energiczna i wiecznie chętna do zabawy i wszelkiego rodzaju wygłupów (szczególnie w towarzystwie jak największych psów ). Niedługo skończy 6miesięcy i zadebiutuje na ringu wystawowym ( pewnie w Toruniu ).

Nie chcę jeszcze zapeszyć więc nie będe pisał że gdy trzeba potrafi być grzeczna i nie powoduje zbyt wielkich strat :wink:

bad-manners13.jpg

20.jpg

19.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

No to odświeże :fadein:

[img]http://www.berserker.interpress.pl/images/badmanners.jpg[/img]

[url=http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/P1010049.jpg] Fridka w dogomaniackiej chuście (sukience?) [/url]

[url=http://img.photobucket.com/albums/v367/snooopy/P1010028.jpg] Fridka [/url]

O pochodzeniu Fridki juz nie pisze bo mozna przeczytac na 1szej stronie postu.
Od tamtej pory Fridka urosła i zaliczyła pare wystaw (zawsze WO) . W tym roku postartujemy juz jako młodzież. Zaczniemy pewnie od Katowic, na pewno "odwiedzimy" :wink: Warszawe i Legionowo i postaramy sie pojawić w paru innych miastach (miejmy nadzieje Łódź i Opole).
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia strony hodowli z której pochodzi moja Fridka, mozna tam zobaczyc pare innych fotek jej i jej rodzinki :wink: a także przeczytac co o Fridce pisali sędziowie.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem gdzie tam aktualnie przebywasz ale na 99% bede we wrocławiu (choć to dość odległa w czasie perspektywa :wink: ) a co do szczecina [size=2](również sporo czasu zostało) [/size] to sie jeszcze okaże czy bede , bo to jednak dosc daleko. Aczkolwiek zapraszam na wystawy do stolicy :D
no i podeślij mi wreszcie fotki swojej Penny :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wfh85']

O pochodzeniu Fridki juz nie pisze bo mozna przeczytac na 1szej stronie postu.
Od tamtej pory Fridka urosła i zaliczyła pare wystaw (zawsze WO) . W tym roku postartujemy juz jako młodzież. Zaczniemy pewnie od Katowic, na pewno "odwiedzimy" :wink: Warszawe i Legionowo i postaramy sie pojawić w paru innych miastach (miejmy nadzieje Łódź i Opole).
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia strony hodowli z której pochodzi moja Fridka, mozna tam zobaczyc pare innych fotek jej i jej rodzinki :wink: a także przeczytac co o Fridce pisali sędziowie.[/quote]

pozostaje tylko pogratulować wspaniałemu hodowcy tak pięknego szczenięcia i właścicielowi, że tak o nie zadbał. Zdrówko i do zobaczenia w Katowicach, będę trzymać kciuki :wink: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...