Jump to content
Dogomania

Niesamowita psia przyjaźń - CIAPEK i TOFI... LOS SIĘ UŚMIECHNĄŁ, MAJĄ DOM !!


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja się martwię ,i w głowie mam mętlik , trudno , nic nie poradzę, taka jestem
gdyby nie info od majuski i beci66 to mogiła po prostu
potem to już chyba nic nie będziemy wiedziały..

[COLOR=Cyan][SIZE=1]tylko nie bijcie
a nie można ich zabrać do Orzechowców ..........................?
o rety , co ja piszę
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

zgadzam się z twoimi pytaniami *zaba*, różne są przypadki z tymi adopcjami. My akurat otrzymujemy zdjęcia po wyadoptowaniu do Niemiec - bez takiego warunku wogóle bym psa nie pozwoliła oddać. Dziewczyny odpowiedzialne za tą adopcję - zacznijcie się domagać zdjęć, czy nie uważacie, że to bardzo dziwne, że ich nie ma. Co to za problem przesłać na e-maila, a nawet MMS. zajrzyjcie na zagraniczne adopcje a przekonacie się, że nasze zaniepokojecie nie bierze sięz z nikąd

Link to comment
Share on other sites

Za tą adopcję jest odpowiedzialne schronisko, a nie żadna z dziewczyn, dziewczyny starają się jak najwięcej informacji uzyskać na własną rękę i wszystko co wiedza to tutaj piszą, też nam leży na sercu bardzo los tych psiaków i na prawdę się o nie martwimy. Rada jest jedna albo pytać schronisko bezposrednio o los tych psów, albo dobijać się do Neczki , która ma świetny kontakt z kierownictem i posiada zawsze aktualne wiadomości, a jako osoba kochająca psy na pewno również bardzo martwi się o chłopaków. Na pewno też będzie w stanie wyjaśnić dlaczego nie można otrzymać zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...