Jump to content
Dogomania

Niesamowita psia przyjaźń - CIAPEK i TOFI... LOS SIĘ UŚMIECHNĄŁ, MAJĄ DOM !!


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ciotki poszły spać?:mad:

*************************************************
Ciapki i Tofiki niech wam się szczęści , fajnie by było wiedzieć więcej , tyle starań o ich los , choć ulga w sercu ,że już wyszły ze schroniska...:multi:, czy mordki uśmiechnięte i ogonki do góry były? oczka błyszczące nadzieją i w serduszkach maj na powrót zawitał?

*************************************************

może wstawię Czadora ?

Link to comment
Share on other sites

A wali mnie to!!! Piszę.
Z tego co wiemy to chłopaki pojechały wraz kilkoma innymi psakiami z Orzechowców do Fundacji Polsko-Niemieckiej.

I tak na marginesię to droga Aniu Ty powinnaś osobą napisać na forum co się dzieje z psiakami!!!!
A nie zmienić temat i pewnie pisać na PW albo i nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']
Ciapki i Tofiki niech wam się szczęści , fajnie by było wiedzieć więcej , tyle starań o ich los , choć ulga w sercu ,że już wyszły ze schroniska...:multi:, czy mordki uśmiechnięte i ogonki do góry były? oczka błyszczące nadzieją i w serduszkach maj na powrót zawitał[/quote]

A więc już nie są w schronisku :multi:
Dobrze byłoby wiedzieć, że dojechali na miejsce i jak się zaaklimatyzowali w nowym miejscu. :p

Chłopaki moje :loveu:
Byliście pierwszymi pieskami, które wypatrzyłam na dogomanii i tak bardzo chciałam choć odrobinkę przyczynić się do Waszego szczęścia.
Pojechaliście daleko i teraz trzeba trzymać kciuki za ten domek, który być może już na Was czeka (tylko o tym jeszcze nie wie :evil_lol:).

My tu zostajemy, myślimy, pamiętamy i czekamy na wieści. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']A wali mnie to!!! Piszę.
Z tego co wiemy to chłopaki pojechały wraz kilkoma innymi psakiami z Orzechowców do Fundacji Polsko-Niemieckiej.
[/quote]

A ta fundacja znalazła im dom i tam od razu trafią, czy jest narazie DT i wtedy w Niemczech będą domu szukać? Będziecie mieli kontakt z potencjalnym domkiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...