Jump to content
Dogomania

Niesamowita psia przyjaźń - CIAPEK i TOFI... LOS SIĘ UŚMIECHNĄŁ, MAJĄ DOM !!


Neczka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majuska']Raczej nikt z byłych orzechowskich wolontariuszy nie jest "godny" otrzymania takich informacji :) Miśka nie ma nawet co siegać po słuchawkę od telefonu ;) ( ostatnio i tak się dużo o sobie nowego dowiedziała na wątku Jankesa bodajże :) )[/QUOTE]

Myślę,że kierownictwo czyta nasze posty i nam odpowie co z chłopcami. Nie uważam aby byli orzechowcy Wolontariusze nie byli "godni "otrzymać informacji o Ciapku i Tofim. To im się należy jak "psu kość".
Wiadomościami to sie nie ma co przejmowac , nie piszą tylko o tych którzy nic nie robią albo udaja że robią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Myślę,że kierownictwo czyta nasze posty i nam odpowie co z chłopcami..........[/QUOTE]

Czy kierownikiem jest nadal Artur Bak ? Od bardzo dawna nie zagladalam na orzechowskie watki. Zobaczylam tytul, ze Ciapek i Tofi maja dom i chcialam sprawdzic, jak im sie powodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Z chłopakami wszystko w porządku, czują się dobrze, chodzą luzem po posesji.
Są jeszcze w Polsce bo póki co w sobotę wyjeżdżają do Niemiec 4 nasze psiaki: Goran, Lisek, Fragleska i chyba Arbuz.
Chłopaki nasze wyjadą dopiero w pażdzierniku z pozostałymi .
Foty mają być dopiero z Niemiec bo teraz to technicznie niemozliwe.[/QUOTE]

tiaaa......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']tiaaa......[/QUOTE]

takie miałam wiadomości na tamten czas, jednak od dłuższego czasu / pewnie z półtora roku/ nie mam z Orzechowcami nic wspólnego i żadnych wiadomości o psiakach w związku z tym. Przykre to bardzo. Jedynie Neczka mogłaby coś napisać ale najwyrażniej nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Zauważyłam nowy post Weroniki, myślałam że jakieś konkrety od chłopaków albo chociaż kartka "Stare ciotki, mamy Was gdzieś...":shake:[/QUOTE]

po co kartka - brak wiadomości dokładnie to oznacza....

mam tylko nadzieję, że pieseczki mają się dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...