Jump to content
Dogomania

Niesamowita psia przyjaźń - CIAPEK i TOFI... LOS SIĘ UŚMIECHNĄŁ, MAJĄ DOM !!


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z chłopakami wszystko w porządku, czują się dobrze, chodzą luzem po posesji.
Są jeszcze w Polsce bo póki co w sobotę wyjeżdżają do Niemiec 4 nasze psiaki: Goran, Lisek, Fragleska i chyba Arbuz.
Chłopaki nasze wyjadą dopiero w pażdzierniku z pozostałymi .
Foty mają być dopiero z Niemiec bo teraz to technicznie niemozliwe.

Link to comment
Share on other sites

Żadna z nas , które tu piszemy nie była ani organizatorką, ani osobą odpowiedzialną za ten wyjazd, organizowal go kierownik schroniska w Orzechowcach i prawdopodobnie on może wiedzieć na ten temat najwięcej , ewentualnie założycielka tego wątku....reszta z nas jeżeli ma jakiekolwiek informacje to je tu przedstawia, dlatego to tak wygląda.... Z tego co wiem , jest to fundacja polsko-niemiecka, zanim wszystkie psy przekroczą granice Niemiec przebywają w przytulisku w Polsce i w momencie kiedy uda się dla nich znaleźć dom stały lub tymczas to dopiero wtedy jada do Niemiec , na razie udało sie to czterem psom, a nasze chłopaki nadal czekają...tak jak pisała Becia, nie sa zamknięte w boksach, biegaja luźno po ogrodzonym terenie, więc chociaż troche lepiej im niz w schroniskowym boksie, tylko potrzeba odrobiny szczęścia do znalezienia prawdziwego domku...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki żałosne:loveu: Mam pytanie: czy spotkałyście się z wątkiem dla adopcji podwójnych/potrójnych? Bo takich przypadków jest więcej (u nas co najmniej dwie pary - nie wspomnę o kocich promocjach "Dwa w pakiecie - trzeci gratis;)" ), myślałam o założeniu wątku, ale nie chciałabym zdublować:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']to przecież oni pojechali ze schroniska do schroniska - czy miało wogóle jakiś sens? Szukać domu można było na starym znanym im miejscu. Dla mnie to porażka. Biedne psiaki[/quote]
Bardzo dobrze, ze zmienili miejsce pobytu, przykład orzeszkowego krakusa Grota pokazuje, że pies nie mający "brania" w jednym miejscu, może znaleźć dom w drugim końcu Polski. Nie wiem czy jest sens trzymać psy po kilkanaście lat w jednym miejscu:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...