Jump to content
Dogomania

Marta Chmielewska

Members
 • Content Count

  2,853
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Marta Chmielewska

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mooninstaff.lua.pl/

Converted

 • Location
  z domu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marta Chmielewska

  L2HGA u staffikow

  Mi odpisali jeszcze tego samego dnia a przesyłkę otrzymałam po 3. Ma się to szczęście ;) Napisz Marto email z pytaniem, czy dotarła poprzednia wiadomość. Maile też nie zawsze docierają, jak listy na poczcie polskiej :evil_lol: Głupio tak pisać Marta do Marty skoro ja sama Marta :eviltong: Nienaturalne jakoś.
 2. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Tak Aniu, jadą obie dziewczyny z nami :-) Obie będą też wystawiane.
 3. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Ostatnio przeglądałam zdjęcia i na większości Penny robi głupie miny. Co prawda to u niej rodzinne, ale nie sądziłam, ze aż tak :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/213/miniakioq4.jpg[/IMG][/URL] Jaka pani takie psy ;) Z perspektywy właściciela musze powiedzieć, że dwa stafiki wzbudzają głównie zainteresowanie, sympatię i ciekawość. Odkąd baby wychodzą razem jesteśmy celem dla wszystkich. Dzieci, starsi ludzie, dorośli, kobiety, meżczyźni. Celem oczywiscie zapoznawczym. A co to za rasa, a to bliźniaki? A można pogłaskać? Ale fajne grubaski. Itd. itp. Generalnie ludzie się ich nie boją :cool3: nie interesuje się mną straż ani policja tak jak kiedyś. Ot, przerośnięte ratlerki :diabloti:
 4. Marta Chmielewska

  Ciąża urojona

  Niestety, czasem instynkt jest tak silny, że nie pomagają leki, dieta, mało wody, mało jedzenia i dużo ruchu. Mam taki powalony przypadek w domu. Co cieczka ciąża urojona. Zawsze ma pretekst do tego, żeby urojoną jednak zaliczyć, a to szczeniak, a to dziecko, pora roku, inny pies itd... Nie mogę jej karmić, poić, głaskać, zostawiać niczego co choćby minimalnie jest materiałowe (kocyk na posłaniu też), zero zabawek, ale nie odseparuję jej od innych psów w domu i już ma powód :mad: Mało tego, wpada w depresję :roll: Nikt jej nie kocha, bo nikt nie dokarmia i nie mizia... oszaleję :evil_lol:
 5. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  :lol: ciocie dobra rada :evil_lol: :eviltong: Żwacze nie pomagają. Musi być kupa. Jeśli gdzieś będą sprzedawać oczyszczona suczoną kupę to dajcie znać :lol:;) Jak tu robić zdjęcia, skoro jest mokro, zimno, ciemno i nie chce się nawet chodzić na dwór...:roll:
 6. Marta Chmielewska

  Czehó i reszta ferajny ;)

  :loveu: Czesi się socjalizuje :evil_lol: mam nadzieję, że ofiary to przeżyją ;)
 7. Marta Chmielewska

  GALERIA SZCZENIAKÓW cz.2

  Jak zawsze moja ukochana galeria... Jak zawsze gdy tu zaglądam zaczynam żałować, że moje już takie duże... :loveu::loveu::loveu:
 8. Być może najgorsze dla rasy dopiero przed nami... Chore psy... :angryy: :shake: Nawet jeśli bez rodowodu, łatkę rasie łatwo przykleić...
 9. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Agnethka ty chyba mieszkasz na forach :lol:;):evil_lol: Szczurek, zdjęcia przekłamują ;)
 10. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/4448/bellamloda6na7.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :multi:
 11. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Dość klepania. Belka frelka vel Kriszna (szczur, wyżeł i wielkolud) została dziś w półmroku zmuszona do znieruchomienia na ułamek sekundy. Skończone 6 miesięcy :-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3286/mlodabellase8.jpg[/IMG][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5784/bellamloda2ll4.jpg[/IMG][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1034/bellamloda3vt9.jpg[/IMG][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8311/bellamloda4eb8.jpg[/IMG][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3899/bellamloda5vj5.jpg[/IMG][/URL]
 12. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Ruda widzę co zdjęcie to w innej kreacji ;):lol: Błyszczy się! :loveu: Pocieszające, że nie tylko ja mam marudę w domu. Tak troszkę pocieszające ;-) Ale... Kiedyś naiwnie myślałam, że jak będą dwa stafiki, to będę miała mniej pracy przy jednym. Wiadomo, razem się bawią, więc ja mogę oddawać się odpoczynkowi, razem śpią, więc odzyskam łóżko, razem się przytulają, więc skończy się ciągłe domaganie drapanka. Tymczasem... :mad: Muszę drapać na dwie ręce, krzyczeć dwa razy częściej, oczy mieć dookoła głowy, bo mimo, że umiem liczyć do 2, ciągle liczba się nie zgadza i wiecznie którejś brakuje, a najgorsze, że stękanie słucham na dwa głosy :placz: Miałam nadzieję, że Bella nauczy się wszystkiego dobrego od Penny, a stało się tak, że przyswaja błyskawicznie wszystko co najgorsze a Penny się kompletnie przy młodej odmóżdża.. :placz: HELP... Ale i tak najgorsze zaraz po stękaniu jest żebranie... 4 wpatrzone, wygłodniałe, rozpaczliwie, nienajedzone oczy... Nowych zdjęć nie mam, była brzydka pogoda u nas ponad tydzień. Dziś jest pięknie, ale zapomniałam wziąć aparat do lasu :oops:
 13. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Synek :loveu:
 14. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Koniec gadania, pora na buraki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4030/jesien5ce6.jpg[/IMG][/URL] *** [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6710/jesienot5.jpg[/IMG][/URL] *** [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/3366/jesien7el7.jpg[/IMG][/URL] *** [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9462/jesien8pq1.jpg[/IMG][/URL]
 15. Marta Chmielewska

  Inwazja nagich stafików z PENNY na czele

  Ech... dobrego wrażenia to ona nie zrobiła. Jestem pewna że po wyjściu rozległo się : ale chamskie i niewychowane stworzenie :diabloti: Mówią, jaki pan taki pies, albo odwrotnie :evil_lol: Przeszperała wszystkie kąty, wyjeła kurz spod szafek i biurek, wytarła łapy w piękne biurowe rajstopki i spodnie, wylizała buzie i buty, omal nie rozbiła nosa (komuś nie sobie, sobie zrobiła tydzień temu dziurę w głowie patykiem i jest teraz hari kriszna), ukradła orzechy laskowe, a potem walnęła całą serię odgłosów gardło-dupnych :oops: tyle jadu w jednej dupce, rany skąd to się bierze.... Słyszałam tylko jak rozlegało się co jakiś czas po biurze: o Boże... o Jezu... o rany... o Matko Boska... Jak ja strofowałam, to siadla koło mnie na sekundę robiąc jedno oko na maroko drugie na kaukaz (jak jest czegoś zabraniam z ryjka robi sie brzydka jakby spadła z 4 piętra), wystarczyło sie odwrocić i już słyszałam z drugiego pokoju : RATUNKUUU!!! Wieś kompletna... Tymczasem jej mama stała pod drzwiami z nosem opartym o podłogę, z zapadnietymi bokami (o jaka ona chuda, o jaka biedna i niedożywiona, o taak miód na jej serce, zaraz coś dostanie), łypiąca załzawionymi oczami czy wszyscy widzą jej cierpienie, oczywiście cały czas stękała. Patrycja wie jakie to stękanie :diabloti: Ruda jej pokazuje. To stękanie jak kropla kapiąca w nocy z kranu. Z każdą kroplą - stęknięciem ciśnienie rośnie jak kaczorowi Donaldowi:mad: Wstyd się z nimi pokazać. Wstyd.
×