Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='Zmysł']Cieszę się, że dojechała. Zabieramy się za ogłoszenia[/quote]

No nie było łatwo (awaria kondensatora w szczerym polu), ale się udało. Serdeczne podziękowania dla Państwa ze Starej Warki, którzy pomogli w potrzebie i zawezwanego przez nich Pana Marka, który przybył jak dzielny rycerz z kondensatorem w dłoni:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='zofia&sasza']No nie było łatwo (awaria kondensatora w szczerym polu), ale się udało. Serdeczne podziękowania dla Państwa ze Starej Warki, którzy pomogli w potrzebie i zawezwanego przez nich Pana Marka, który przybył jak dzielny rycerz z kondensatorem w dłoni:lol:[/quote]
tak, jak obiecałem, oprócz kosztów DT pokryję koszty benzynu w związku z transportem suni z Krężla do DT. proszę o dane na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Nie będą Ci potrzebne ;) Wpłać 50 PLN na konto Emira z dopiskiem Black Velvet, jeśli możesz. Moja bryczka pali 5,5 na sto, więc na pewno tyle wyszło. Tzn. wyszło pewnie więcej, ale to dlatego, że się kilka razy zgubiłam, a trudno żebyś ponosił koszty mojej głupoty :evil_lol:[/quote]
dobra, jutro wpłacę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Ja w przyszły weekend jednak bym spróbowała. Przynajmniej niektóre można by obfocić. Tylko musiałabym jechać z kimś, bo nie dam rady jednocześnie trzymać piesa i robić zdjęcia.
Ja wiem, że to trudne, ale bez fotek to one mają p....ne na amen:placz:[/quote]
:-(tak mają prze.....ale ja sie boje z p.Pawlem rozmawiac i naciskac na ten temat. A jak porzuci psy jak Michal, co zrobimy??? Jesli uwazasz, ze uda Ci sie go przekonac to rozmawiaj, masz nr.tel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Nie będą Ci potrzebne ;) Wpłać 50 PLN na konto Emira z dopiskiem Black Velvet, jeśli możesz. Moja bryczka pali 5,5 na sto, więc na pewno tyle wyszło. Tzn. wyszło pewnie więcej, ale to dlatego, że się kilka razy zgubiłam, a trudno żebyś ponosił koszty mojej głupoty :evil_lol:[/quote]
już wpłacone

Link to comment
Share on other sites

To jest maciejowicka [B]Mela[/B] w łeczyckim schronisku, juz jest po kastracji, szczepieniach wiec domek by sie przydal...
Melunia to bardzo mila i spokojna sunia, sporawa;)

Tym bardziej, ze łęczyckie schronisko przyjmie Nadie. Nadia nie moze siedziec w Kręzelu w klatce:-(

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2166/melavp5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']No nie było łatwo (awaria kondensatora w szczerym polu), ale się udało. Serdeczne podziękowania dla Państwa ze Starej Warki, którzy pomogli w potrzebie i zawezwanego przez nich Pana Marka, który przybył jak dzielny rycerz z kondensatorem w dłoni:lol:[/quote]

Zosiu, baaardzo Ci dziekuje. Masz moze tel. do p.Marka, dobrze wiedziec,ze ktos taki jest tam w okolicy.;)

Ja tez mam trudnosci aby tam trafic mimo,ze mam dosc dobrą orientacje w terenie ale tam czuje sie kompletnie zagubiona: z lewej jablonie, z prawej jablonie i tylko same jablonie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]PHU „Remvet” Gorzów Wlkp.:loveu: :Rose:przekazało za moim pośrednictwem[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]dla Pogotowia i Straży dla Zwierząt w Trzciance:loveu: [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]karmę produkcji PROGEO w postaci:[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]1. Sucha karma dla psów linia Dog Club Elite Cuccioli 1 126,00 kg[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]2. Sucha karma dla psów linia Dog Club Elite Cuccioli 2 125,00 kg[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]3. Sucha karma dla psów linia Dog Club Adulti 247,00 kg[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]4. W proszku karma dla psów linia Progress 60,00 kg[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]5.[FONT=&quot] [/FONT][/FONT][FONT=&quot]Sucha karma dla kotów linia Hilary’s Premium 60,00 kg

[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=&quot][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=3]Łącznie:[/SIZE][/FONT][FONT=Fixedsys][SIZE=3][FONT=Arial Black][FONT=Lucida Sans Unicode] [/FONT] [/FONT] [/SIZE][/FONT] 618,00 kg[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi'][FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]PHU „Remvet” Gorzów Wlkp.:loveu: :Rose:przekazało za moim pośrednictwem[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]dla Pogotowia i Straży dla Zwierząt w Trzciance:loveu: [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]karmę produkcji PROGEO w postaci:[/FONT][/SIZE]
[/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]1. Sucha karma dla psów linia Dog Club Elite Cuccioli 1 126,00 kg[/FONT][/SIZE]
[/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]2. Sucha karma dla psów linia Dog Club Elite Cuccioli 2 125,00 kg[/FONT][/SIZE]
[/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]3. Sucha karma dla psów linia Dog Club Adulti 247,00 kg[/FONT][/SIZE]
[/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]4. W proszku karma dla psów linia Progress 60,00 kg[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][FONT=&quot]5.[/FONT][FONT=&quot]Sucha karma dla kotów linia Hilary’s Premium 60,00 kg[/FONT][/SIZE]

[/FONT][FONT=&quot][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=3]Łącznie:[/SIZE][/FONT] 618,00 kg[/FONT][/quote]
Odi, dzialasz kobieto ! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]W Krężelu jest dokładnie [COLOR=red][U]59[/U][/COLOR] psów[/SIZE][/B]

suka, ktora ma na swoi sumieniu 5 zagryzionych psow urwala sie z łancucha, na szczescie zadnego psa nie pogryzła.:shake:
Nie ma pomyslu co z tą suka zrobic, nie ma zadnego bezpiecznego boksu aby mogla byc sama. teraz jest w domu z pracownikiem, w jednym pokoju ale....
Poza tym kto podejmie sie odpowiedzialnosci aby tą suke wyadoptowac?:shake:

Jakie schronisko przyjmie taka suke aby mogla byc sama w boksie, dozywocie, schron?:shake:

Suki, ktore juz wykazuja agresje jest przeciwwskazanie do kastracji gdyz kastracja poglebi agresje,u suk! Jak z tak suka z cieczka da sobie opiekun rade jak psy beda do niej ciagnely jak po sznurku, w czasie cieczki? :shake:
__________________

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Suki, ktore juz wykazuja agresje jest przeciwwskazanie do kastracji gdyz kastracja poglebi agresje,u suk! Jak z tak suka z cieczka da sobie opiekun rade jak psy beda do niej ciagnely jak po sznurku, w czasie cieczki? :shake:
[/QUOTE]

to prawda, ale w tym wypadku nie ma wyjścia. Widziałam, jak byłam mała taki obraz.
suka która miała cieczkę, była na podwórku, a dookoła niej leżało kilka zagryzionych psów. Obraz wstrząsający:shake:
Nie wiadomo na jakim tle u tej jest ta agresja, a jeśli dziedziczna?? nie ma co ryzykować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogi']tym bardziej trzeba ją ciachnąć[/quote]
jak ciachnac jak ona juz wykazuje agresje? Druga nie wykazywala podobno.:roll: Poszukam ich zdjec...Chyba byly na zdjeciu z kaukazka tą co to niby byla szczeniakiem a to dorosla sunia. Jesli kaukazka byla przez te suki zastraszona to jak przezyla Fela to jakis cud...

Ich zdjec nie ma..:shake:

przypominam plakat Izadory:

[IMG]http://images6.fotosik.pl/281/94c2ca021224cb30.jpg[/IMG]


u sa jeszcze zdjecia sznaucerki!!

[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/1016/dsc0634resizerc0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/8409/dsc0632resizewe3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...